Verslo paskolos

parašė , 2013-03-10 16:22

Neseniai, aš publikavau dalį apie blogiausius būdus pasiskolinti pinigų. Deja, daugelis tų kelių yra paprastai naudojami žmonių per Ameriką. Daugelis naudoja juos todėl, kad jie nejaučia, kad verslo paskolos jie turi alternatyvą. Tačiau, tai yra retai atvejis. Yra kelios alternatyvos, kurios gali padėti jums liautis praleisti, pinigai ant aukštų palūkanų skolina šaltinius.

Verslo paskolos0 % BALANDŽIO Kreditinės kortelės

Nulinės procento palūkanų kreditinės kortelės yra puikus būdas gauti daiktus, kurių jums reikia per trumpą terminą. Dauguma šitų pasiūlymų yra tiesiog galvosūkio normos ir padidės pradinės trukmės pabaigoje. Ta trukmė yra paprastai metai ir apima jus "laisvas" kredito termino pratęsimas nuo kitų kreditinių kortelių. Šis būdas "pasiskolinti" tiktai darbus, jei jūs mokate grynaisiais už skolą ar šalinate ją visiškai artėjant galvosūkio trukmės pabaigai

HELOC (Naminė Kredito Teisingumo Linija)

Jei verslo paskolos jūs žiūrite į dideles išlaidas, antra greiti kreditai paskola gali turėti prasmę. Norma ant šitų paskolų yra paprastai taisoma ir žemai. Antra paskola turi daugiau prasmės negu naminė teisingumo linija kredito dviejuose aspektuose: teisingumo linija yra paprastai kintama normos verslo paskolos paskola, ir palūkanos yra visada daug aukštesnės negu norma ant antros paskolos. Šitos paskolos tiktai turi prasmę išlaidoms kaip naminis pridėjimas ar kolegijos mokymas, kad nepalaikytų kasdienio pragyvenimo.

401 (k) Paskolos

Jei jūs pasirodote iš tikrųjų beviltiškoje situacijoje, 401 (k), paskola gali turėti prasmę. Normos yra paprastai žemos, ir jūs iš tikrųjų sumokate palūkanas savimi savarankiškai. Problemos įvyksta, jei paskolos reikalingumas yra grįžtantis. Jūsų darbdavys paims automatinius užmokesčius iš jūsų atlyginimo, taip, jei ketins stovėti su grįžtančia skola, šitos paskolos neturi prasmės.

Asmeninės Paskolos nuo Šeimos, Draugai

Kai visa kita nepasiseka, posūkis šeimai ar draugams. Tai paskutinis griovys, joks kitas pasirinkimas, būdas pasiskolinti pinigų. Kad sutrukdytumėte kreditai sunkiems jausmams ir draugo praradimui, sudėkite raštišką dokumentą, kad kiekvienas būtų ant to paties puslapio iki atmokėjimo ir palūkanų jei bet kas. Tada padarykite kiekvieną užmokestį laiku.

Tema čia turi apriboti jūsų skolinimąsi iki pirmo būtinumo dalykų tiktai. Paėmimas ant skolos, kad išlaikytų gyvenseną, kuri yra ne jūsų pajamų pasiekiamume yra formulė katastrofai. Rūpinkitės biudžetui rūpestingai, ir jūs turite surasti, kad jūsų skolos reikalingumas mažėja verslo paskolos su laiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *