Yra tai laikas minios šaltiniui, finansuojančiam standartizaciją – taip, bet skubėti!

parašė , 2013-01-16 13:04

Naujo kapitalo gavimas pradėti verslą dedikuoti.lt nuolaida yra gana sudėtingas, bet manyti valdyti verslą, kuriam sekasi, ir jūs norite plėstis, bet joks bankas nepaskolins jums pinigų. Kodėl jie turi prisiimti riziką tokioje abejojančioje ekonomikoje? Joks bankininkas jo teisingame prote nebūtų, ir jie tiktai paskolins jums pinigus, jei jums nereikės to, bet jei jums nereikia to, jūs turbūt neklaustumėte tuo atveju, būtų jūs? Toks yra turbūt verslininko dilema, kiekviena žodžio prasme. Gerai taip kalbėkime, būsiu mes?

Jūs matote, yra šis naujas daiktas, pavadintas minios šaltinio finansavimu. Būtent, kur maža įmonė gali veikti kaip didelė korporacija, paviešino; tai yra tai gali parduoti mažas akcijas kompanijos plačiajai visuomenei, bet daug paprastesniame būde., Pavyzdžiui, mažos įmonės verslininkas galėjo parduoti 5000 akcijų jų kompanijos 100$ kiekvienas
Tai leistų jiems gauti finansavimą, jie turi nueiti į kitą žingsnį, užauginti savo kompaniją, pasamdyti daugiau žmonių, ir nupirkti daugiau įrangos, kad padarytų viską, kurį jie daro geriau ir pasinaudoti rinka.

Deja, SEC ar Vertybinių popierių pirma paskola nemokamai biržos Komisija turi taisykles apie tai, kaip akcinės bendrovės turi veikti, kad apsaugotų investitorių. Dėl to, tai tampa pilku įstatymo rajonu. Tai nėra tiksliai teisėta, bet tai nėra tiksliai neteisėta ar ar galbūt tai, rūšis yra, bet vėl tai yra pilkas rajonas. Dabar tada, todėl, kad SEC nevadovavo ant to, ir tęsia atidėlioti rulemaking sesiją į vėlesnę datą, aš manau, kad tai skaudina mažas įmones tas reikalingumas, finansuojantis dabar. Svarstykite, jei jūs būsite, dalys internetu kaip sudėtingas tai turi gauti verslo paskolą šiomis dienomis, ypač po 2008 radioaktyvių dulkių ir bankininkystės krizės.

Mes visi žinome, kad mažos įmonės yra atsakymas į darbo vystymąsi, kadangi 80 % amerikiečių yra samdytas mažoje įmonėje. Jie ar valdo tai, kadangi 10 % amerikiečių tikrai valdo mažą įmonę, ar jie yra samdyti ten. Jei mes norime daugiau darbo vietų, mes turime susikoncentruoti ties mažesnėmis kompanijomis, ir ne tiktai didelėmis korporacijomis. Didelės korporacijos turi daug pinigų išsaugotose pajamose, ir trilijonų dolerių, sėdinčių ant sideline, laukiančio ekonomikos, kad pasveiktų, ir abejonė dingti. Jiems nereikia pinigų, mažos įmonės žmonės daro.

Bet, žinoma, tos didelės korporacijos, kurios turi pinigus neišleidžia jų ar investuoja juos, visi tuo laiku, kai mažam laiko verslininkui reikia būdo susisiekti su fondais plėstis. Aš pasakyčiau, kad tai yra laikas minios šaltiniui, finansuojančiam standartizaciją, ir komplektą labai paprastų taisyklių, kurios apeina varginantį ir piktinantį SEC IPO registracijos procesas. Tai neturi kainuoti taip daug pinigų, kad gautų finansavimą, jūs turite aukštinti savo kompaniją ir įvesti nauja. Prašom svarstyti visa tai ir prašom galvoti ant to.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *