Mano batai netinka!

parašė , 2012-11-18 12:20

Kadangi tinkamas batas paveikia kojos funkciją, santuoka tarp kojos ir bato turi būti harmoninga. Žmonės su kojos problemomis yra labai dažnai žmonės su bato problemomis. Batai. turi leisti kojai padaryti, jos darbas, vis dar saugodamas ją nuo pajėgų eiti 10 000 + mindo, jūs imate dieną. Per šią kasdieninę avantiūrą jūsų kojos paims ant daugelio užduočių.

Trumpi batai gali taip pat paveikti, kaip jūsų didysis kojos pirštas funkcionuoja. Kai jūsų kulno pakėlimai nuo pagrindo, jūsų didysis kojos pirštas kelia. Tai yra momentas, kai jūsų koja turi paversti save nuo amortizatoriaus, į tvirtą varomąją svirtį. Kaip jūsų didžiojo kojos piršto pakėlimai, tai sukelia mechanizmą jūsų kojoje, kuri kelia jūsų arką, rakindama sujungimo vietą viduryje kojos, ir ruošti koją, kad taptų tvirta. Jei jūsų batas bus trumpas, tai didžiojo kojos piršto sujungimo vieta (kuris yra vyris, kuris kelia didįjį kojos pirštą) neišsirikiuos su linkstančiu bato punktu. Tai gali suvaržyti jūsų didįjį kojos pirštą nuo pakėlimo, kai tai turės, ir koja tada nebus efektyvi tvirta svirtis, kai tai turi būti. Rezultatas yra batai, kuri lieka jos smūgio sugėrimo valstybėje tuo laiku, kai tai turi būti tvirta. Vyriška avalynė yra lankstesnė šiuo momentu ir gali įsitempti. Raumenys, pridėti prie kaulo per sausgysles žemesnėje kojoje, turi tada dirbti viršvalandžiai išmokėti kompensaciją. Besaikė raumenų, sausgyslių, ar ryšių įtampa gali tiktai įvykti taip ilgai ir likti be skausmų. Svarbu turėti jūsų batus, tinkamus jūsų kojos, tokiu būdu jie gali pasirodyti, kadangi jie buvo suprojektuoti.

Gaudamas reikiamo numerio batą, kiekvienas turi išmatuoti jų kojas. Mūsų kojos iš tikrųjų turi du ilgio matmenis. Nuo kulno į kojos pirštą, ar jūsų “visaapimančio ilgio,” ir nuo kulno į rutulį, ar “arkos ilgio.” Pasakykime, kad asmuo turi dydį 10 visaapimančio ilgio, bet matuoja dydį 11 arkos ilgio. Šis asmuo duotų naudos iš dydžio rūbų dėvėjimo 11 bato, net nepaisant to, kad batai visaapimantis ilgis yra 10, kaip dydis, kurį 11 bato sulenks tame pačiame punkte kaip koja. tai aprūpins optimalią situaciją deramą kojos piršto funkciją. Iki dydžio 11 bato tada būdamas 1 rūšiuoja pagal dydį didesnis negu asmens visaapimantis ilgis, yra daug mažiau problemų, jungtų su batu būdamas per didelis vieno dydžio negu per mažas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *