5.000$ asmeninė paskola su blogu kreditu: alternatyvūs šaltiniai jūsų paskolai

parašė , 2012-11-16 13:06

Bankas nėra vienintelis paskolų šaltinis. Iš tikrųjų, daugelyje būdų, tradicinės skolinančios įstaigos yra tolimos nuo geriausi skolinantys šaltiniai buvimo aplink. Tai ypač teisinga, kai pretendentas turi blogą kredito istoriją. Bet siekdamas 5.000$ asmeninės paskolos su blogu kreditu, į ką alternatyvos yra vertos ėjimas?

paskolosYra kelios opcijos svarstyti, bet populiariausi trys yra internetiniai skolintojai, šeimos skolintojai ir atlyginimo avansai nuo darbdavio. Tiesa yra, kad, gaudamas paskolos pritarimą, yra sudėtingesnis su bankais dėl greiti kreditai jų ginamosios skolinančios politikos, suprojektuotos, kad apsaugotų juos nuo pagrindinių nuostolių.
Bet su labai daug dorų paskolos gavėjų paveikė baisiai prie ekonominės krizės, blogas kredito reitingas nėra daugiau tikslus pavojaus atspindys. Alternatyvūs skolintojai žino paskola verslui tai, taip nori suteikti asmenines paskolas pagal konkurencingas normas.

Paskolos Nuo Šeimos narių

Turbūt įperkamiausia paskola, besiskolinanti nuo šeimos nario ar draugo, yra labiausiai neoficialus ir lankstus finansavimo pasirinkimas gali būti. Kas yra daugiau, pritarimo galimybės yra nepaprastai aukštos (iki tol, kol šeimos narys turi grynuosius pinigus, kad duotų), ir palūkanų paprastai nekrauna. Ką tai reiškia yra, kad 5.000$ asmeninės paskolos su blogu kreditu gavimas yra gana lengvas.

Pranašumas yra toks, kad, jei kokios nors problemos tikrai kyla su susitikimu atmokėjimo sąrašo, tai yra tai gana lengvas persvarstyti terminus. Ir kadangi skolintojas žino, kad pretendentas nepaprastai gerai, gaudamas paskolos pritarimą yra tiktai formalumas. Tačiau, visada patartina užrašyti terminus ir turėti kreditai internetu tinkamas partijas pasirašyti tai, garantuoti, kad nėra jokios painiavos.

Labai sudėtinga pamatyti, kur bet kokios problemos su šiuo asmeninių paskolų šaltiniu gali gulėti, bet, žinoma, viskas priklauso nuo asmens, turėti 5.000$, gulinčius aplink, kad suteiktų kaip paskola.

Paskolos Nuo Internetinių Skolintojų

Jie jau turi reputaciją aprūpinti nenugalimus paskolos reikalus, tokiu būdu internetiniai skolintojai yra turbūt antras geriausias pasirinkimas. Nėra garantuojama, kad kreipimas dėl 5.000$ asmeninės paskolos su blogu kreditu pasibaigs džiaugsme, bet su konkurencingai žemomis palūkanų normomis ir lanksčiais atmokėjimo sąrašais, jie labiau tikėtina bus įperkamesni negu pasiūlyti tradicinių skolintojų.

Terminai yra geri todėl, kad internetiniai skolintojai yra linkę specializuotis paskolose blogiems kredito paskolos gavėjams, tokiu būdu paskolos paketai yra suprojektuoti, kad pritaikytų iššūkius, paskolos gavėjai tipiškai susiduria. Ir su struktūra šitų paskolų, tinkančių blogiems kredito paskolos gavėjams taip gerai, gaudamas paskolos pritarimą, yra daug labiau tikėtinas.

Tačiau, yra kriterijų, kad susitiktų, su pretendentais, turinčiais įrodyti jų amžių, pilietybę ir kad jie turi pajamų patikimą šaltinį. Paprastai, pretendentas turi laikyti jų darbą visu etatu bent jau 6 mėnesius, ir turi aktyvią einamąją sąskaitą. Tada dėl asmeninės paskolos gali užtikrintai kreiptis.

Paskolos Nuo Darbdavių

Trečia alternatyva artėjimui prie tradicinių skolintojų, turi nueiti tiesiai pas jūsų pajamų šaltinį. Kreipimas dėl 5.000$ asmeninės paskolos su blogu kreditu apima skolintojo įtikinimą, kad atmokėjimas nebus praleistas. Kadangi atmokėjimas atvyksta iš mėnesinio atlyginimo, besiskolinantis nuo darbdavio reiškia, kad atmokėjimas gali būti išskaitytas nuo atlyginimo, ir niekada ne nepataikytas.

Iš esmės, tai yra grynųjų pinigų pažangos forma, bet gaunantis paskolos pritarimą nuo darbdavio paprastai reiškia, kad nominalinį procentinį atlygį įkrauna. Tai reiškia, kad mėnesinis atmokėjimas yra žemesnis negu normalus, tokiu būdu taupydamas paskolos gavėjo pinigus.

Bet turėkite galvoje, kad ši asmeninės paskolos rūšis nėra užregistruota kredito agentūrose, tokiu būdu paskolos gavėjas negali niekada pamatyti, kad jų kredito daugybė gerėjo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *