Sąskaitos finansai: praktinis įžvalgumas

parašė , 2012-11-07 16:27

Įžanga

Sąskaitos finansai yra puikus būdas pagerinti pinigų cirkuliaciją ir fondo apyvartinį kapitalą. Tačiau, kad nustatytų, jei tai yra teisingi finansai jūsų verslui yra daug klausimų, kurių paklaus ir faktai, kuriuos svarstys.

Yra platus diapazonas specialisto skolintojų sąskaitos finansų pirmas kreditas nekainuoja rinkoje visi su patogumais, siūlančiais terminų ir sąlygų įvairovę, tokiu būdu svarbu visiškai suprasti skirtumus.

Du Svarbiausi Sąskaitos Finansų Produktai

Yra du svarbiausi sąskaitos finansų produktai sąskaitos faktoringo ir sąskaitos diskontavimo formoje. Jie dirba panašiu pagrindu, kuriame fondai yra aukštinti prieš kompanijos išsiskiriančias komercines sąskaitas, apskritai iki 90 procentų vertės. Abu produktai reikalingas, kad paskolos gavėjas būtų verslas, kuris parduoda kitoms firmoms išsimokėtinai

Skolintojas ima jų saugumą per komercinės didžiosios knygos turto vertę.

Sąskaitos faktoringas yra visiškai atskleista paslauga, kur paskolos gavėjų klientai žinos, kad priemonė yra vietoje, ir noras iš tikrųjų daro jų užmokesčius skolintojui. Skolintojas aukštins neatidėliotinus fondus ant gamybos komercinės sąskaitos ir užmokės, sąskaitos balansas vertina kreditai bedarbiams mažiau jų mokesčių, kai klientas galų gale moka.

Su sąskaitos faktoringu normalu skolintojui imtis didžiosios knygos vadybos ir kredito kontrolės.

Sąskaitos diskontavimas yra klasifikuotas kaip konfidenciali priemonė, kadangi paskolos gavėjų klientų nepadaro žinančių, kad priemonė yra vietoje. Efektyviai skolintojas aukština fondus prieš visas išsiskiriančias komercines sąskaitas ant skolininkų didžiosios knygos su judėjimais ant finansavimo pranešimo, kontroliuoto tarp paskolos gavėjo ir skolintojo.

Su sąskaita, nukainojančia paskolos gavėją, normaliai išsaugotų jų didžiosios knygos absoliučią kontrolę, apimdamas įsiskolinusią vadybą ir kredito kontrolę.

Pagrindinė Informacija

Du svarbiausi klausimai kuriuos dauguma paskolos gavėjų turi, kai paklausimas apie sąskaitos finansų patogumus yra toks, kiek jie gali pasiskolinti ir kiek jis kainuos.

1. Kiek gali būti pasiskolintas?

Nors yra pavyzdžių skolintojų ir brokerių, išdėstančių komercinės vertės creditai iki 95 procentų skolinimąsi, tai apskritai neviršyja 90 procentų. Tai gali dažnai būti žemiau, kadangi skolintojas įvertins pavojų skolininkų knygoje, pagrįstoje klientų skaičiumi, sklisti nepadarytų kiekių ir kredito reitingų.

2. Kiek tai kainuos?

Yra apskritai dvi svarbiausios apimtos kainos: priemoka už aptarnavimą už kainą bėgimo ir vadovavimo pranešimo ir procentinių išmokų, pritaikytų kiekiui, aukštinta. Gali būti kitų kainų tokių kaip įkurti mokesčiai ir dokumento mokesčiai, kurie turi visada būti patvirtinami iš anksto.

Kita Svarbi Informacija

Svarbu paaiškinti visus pagrindinius aspektus į finansavimo priemonę ir užimti laiką, kad visiškai perskaitytų ir suprastų juos imantis tinkamą patarimą visada. Yra kai kurie papildomi svarbumo punktai:

1. Kontrakto ilgis

Kas yra sutarties ir pranešimo periodo trukmė? Ilgesni periodo terminai apskritai aprūpins geresnį finansinį reikalą, bet lankstumas gali būti svarbesnis.

2. Finansinė garantija

Būkite aiškus ant pilnos bet kokios kompanijos reikšmės, ar skelbimas pažinčių skyrelyje garantuoja, kad jūsų paprašė apsirūpinti. Visada patartina siekti nepriklausomos teisininko konsultacijos šituose rajonuose.

3. Nutraukimo punktai

Svarbu žinoti trukmę, procedūras ir nutraukimo kainas, kadangi jie gali keistis žymiai tarp skolintojų.

4. Operacijos terminai

Būkite aiškus, kuo jie yra, kadangi jūs turėsite laikytis jų, ir prieštaravimas gali būti brangus.

Reziumė

Reziumė mūsų patarimas yra, kad, kol sąskaitos finansai yra labai efektyvus metodas finansuoti apyvartinį kapitalą, svarbu dėl skolintojų, produktų ir terminų ir sąlygų įvairovės užimti daug laiko, kad garantuotų, kad priemonė atitinka jūsų reikalavimus ir žinoti detalę to, į ką jūs pasirašote.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *