ASUS – stiliaus ir technologijų derinys

parašė , 2013-09-04 08:15

Naujasis ASUS R500VJ kompiuteris tai dominuojantis stiliaus bei technologijų derinys, kuris išsiskiria neįtikėtinomis nešiojamojo kompiuterio galimybėmis. Dėl šiame ASUS R500VJ modelyje esančio super hibridinio variklio kompiuteris ASUS R500VJ net paimtas iš miego rėžimo sekundžių tarpe vėl greitai ir gerai atlieka pavestus jam uždavinius.

ASUS R500VJ modelio vidutinio dydžio 15,6 colių, saugantis vartotojų akis monitorius palaiko aukštos HD raiškos vaizdą, taigi ne tik apsaugosite savo akis, nevarginsite jų, bet ir be jokių problemų kasdieną mėgausitės geros kokybės vaizdu, visur kur tik turėsite savo naująjį ASUS R500VJ kompiuterį.

Šio išskirtinių galimybių kompiuterio ASUS R500VJ baterija taipogi pritaikyta geram ir ilgam vartotojo darbui, kadangi ASUS R500VJ esanti ličio baterija be elektros lizdo gali intensyviai veikti netgi beveik šešetą valandų.

Švaraus ir itin aiškaus garso sklindančio iš jūsų ASUS modelio paslaptis yra ta, jog šiame kompiuteryje įmontuota tikrai aukštos kokybės garso sistema, tad tikrai liksite patenkinti gera akustika ir nesvarbu ar žiūrėsite filmą ar mėgausitės muzika, garsas vis tiek bus malonus jūsų ausims su naujuoju ASUS R serijos nešiojamuoju kompiuteriu.

ASUS R500VJ kūrėjai įdiegę paplitusią ir labai daug gerbėjų turinčią patogiąją Windows 8 operacinę sistemą, tad įsigiję ASUS R500VJ modelį turėsite ne tik stilingą, gerai ir greitai veikiantį kompiuterį, bet ir naudositės populiariausia ir tikrai vertinama visame pasaulyje operacine sistema.
Taip pat jausitės saugūs žinodami jog jūsų kompiuteryje įdiegta gera ir tikrai apsauganti jūsų duomenis antivirusinė sistema Kensington lock. O duomenų tikrai bus galima saugoti daug, kadangi šis ASUS modelis savo kietajame diske turi net 1TB atminties, tad tikrai verta nusipirkti ASUS R500VJ nešiojamąjį kompiuterį, kadangi tikrai daug praktiškų savybių ras net išrankiausias vartotojas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *