Verslo grynųjų pinigų pažanga, padedantys mažos įmonės savininkai pasiekia "kitą lygmenį".

parašė , 2012-10-09 07:29

Kai visos pasiekiamos finansavimo priemonės beveik išdžiuvo yra viena forma kapitalo įsigijimo, kuris tapo noriai pasiekiamas. Tai pasiūloma mažos įmonės savininkams ir atvyksta į verslo grynųjų pinigų pažangos formą. Kas daro tai, gyvybingas pasirinkimas daugeliui yra toks, kad daugiausia, kas nustato terminai ir sąlygos yra ankstesnė komercinė istorija ir ne kredito istorija ar pasiekiamas įkeistas turtas.

Taikomasis procesas yra daug lengvesnis negu tas tradicinio finansavimo. Labiausiai skolinančios įstaigos tiesiog reikalingas trijų iki keturių mėnesių ir verslo banko sąskaitos išrašų ir prekybinių sąskaitos išrašų greta vieno puslapio paraiškos. Paskutinis pritarimas yra gautas po paskolos internetu tik dvidešimt keturių valandų.
Terminai yra taip pat daug skirtingi negu tradicinės verslo paskolos. Tuo metu, kai tipiškoje verslo paskoloje yra komplekto palūkanų norma ir trukmė (paprastai metus), kad sumokėtų paskolą, verslo grynųjų pinigų pažanga turi faktoriaus normą, kliūties kreditai bedarbiams procentinį dydį, ir trukmę (paprastai mėnesius).

Palyginkime du, kad nustatytumėte visą kainą. Skolindamasis 50.000$ po tradiciniais parametrais jūs galite žiūrėti į septynerių metų trukmę (84 mėnesinės įmokos) su 7 % palūkanų norma. Mėnesiniai įmokos užmokesčiai 755$ tam laiko tarpui sulygins iš viso 63.420$. Skolindamasi kapitalą, naudodama verslo grynųjų pinigų pažangą tipiška faktoriaus norma galėtų būti 1.35 su kliūtimi 20 % ir 15 mėnesių trukme. Tai sulygintų į visą įdėtų lėšų grįžimo kiekį 67.500$ per kursą 15 mėnesių, sulaikant 20 % pardavimų kiekvieną dieną.

Akivaizdu pamatyti, kad verslo grynųjų pinigų pažanga yra brangesnė, negu į tradicinį skolinimą, bet pritarimo normas turi atsižvelgti, formuodamas nuomonę dėl šio pasiekiamo įrankio, kad padėtų mažai įmonei augti. Mažesniuose bankuose verslo paskoloms pritaria nelygiai 45 % laiko tuo metu, kai stambiuose bankuose ($10 milijardų + vertinguose dalykuose) pritaria mažos įmonės paskoloms žiauriame sub 10 % lygmenyje. Verslo Grynųjų pinigų Pažangos pritarimo normos antra, yra viršuje artimi 85 %-90 %.

Nors kainos yra šiek tiek iškeltos, taip taip pat yra į pavojų skolinančiai įstaigai, greitieji kreditai bedarbiams parūpinančiai juos. Paskolos tik keliais komercinių duomenų mėnesiais pagrindimas yra pavojingas verslas. Tai yra, kodėl verslo grynųjų pinigų pažangos skolintojai ima ant proaktyvesnio metodo, rinkdami jų pinigus. Paskolos gavėjas turės ar šiuo metu naudoti ar keistis į vieną iš skolintojo pritartų kreditinės kortelės apdirbimo kompanijų. Skolintojas tada sugeba į automatically, atsiima tam tikrą procentinį dydį kasdieninių kreditinės kortelės pardavimų tiesiai nuo apdirbimo, kol su verslo grynųjų pinigų pažanga neatsiskaito.

Verslo grynųjų pinigų pažangos paslaugų skolintojai tvirtina turėti daug pakartotinių klientų, kurie yra labai patenkinti procesu. Tai iš tikrųjų yra vienas iš kelių kelių kelias, kurie įgalina mažos įmonės savininkus įsigyti kapitalą, kad padėtų jų firmoms augti. Tai yra dėl šios priežasties, kad laukiama, kad verslo grynųjų pinigų pažangos pramonė nelėtės bet kuriuo metu netrukus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *