Skolinimasis yra pasirinkimas būsto savininkų asociacijoms.

parašė , 2012-10-19 23:29

Atvykimas laiku jūsų senstančiai bendro intereso bendruomenei yra gana naujas pasirinkimas bendrai nuosavybei, kooperatyvui, ir timeshare valdyboms – pasirinkimas, įsitikinęs, kad išlygins tų maištingų savininkų susitikimus. Būtent atrodo, kita strėlė jūsų virpėjime, kad išspręstų graužiančius palaikymo problemas tik atvyksta iš medžio dirbinių (ar yra sukelti to).

Šūksnis, mums reikia ypatingo vertinimo ant viršūnės mėnesinio vertinimo padidėjimo, paskola su uzstatu kuriam jūs tik pritardavote prieš tris mėnesius! Taip, kas galėjo žinoti, kad sinkhole susiformuos automobilių stovėjimo vietoje?
Pasirinkimas, kurį vis daugiau bendros nuosavybės atranda yra banko paskola. Šis pasirinkimas atvyksta į bendros nuosavybės sceną visi per šalį, kadangi vis daugiau ypatybių stovi su senėjimo problemomis. Daug bendros nuosavybės buvo pastatyta viduryje – į vėlyvą – 1970-ieji, darant juos 20 + metai. Tai yra gerai praėjęs kartas daiktams, kad nueitų blogai. Ar, įrėmindamas paskolos be uzstato problemą išreiškiant technologijos pagerinimais ir estetinių pakeitimų norais, yra naujovinimo reikalingumas.

Kita grupė kompleksų, kurie turi daug darbo, kad padarytų yra pastatyti viduryje – 80-ieji. Deja, šiai grupei labai įprasta nukentėti nuo blogo meistriškumo ar žemos kokybės medžiagų. Šita silpnybė dabar yra pirmalaikių problemų priežastis.

Tipiškai, bendros nuosavybės asociacijas paliko jų saviems ištekliams, kad palaikytų kainą remonto, kuris yra būtinas. Rezultatai nebuvo ypač palankūs. Šitų projektų kainos poveikis daro gyventojų drebulį. Dažnai, projektai susitaria ant viršūnės savęs savarankiškai su rezultatu būdamas palaikymas, neišmintingai atidėtas.

Vienas kelias iš šios dilemos planuoja tinkamai tai, kad nuvylė komponentus ir finansavo einamąjį projektą ilgalaikiai kreditai (ą) su paskola, kad išlygintų poveikį vieneto savininkams. Panaudodama paskolą, projekto kaina yra skleista daugiau kaip kelis metus vietoj kelių mėnesių, ir dauguma savininkų įvertins šį metodą.

Yra trečia grupė asociacijų, kurios gali turėti naudos iš finansavimo. Jie yra kompleksai, kurie yra priklausantys žemės išperkamosioms nuomoms. Šitos asociacijos gali nupirkti išperkamąją nuomą ir atsiskaityti su įsipareigojimu, anksčiau negu išperkamoji nuoma kada nors subręstų, kad potencialiai sutaupytų pinigų stambią sumą! Galbūt yra reikalingumas nupirkti gretimą žemę kaip buferį nuo nepageidaujamo išsivystymo ar įsigyti ryšulį, kuris buvo prieinamas tiktai prie servituto. Žinoma, priemonės pridėjimai kaip klubo pastato statyba, baseino, teniso aikštelės, ir taip toliau, taip pat turi prasmę finansuoti.

Dabar, kaip jūs randate banką, kuris gali aprūpinti finansavimą? Finansavimas bendros nuosavybės asociacijoms yra palyginti naujas. Pakeitimai valstijos įstatymų per šalį padarė šią pramonę gyvybinga ir saugia vieta banko finansavimui. Tačiau, dauguma bankų turi menką patirtį su šia pramone. Pirma namų ruoša turi surasti finansinį partnerį, kuris yra patogus ir kvalifikuotas su bendros nuosavybės asociacijos finansavimu. Specialus skolintojas yra logiškas pasirinkimas, kad aprūpintų jūsų finansavimą kaip skolinantis HOAs, bendra nuosavybė, kooperatyvai, timeshares ir kitos bendro intereso bendruomenės yra savo vienintelis verslas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *