Perspektyva banko paskolai

parašė , 2013-03-01 18:34

Žinios, kad Amerikos valstybinė skola yra dabar 16$ trilijonas ir pakilimas ir kad Jungtinės Karalystės visos sumos valstybinė skola yra daugiau kaip 1£ trilijonas kaip gauti paskola nėra lengvos dalys finansinės informacijos į santrauką.

Poveikis kurį šitie skaičiai turi ant daugumos mūsų nėra truputį ar nieko skirtingas į poveikį, jei šitos vyriausybės turėjo paskelbti, kad skaičiai buvo dukart kaip didelis. Yra tiesiog punktas, kuriame dauguma mūsų tik iškelia mūsų rankas oro ir sako, kad tai yra didelis skaičius.

Šitie dideli skaičiai, deja, neketina pasidaryti mažesni greitai. (Aplankykite sąsajas, įrašytas į sąrašą apačioje, ir pamatykite sau savarankiškai baisią operatyvią normą, pagal kurią valstybinė skola JAV ir Jungtinei Karalystei tęsia pakilti *)
Daugelis yra skeptiški dėl politikų gebėjimo atnešti šituos masinius įsiskolinusius sunkumus kontrolės sąlygomis artimoje ateityje. Aš, nenoriai, turiu tą skepticizmą: dauguma politikų yra versle perrinkimo ir, todėl, prieštaravo.

Yra kita žmonių kompanija, kuri turėjo problemas, valdydama didelius skaičius: jie dirba bankininkystės sektoriuje. Bankų gebėjimas paskolinti sms kreditai pinigus firmoms priklauso nuo jų kapitalo kiekio. Daugiau kapitalo bankų turi daugiau gebėjimo, kurį jie turi paskolinti jums ir man. Nuo 2007, tačiau, nuostoliai, kuriuos patiria finansų įstaigos visame pasaulyje, yra apytiksliai 2$ trilijonas; kitas didelis skaičius.

Bet bankų sistema nebuvo sutaupyta Europoje ir JAV su mokesčio Svarais, mokesčio Eurais ir mokesčio Doleriais? Tai teisinga; problema yra tokia, kad bankų sistema greiti kreditai internetu buvo tiktai sutaupyta. Bankai tiktai išgyveno žlugimą dėl vyriausybės kišimosi. Mokesčių mokėtojų pinigai tiktai neleido bankams bankrutuoti. Mokesčių mokėtojų pinigai, perduoti bankams, niekada neketino būti neatidėliotinu leidimu per į firmas, kurioms reikėjo grynųjų pinigų taip baisiai kaip bankų.

Galutinis rezultatas yra, kad daug bankų negalėjo užauginti savo skolinantį veiksmą atgal į ankstesnius lygmenis dėl kapitalo trūkumo. Visa suma visame pasaulyje skolina bankų ne bankams, pasiektiems 6,4$ trilijone 2007 pabaigoje. 2012 m. kovo pabaigoje, kad skaičius pasiekia 6,7$ trilijoną.

Skaičiai, tačiau, dažo skirtingą paveikslą kai žiūrėtas šalies.

Jungtinė Karalystė sudarė 2,0$ tos 6,4$ trilijono visos sumos trilijoną 2007. Artėjant 2009 pabaigai, kad 2,0$ trilijonas, skolinantis prie Jungtinės Karalystės, išmetė 1,5$ trilijoną. Naujausi publikuoti duomenys atskleidžia, kad Jungtinė Karalystė, skolinanti ne banko sektoriui (t.y. firmoms), yra 1,8$ trilijonas 6,7$ trilijono visos sumos 2012 m. kovo. Mes galime nuspręsti, kad, nors skolinanti Jungtinė Karalystė pasveiko nuo žemo 2009, absolute skolinimo lygmuo yra vis dar žemesnis negu tai per 2007.

Skirtingai nuo Jungtinės Karalystės, nebuvo jokio draminio nukritimo į lygmenį skolinimo Amerikos bankų į firmas: JAV buvo 0,6$ viso 6,4$ trilijono trilijonas 2007. Iki galo 2009, tas skaičius pakilo į $ 0,7 milijardus ir į 0,9$ trilijoną artėjant 2011 pabaigai. Artėjant pirmo ketvirčio pabaigai 2012, mažas smukimas Amerikos skolinime yra pažymėtas. (Šaltinis: Bankas Tarptautinių Sprendimų Ketvirtinė Apžvalga, 2012 m. rugsėjo).

Ką tai viskas reiškia firmoms, alkti finansų palaikyti jų vystymosi planus? Nelaiminga tiesa yra, kad jie tęs kovoti sunkiai, kad gautų finansus ir, tiems, kurie sekasi, moka daugiau už juos. Tai, deja, atrodo tikėtina būti atveju kelis ateinančius metus.

* Amerikos valstybinė skola: Jungtinės Karalystės valstybinė skola: >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *