Verslo savininkai: apsaugokite savo kompaniją nuo apgaulingų atakų

parašė , 2013-09-09 16:38

Su verslo savininkais dažnai stovi su finansiniais iššūkiais, kurie bando jų sprendimų priėmimo įgūdžius. Kaip jie turi tikrinti savo verslo kreditą? Jie turi išplėsti kreditą į naują klientą? Jie turi pasamdyti tarnautoją su blogu kredito įrašu? Šitos svarstomos problemos, jei nepadarytas išmintingai, gali turėti reikšmingą padarinį viso verslo, ypač jei kažkas turi ketinimą apgaudinėti jus iš jūsų fondų. Verslo savininkams todėl svarbu apsaugoti ir sutrukdyti kredito suktybei, todėl, kad jie negali leisti sau prarasti didžiulių pinigų sumų ilgainiui.

eištikimi tarnautojai ir programišiai gali užpulti jūsų finansus, padėdami verslą į rimtą bėdą. Verslo savininkai, ypač tie, kurie valdo mažą mastą ir vidutinio masto firmas, turi sukurti stropų procesą, kuris trukdo nusikaltėliams ir mažina pavojų pajamų praradimui, susietam su suktybe ir apgaule.

Kaip sutrukdyti jūsų verslui sukčius

Tikrinkite, kad kreditas – neplečia jūsų kompanijos kredito į nežinomus asmenis ar kitas organizacijas. Padarykite apklausas ir užuominas iš pradžių. Svarbu tikrinti kredito rezultatą asmens ar kitos kompanijos, kuri nori padaryti verslą su jumis. Kreditingumo ataskaitos tikrinimas padės jums nustatyti jų kredito vertę ir mažinti jūsų apgaulės ir vagystės pavojų.

Rodykite kandidatus ekrane tinkamai – Daro duomenų tikrinimų dalį iš jūsų proceso prieš darbą, ypač jei jūs valdote verslą didelio dydžio. Tikrinimo kandidatų kreditingumo ataskaitoms taip pat reikia nustatyti, jei jie yra kreditingi ar ne.

Tinkamai atmeskite konfidencialius dokumentus – Firmos turi nustatyti dokumentų naikiklius vietoje, kad bet kokie susiję su verslu dokumentai nenukristų į neteisingas rankas. Fraudsters, jie gali būti panaudoti, kad pavogtų informaciją šalin jūsų verslo. Sunaikinkite visus dokumentus tiek kiek įmanoma, todėl, kad jie gali statyti vertingą informaciją apie jus ar jūsų klientus potencialiems vagims.

Saugokitės telefoninio pirkimo – Mažmenininkai ir kitos kompanijos mažo dydžio gali priimti telefoninius nurodymus kaip jų verslo protokolo dalį. Tai gali būti pavojinga, nors. Būkite apdairus klientų, kurie daro didelį pirkimą ir moka kreditinėmis kortelėmis, bet atrodo skuba ir negali suteikti jokiems galiojantiems asmens tapatybės dokumentams vardo, panašaus į kreditinę kortelę. Jūsų klientas gali būti asmens tapatybės dokumento vagimi, kuris panaudojo aukos kreditinę kortelę. Atsižvelgiant į tai, kad klientas fiziškai nedalyvauja, kad prasidėtų nuo, kortelės kompanija gali įkrauti produktus atgal jums, atveju kreditinė kortelė yra pranešta kaip suklastota ar pavogta kortelė.

Sukurkite gautą užmokesčio procesą – Internetiniai sandoriai gali padėti jūsų verslą rizikoje duomenų pažeidimui. Tai gali paveikti ir jus ir jūsų klientus. Rob Bertke Vašingtono Poįtampos firmų reikalingumas, kad būtų "PCI-sukalbamas", kad sumažintų pavojų cyber atakų, specialiai priimantiems kreditą ar debetinius kortelės užmokesčius.

Kaip papildomas saugumo sluoksnis, jūsų verslo užmokesčio pasirinkimo užšifravimas gali neleisti nusikaltėliams perimti jus ir jūsų kliento informaciją per užmokesčius. Turėjimas pastatyto – užšifravime, pridėtame ant visų jūsų užmokesčio portalų, saugo gyvybinę informaciją, kurią jūs siunčiate ir gaunate iš smalsių programišių, kurie nori perimti juos bet kokiu atveju, jie gali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *