Akcijos pareigų bendras įspūdis perleidžia atstovą

parašė , 2012-11-18 21:25

Akcijos perkėlimo atstovas yra taip pat žinomas kaip akcijos plastikiniai langai kainos registratūra, ir tai yra apskritai trečioji šalis, kuri yra nesusijusi su akcijos sandoriais. Tai turi valdžią panaikinti vardą ir pažymėjimą akcininko, kuris pardavė akcijas akcijos ir pakeičia vardu naujo savininko ant oficialių meistro akcininkų, įrašančių į sąrašą. Trukmės akcijos perkėlimas yra trukmė, kuri yra panaudota Kanadoje ir JAV. Trukmės akcijos registratūra yra paprastai naudojama Jungtinėje Karalystėje, Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje.

Anksčiau minėtame dėmesyje akcinė bendrovė apskritai pažymi vieną kompaniją perleisti akciją, priklausančią tam. Šitie akcijos atstovai yra nepriklausomi nuo didelių bankų, ir jie yra visiškai gebantys net didelių firmos pavadinimų už mažesnes kainas aptarnavimą
Akcijos perkėlimo atstovai taip pat veda susitikimus kasmet kaip inspektorius rinkimų ir veda įgaliotą balsavimą. Jie taip pat veda ypatingus susitikimus ilgalaikes paskolos internetu akcininkams, ir juos laiko visų korporacinių akcininko įrašų oficialaus rašto prižiūrėtoju.

Perkėlimas padės jums pirkti akcijas ir obligacijas. Šitie akcijos perkėlimo atstovai sugeba išleisti ir panaikinti akcijos pažymėjimus ir vesti apdirbimą bet kokių veiksmų, kurie susieja akcijas. Jie imasi vienintelės atsakomybės už išmoką dividendų ir įgaliojimo akcininko susitikimams. Jie yra prižiūrėtojai ir garantuoja akcijas, ir obligacijos yra apsaugotos jų savininkų gyvybiniams interesams. Akcinės bendrovės apskritai vartoja šitą perkėlimo medžiagą tam, kad sulaikytų taką asmenų ir objekto, kuris valdo jų obligacijas ir akcijas. Dauguma šitų perkėlimo atstovų yra bankai ar kitos patikėtos kompanijos. Dažnai jūs taip pat sugebate surasti kompaniją, kuri veikia kaip jos savas nepriklausomas perkėlimo kreditai bedarbiams atstovas.

Akcijos perkėlimo atstovai turi patikrinti, kad akcijos savininkai yra tikri savininkai per parašo garantijos naudojimą. Tai žinoma kaip medaliono parašo garantija JAV. Parašo garantija yra parašo laiduotojo garantija, kad akcijos pažymėjimo ar akcijos valdžios dokumento indosatas yra tikslus asmuo, kad patvirtintų ir perleistų saugumą. Parašai ant akcijos pažymėjimo ar akcijos valdžios dokumento turi turėti šią medaliono garantiją. Medaliono garantija patvirtina autentiškumą saugumo sandorio dokumento, kuris tipiškai yra akcijos pažymėjimas. Kas anksčiau minėta yra paprastai palaikomas obligacijos ir saugo asmenį, kuris išleido saugumą. Tai garantuoja, kad nėra jokio saugumo, perleisto apgaulės. Medaliono garantija yra apskritai gaunama iš svarbiausių finansų maklerio įmonių, bankų ar kredito sąjungų.

Jums svarbu tikrinti, kad reputacija ir akcijos tikimybė perleidžia atstovus anksčiau, negu jūs pasikliausite jais. Tai yra, kodėl jūs turite praleisti laiką ant tyrinėjimo prieš tokio samdymą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *