Www kfmi lt

Skolinantis sandėlis – kur yra pavojus?

parašė , 2014-04-24 11:42

Skolinantis sandėlis yra dažnai charakterizuojamas kaip žemas pavojus, didelės išeigos verslas, dar yra sandėlio skolintojų stygiaus. Dideli nacionaliniai skolintojai ar iškrito iš rinkos visiškai, ar suvaržė jų skolinimą labai dideliems klientams ir labai bendram produktui. Daugelis likusių antrų pakopos skolintojų susitelkia pirmiausiai ties ankstyvomis pirkimo programomis jų savam produktui.

Regioninis ir bendruomenės bankai, kurie yra linkę būti labai jautrūs jų dabartinių ir numatomų klientų poreikiui, nenori nudumti į specializaciją, kuri buvo neseniai numesta labai daug jos didžiausių ilgalaikių žaidėjų.
Skaityti visą straipsnį “Skolinantis sandėlis – kur yra pavojus?” »

Packard Bell kompiuteriai

parašė , 2013-11-03 12:45

Išgirdus kompiuterių gamintojo Packard Bell pavadinimą, dažnas iš mūsų suklusta. Tiesa ta, jog šis gamintojas yra puikiai žinomas Europoje, tačiau Lietuvos rinkai pristatytas dar visai neseniai. Kaip ir kiekvienas naujas rinkos dalyvis, ši firma turi užsitarnauti vartotojų palankumą savo puikia reputacija ir siūloma kokybe. Packard Bell kompiuteriai yra puikiai vertinami daugelyje Europos šalių. Čia gamintojai jau pelnė klientų palankumą ir užima gana įspūdingas vietas pardavimų lentelėse. Jei jūs dar nesate girdėję apie šią firmą, greičiausiai nesate linkę rizikuoti. Žinoma, tai jūsų pasirinkimas, tačiau kalbant apie kainos ir kokybės santykį, būtent šio gamintojo kompiuteriai yra pats geriausias pasirinkimas. Tai, jog gamintojas dar tik stengiasi įsitvirtinti naujoje rinkoje, leidžia taikyti įvairias nuolaidas bei akcijas, na o tai jūsų šansas sutaupyti.

Skaityti visą straipsnį “Packard Bell kompiuteriai” »

5.000$ asmeninė paskola su blogu kreditu: alternatyvūs šaltiniai jūsų paskolai

parašė , 2012-11-16 13:06

Bankas nėra vienintelis paskolų šaltinis. Iš tikrųjų, daugelyje būdų, tradicinės skolinančios įstaigos yra tolimos nuo geriausi skolinantys šaltiniai buvimo aplink. Tai ypač teisinga, kai pretendentas turi blogą kredito istoriją. Bet siekdamas 5.000$ asmeninės paskolos su blogu kreditu, į ką alternatyvos yra vertos ėjimas?

paskolosYra kelios opcijos svarstyti, bet populiariausi trys yra internetiniai skolintojai, šeimos skolintojai ir atlyginimo avansai nuo darbdavio. Tiesa yra, kad, gaudamas paskolos pritarimą, yra sudėtingesnis su bankais dėl greiti kreditai jų ginamosios skolinančios politikos, suprojektuotos, kad apsaugotų juos nuo pagrindinių nuostolių.
Skaityti visą straipsnį “5.000$ asmeninė paskola su blogu kreditu: alternatyvūs šaltiniai jūsų paskolai” »