5 žingsniai, kad apsispręstų, jei jūsų verslas turi paimti įrangos paskolą ar išperkamąją nuomą

parašė , 2013-03-16 15:01

Jei jūs buvote versle bet kuriuo laiku, tai jūs suprantate, kad laikymasis į jūsų savus grynuosius pinigus yra reikalingumas jūsų verslo išlikimui; kasoje esantys pinigų laikymas, kad pasinaudotų naujomis galimybėmis, aptarnauti tą naują, didelį klientą ar sutikti algalapį ir kitus įsipareigojimus turi jūsų verslas turėti lėtą periodą.

Tokiu būdu, kai prieita prie pirkimo naujos įrangos jūsų verslui – būti tuo įrankiai ir mechanizmai ar kompiuteriai ir faksas – jūs naudojate savo savus grynuosius pinigus, ar jūs finansuojate? dedikuoti.lt nuolaida

Jei jūs jausite, kad jūsų verslas gali išsiskirti su kai kuriais iš jo savų grynųjų pinigų, tai būtinai, kaip tai bus jūsų pigiausias metodas, kad įsigytų tą būtiną įrangą. Bet, jei jūs tikrai nusprendžiate finansuoti, koks metodas yra geriausias jūsų verslui?

Ir – paskolos, ir išperkamosios nuomos – gaus jus įranga jūsų verslo poreikis
Abu siūlo jų savas už ir prieš. Ir, abu, šią dieną ir amžius, yra sunkūs pasiekti.

Tokiu būdu, nuspręsdamas finansuoti, visada ieškokite metodo, paskolos be uzstato kuris siūlo mažiausiai visaapimančią kainą jūsų verslo – jei pašalpa yra palyginama.

Pažiūrėkime į kelis iš faktorių, kad svarstytumėte, apsispręsdamas tarp įrangos paskolos ar išperkamosios nuomos:

Naudojimo trukmė: Daug firmų vengia nuo įrangos išperkamųjų nuomų todėl, kad, kai išperkamoji nuoma yra viršuje jie nenebeturi nieko (turėdamas atiduoti įrangą).

Bet, tikrai žinokite, kad dauguma įrangos turi apribotą naudojimo trukmę. Bankai ir kiti įrangos skolintojai žino tai ir tokiu būdu nustato jų trukmę, pagrįstą tą naudojimo trukmę. Todėl, nepriklausomai nuo to, ar jūs nuomojate ar išimate paskolą, įranga negalėtų turėti taip daug vertės jos trukmės pabaigoje bet kokiu būdu.

Toliau, nauja technologija ar naujos naujovės yra linkusios suteikti paskolu brokeriai daugumą įrangos, atgyvenusios po tik kelių metų. Taip, jei jūs turite tęsti patobulinti savo įrangą, kad pasiliktumėte konkurencingas, turėdamas dar kažką išperkamosios nuomos pabaigoje ar jūsų paskolos trukmės galas yra ginčijamas punktas.

Normos ir Mokesčiai: Dauguma verslo paskolina normų plūduriavimą, pagrįstą rinka, ar surišama Svarbiausia Norma ar Libor indeksu – kuris gali padaryti jūsų užmokesčių pakeitimą be daug pranešimo.

Daugumos išperkamosios nuomos normų yra taisytos per trukmę sutarties – laikymas jūsų užmokesčių tas pats nesvarbu, kas vyksta rinkoje.

Tačiau, banko paskolos normos gali būti žemesnės negu išperkamosios nuomos normos ypač, jei palūkanų normos, apskritai, krinta.

Ir paskolos, ir išperkamosios nuomos paprastai turi kažkokį tipą mokesčių, jungtų su jais. Tokiu būdu, jūsų verslas užmokės jiems nieko nepaisant. Jūs turite palyginti šituos mokesčius ant jų savų privalumų taip pat kaip išreiškiant visaapimančia kaina finansuoti (būti tuo paskola ar išperkamoji nuoma).

Trukmė: Banko paskolos terminai yra normaliai nustatomi banko ar skolintojo politikos; kur išperkamosios nuomos terminai yra truputį lankstesni – jūsų verslo leidimas sutrumpinti ar pailginti trukmę, kad atitiktų jūsų poreikį.

Jei jūs planuojate patobulinti, trumpesnė išperkamoji nuoma galėtų aprūpinti pridėtą naudą jūsų verslui per ilgą prabėgimą. Tačiau, su įrangos paskola, jūs galite visada mokėti grynaisiais ar sumokėti paskolą greičiau, kuri gali aprūpinti panašią pašalpą – pateikimas jūsų verslo kažkokia vertė, kad mainikautų su tuo, kai atėjo laikas patobulinti.

Paskola ar Išperkamosios nuomos Kiekis: Kompanijų nuomojimas paprastai finansuos 100 % reikalo apimti vežimą, įdiegimą, mokymą ir pardavimo mokestį – tikra nauda. Bet, tikrai žinokite, kad šitų papildomų dalykų finansavimas pridės toliau jūsų verslo kainą, kadangi nuomojimo kompanija vis dar lauks kažkokios formos palūkanų pajamų ant tų atvirų išlaidų.

Banko paskolos, antra, paprastai reikalingas, kad verslo savininkas padėtų kažką prieš pirkimo kainą ir linkęs nedengti tų kitų tiesioginių kainų.

Įkeisto turto tipas: Dauguma ne banko paskolos ar nuomojimo kompanijų finansuos beveik bet kokią verslo įrangą. Įrangos finansavimas yra jų verslas tokiu būdu, jie nenori apriboti savęs.

Bankai, kurie aprūpina įrangos paskolas yra linkę turėti labai siaurą pasirinkimą tipo įrangos, kurią jie finansuos. Bankai nefinansuos specialios įrangos ar įrangos, kuri apribojo naudojimą. Priežastis yra, tai turi jie turėti atsiimti tą įrangą ne užmokesčiui, jie nori sugebėti perparduoti tai skubiai.

Toliau, bankai, skirtingai nuo įrangos nuomojimo kompanijų, reikalingas papildomo įkeisto turto ar registruos UCC-1 prieš jūsų visą verslą; reikalavimas, kad jūs padėtumėte daugiau jūsų verslo vertingų dalykų rizikoje.

Sprendimas, ar nuomoti ar išimti paskolą yra atskiras verslo sprendimas ir niekas, kurį asmuo gali padaryti viena taisykle visoms firmoms.

Ten panaudokite, kad būtumėte senas posakis, kad, jei vertingas dalykas didėja vertėje, jūs turite nupirkti tai ir jei tai mažėja vertėje, jūs turite nuomoti tai.

Bet, tikrovėje, tai iš tikrųjų viskas reiškia kainas ir pašalpą.

Tikslas čia, kadangi tai yra su bet kokiu verslo sprendimu, tai yra, gauna didžiausią smūgį jūsų doleriui.

Jei įranga, jums reikia kainų X (nieko nepaisant, jei jūs nuomojate ją ar ne) – tada nauda, kurią jūs gaunate nuo tos įrangos turi būti X plius – reikšmė, kad jūs pasiekiate daugiau (daug daugiau) nauda iš dalies įrangos negu ta įrangos kaina.

Taip, jei jūs norite žinoti, jei jūsų verslas turi paimti įrangos paskolą ar nuomoti, pasirūpinti pašalpa, kad įranga aprūpins jūsų verslą tada mano, kad pigiausias kelias (per trumpą – ir paskolos trukmė) perka ar finansuoja tą įrangą.

Tai yra iš tikrųjų kad paprasta!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *