Teikia pasiekiamas moterims, kurios nori pradėti verslą.

parašė , 2012-10-28 20:34

Pagal Moterų Verslo tyrimo Centrą skaičius ar ko priklausančių firmų moterims priklausančių Jungtinėse Valstijose yra daugiau kaip 10 milijonų – ir tas skaičius užaugo prie 20 % per septynerių metų periodą, pasibaigiantį 2007. Kiekvienas lauktų tokio vystymosi atspindėti didėjantį tikėjimą ir galimybę moterims, norinčioms greitieji kreditai internetu pradėti jų savą verslą. Dar kai kurioms reikalavimo moterims vis dar yra sunkiau, gaudamos finansuojantis negu jų vyriškos lyties dublikatai ir – galbūt neramesnis – kad moterys labiau tikėtina nukainos savo savą pasiruošimą ir gebėjimą negu vyrai su panašiomis ar net žemesnėmis kvalifikacijomis.
Niekas panašaus nėra būtina ar neišvengiama. Bet jei jūs esate moteris su didele mintimi ir palūkanomis, noru ir motyvacija, kad pradėtumėte jūsų savą verslą, kur jūs pradedate? Ne stebėtinai atsakymas priklauso nuo to, kur jūs esate. Jei jūs turite didelį išsimokslinimą, kažkokią verslo patirtį ir žinias, interneto svetainiu kurimas ryšius su tinklu techninių, finansinis ir pakėlimo ekspertai ir tikėtinas finansavimo šaltinis, jūs galite būti pasiruošęs nueiti. Jei ne, jūs panėšėjate į daugumą žmonių (vyriškas ar moteriškas) ir galėtumėte panaudoti mažą pagalbą. Yra daug gerbiamų ir šaltiniai, "lengvi surasti" pagalbos mažos įmonės avantiūrai. Jei jūs norite verto pasitikėjimo palaikymo, ar teikia specifinis moterims, reikia truputį daugiau tyrinėjimo. Patikima pagalba yra ten trijose svarbiausiose kategorijose:

Vyriausybinis Palaikymas: Tuo metu, kai dotacijos tikrai egzistuoja moterims, kurios valdo ar pradeda jų savą paradise vilnius verslą, niekam iš jų nepasiūlo federalinė vyriausybė. Nustebintas? Jūs galite būti, jei jūs perskaitote skelbimus ir antraštes žiniatinklio svetainių, kurios reikalauja kitaip. Saugokitės jų pažadų ir nueikite pas šaltinius, kuriais patikima, kad ištirtumėte vyriausybinį palaikymą, kuris yra pasiekiamas. Vienas toks šaltinis yra Mažos įmonės Administracija. Jie nedaro dotacijų savarankiškai, bet jie tikrai aprūpina palaikymą mažos įmonės paskolas, ir jūs galėjote būti pasipelnytoju. Kaip Atgavimo įstatymo dalis SBA aprūpino palaikymą $3,2 milijardus paskolose į firmas moterims priklausančias. Jų Moterų Verslo Centrai yra didysis šaltinis vadybos taip pat kaip techninio palaikymo verslo moterims.

Privačios Dotacijos: Kai kurie privatūs fondai, ne naudai agentūros ir korporacijos tikrai aprūpina dotacijas moterims, kurios nori pradėti ar užauginti verslą. Jūs tiesiog turite padaryti kelis ieškojimas, kad surastumėte juos. Pagrindinės internetinės paieškos yra didelė vieta prasidėti – tik būti apdairios svetainių, kurios yra ilgos ant pažadų ir trumpos ant detalių apie pasiekiamas dotacijas. Taip pat tikrinkite savo vietinės bibliotekos Užuominos Rašomąjį stalą, kad pamatytumėte, jei jie užsisako Fondo Centro Žinyną. Tai yra puikus šaltinis tam, kad ieškotų bet kokią privačios dotacijos rūšį, bet tai pasiekiama tiktai prie palyginti stambaus prenumeravimo. Jei jūsų biblioteka neturi to, jie gali vis dar aprūpinti kietą patarimą, kad padėtų jūsų paieškai, apimdami potencialias vietines galimybes.

Motyvacija ir Įkvėpimas: "minkšta" tema, bet ne vienas būti ignoruotas. Nesvarbu, kaip aistringas jūs jaučiatės dėl savo verslo minties, lengva gauti šaltas kojas kai prieita prie žengimo žingsniuose, būtinuose realizuoti tai. Yra aukštos kokybės, einamųjų ir informatyvių knygų ir blogs – moterų! – kuris gali atnaujinti jus, duokite jums nuostabų įžvalgumą ir mintis, ir įteikite tikėjimo rūšį, jūs turite ne tiktai žengti kitame žingsnyje, bet mėgti daryti tai. Ignoruokite atvyktą-ons ir pasiruoškite būti įkvėptas moterų, kurios privertė tai vykti ir nori padėti jums daryti tą patį!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *