Namo weatherizing – 9 technika, kad maksimizuotų jūsų langų energijos vartojimo efektyvumą

parašė , 2013-01-16 13:13

Dauguma naminių weatherizing projektų apima langus todėl, kad jie yra didžia dalimi atsakingi naminės šiluminės energijos praradimui. Kas daro langus energiją taupančius yra jų gebėjimas blokuoti orinį judėjimą, kurdamas nejudančio orai erdvę tarp vidaus ir išorės stiklinių stiklų.

Dauguma langų šiandien atvyksta su dvigubu, ar trigubas stiklas izoliavo stiklinę. Iš esmės, izoliuota stiklinė yra dvi ar trys dalys stiklinės, atskirtos tarpinės baro ir patvirtintas ant visų keturių pusių, kad sukurtų nejudančio oro erdvę tarp stiklų.

Jūs galite lengvai padaryti vieną stiklą, vyresni langai labiau energiją taupantis, kurdamas nejudančio orai erdvės naudojimo lango oro nurengimo medžiagas, gerą audringą langą ir plastiką sheeting, kad blokuotumėte orinį judėjimą.

Kad sumažintumėte kondensavimą ir šaltį nuo formavimo tarp namo lango ir audringo lango, sulaikykite šiltą, drėgną orai ant vidaus pusės, taikydamas oro nurengimą vidiniams tarpams.

Yra 9 Home Weatherizing Techniques, kad maksimizuotų jūsų langų efektyvumą:

Kreipkitės, aiškus silikonas kamšo aplink vidaus lango apvalkalą. Kad toliau sumažintumėte namo karščio energijos praradimą, užrakinkite langą ir panaudokite aiškus, žievė – šalin kamšo, kuris yra orai Mažeikiuose nuneštas, kad užpildytų tarpus aplink vidaus juostos kraštus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *