Namų asmeninis kompiuteris Pasirodo

parašė , 2012-11-16 12:52

Kiti treji metai buvo labai svarbūs kompiuteriai. Tai yra, kai kompanijos pradėjo išvystyti sistemas vidutiniam vartotojui. Scelbi, 8 žymių Altair, IBM 5100, Apple I ir II, TRS-80, ir Laivyno karininko Numylėtinio kompiuteriai buvo pirmtakai šiame rajone. Tuo metu, kai brangus, šitos mašinos pradėjo tendenciją kompiuteriams bendro namų ūkio viduje.

Vienas iš labiausiai pagrindinių laužimų programinėje įrangoje įvyko 1978 su VisiCalc Skaičiuoklės programos paleidimu. Už visas išsivystymo kainas užmokėjo viduje dviejų savaičių laikotarpio, kuris daro šitas sėkmingiausių programų kompiuteriai istorijoje.

IBM Home computer skubiai padėjo pakeisti iš pagrindų vartotojo rinką 1981, kadangi tai buvo įperkama naminiams savininkams ir standartiniams vartotojams. 1981 taip pat pamatė megamilžiną, Microsoft įeina į sceną su MS DOS operacinė sistema. Ši operacinė sistema visiškai pakeitė skaičiavimą amžinai, kadangi kiekvienam buvo gana lengva pasimokyti.

Lenktyniavimas Prasideda: Obuolys prieš Microsoft Hello. Kompiuteriai pigiau pamatė dar kitą gyvybinį pakeitimą per 1983 metus. Apple Lisa kompiuteris buvo pirmas su grafiniu vartotojų interfeisu, ar GUI. Dauguma šiuolaikinių programų turi savyje GUI, kuris leidžia jiems būti lengvas panaudoti ir įtinkantis akims. Tai pažymėjo pradžią lauke datavimo daugumos teksto, įkurto tiktai programos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *