Verslo finansavimo strategijos – rinkos įrodymas

parašė , 2017-03-22 16:32

Pradėkite Verslo Paskolas, Yra Sunkūs Pasiekti, Tai nėra jokia paslaptis ir neturi nustebinti labiausiai, palyginti sudėtinga gauti verslo finansavimą paleidimo verslui specialiai tradicinės banko paskolos gavime. Šitos finansavimo įstaigos yra versle pelnymo… to nepralošimo pagrįstos ‘nujautimu’ ar neįrodytu verslu. Taip, jei jūs esate paleidimas ar bent jau galvojantis apie verslo pradžią, kaip jūs galite išspręsti šią problemą gauti verslo paskolą nuo tradicinio banko? Yra raktas: nebūkite paleidimo verslu. Lengvai pasakytas, bet ne sudėtingas įvykdyti, jei jūs verčiatės disciplina ir įsipareigojimu.
Pagrindinių priežasčių firmos nepasiseka finansavimo gavime, yra:

Sąvokos trūkumas

Rinkos Įrodymo trūkumas

Žemi Pelno dydžiai

Trūkumas Verslo ir / ar Asmeniniai Vertingi dalykai Įkeistam turtui

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šiandien, mes peržiūrėsime Rinkos Įrodymo Trūkumą.

Kaip Įgyti Rinkos Įrodymą, sunku pagaminti ir parduoti produktus ir paslaugas į rinką, kuri neegzistuoja ar yra per maža. Paleidimo firmos nepajėgia svarstyti dydį ir pelningumą rinkos, kurią jie ketina aptarnauti. Dėl daugelio pasirinkimo, padaryto prieinamu į troškimo paleidimo firmas per socialinę žiniasklaidą ir kitas internetines platformas tokias kaip Google ar Yahoo, palyginti paprasta sužinoti rinkos potencialą verslui. Rekomendacija turi pritaikyti MVP ar "minimalų gyvybingą produktą" principas, kas reiškia, kad jūs imate paprastą prototipą savo svarbiausio produkto ir / ar paslaugos pasiūlymas ir gaunate tai į tikslo rinką skubiai. Tikslas padaryti tai įgyja greitą grįžtamąjį ryšį būtiniems peržiūrėjimams ir įrodymui, kad rinka egzistuoja. Taip pat, kad iš tikrųjų gautumėte rinkos skonį, smokite gatvėms ir paklauskite numatomų klientų. Atpažinkite kelis įtariamus asmenis savo produktui ir / ar paslaugos pasiūlymas, ir užmegzkite ryšius su jais su pokalbiu telefonu, reklamos paštu apžvalga, ar asmeniškai aplankykite. Pirminis šito veiksmo tikslas įgyja grįžtamąjį ryšį ir galų gale pardavinėjimą jei bendrai naudingas.

Iš to, kas aš laikiausi per praėjusį dešimtmetį darbe su ir paleidimo stebėjime, reikia 12 iki 18 mėnesių, kad iš tikrųjų įgytų traukimą rinkoje. Prašom nepainioti to su išbandymu paleidimo minties rinkoje. Tai turi būti greita, kad pastebėtų paėmimą mažiau kaip 30 dienų. Kitaip tariant, jei jūs esate MVP, nekaupia pakankamai grįžtamojo ryšio ir galų gale pardavimų, tada jūs ar nutraukia misiją ar peržiūri / testas iš naujo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip jūs stiprinate savo atvejį verslo finansavimui su rinkos įrodymu? Kai tik jūs turite įrodymą rinkos jūsų verslui per pardavimus ir įrodymą grynųjų pinigų, gautų per verslo banko sąskaitos išrašus, apimate šituos dokumentus į verslo finansavimo paketą. Renginys, kaip verslo paskola ar padidins gebėjimą įgyti daugiau rinkos dalies ar užauginti pelno dydžius per verslo vystymąsi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *