Kai kurie svarbūs faktai apie pirmą padėtį komercinės paskolos pastabos

parašė , 2017-03-06 14:03

Patrauklių palūkanų kūrimas yra iššūkis šiandienėje žemoje palūkanų normos aplinkoje. Pirmų Padėties Paskolos Pastabų patrauklumas yra fakte, kad investitoriai (skolintojai) yra laikyti pirmoje padėtyje kaip turto turto sulaikymo teisės savininkas – tokiu būdu yra kietas vertingas dalykas (nekilnojamasis turtas), aprūpinantis jų investicijos saugumą.

50 metų vidurkis homeownership Jungtinėse Valstijose yra apytiksliai 65 %. Dauguma ekspertų mato, kad skaičius, pažeminantis kaip judėjimas nuomojamoms bendruomenėms, tęsia pakilti greta iššūkių, kuriuos jaunesni vartotojai randa apsaugojime atsinaujinančio darbo, kuris yra tiesiogiai sietas tarpusavyje į gebėjimą (ir noras), kad valdytų namus. Rinkodara tradiciniam gyvenamajam paskolos finansavimui šiandienėje rinkoje sukūrė aukštesnį supratimą to, kaip šitos paskolos dirba vartotojuose
Pora, kad su lenktyniavimu gyvenamojoje finansavimo rinkoje ir suprantama, kodėl dauguma suaugusių supranta gyvenamąjį finansavimą. Bet apie Komercinį Nekilnojamąjį turtą?

Kiekvieni ir kasdieniai vartotojai palieka savo namus ir lanko daugialypes komercines ypatybes – darbui – tam, kad pietautų – tam, kad apsipirktų – pasilinksminimui – bet nedaugelis supranta kad skirtumai komercinėje finansavimo rinkoje prieš gyvenamąją finansavimo rinką. Trukmė "komercinės paskolos" yra daugiausia padalinta į dalis į "multišeimos ypatybes (5 plius vienetai), įstaigos pastatai, mažmeniniai centrai, pramoniniai ir sandėlio erdvė, vieni nuomininko dėžės pastatai (tokie kaip Lowes ir Walmart), ir specialias naudojimo ypatybes tokias kaip degalinės, mokyklos, bažnyčios, ir taip toliau. Nepriklausomai nuo naudojimo prieiga prie komercinių paskolų yra ganėtinai skirtinga negu gyvenamasis skolinimasis.

Gyvenamajame normalios procedūros skolinimesi yra skolintojui, kad prašytų 2 pajamų deklaracijos, banko sąskaitos išrašų, mokesčio galiukų, kreditingumo patikrinimo, ir turto įvertinimo metus. Paskolos draudikai pirminis centras yra paskolos gavėjo gebėjimas (per pajamų ir išlaidų modelį), kad padarytų mėnesinius paskolos užmokesčius, apimdami mokesčius ir draudimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Komercinėje paskoloje skolintojas iš pradžių pažiūrės į turto ir jo gebėjimo sąlygą aptarnauti paskolą iš pinigų cirkuliacijos nuo jo kasdien operacijos. Skolintojas prašys einamųjų išperkamųjų nuomų kopijas (nuomojamas ritinys) ir dveji metai paskolos gavėjų operacinė istorija. Be to, jie apžvelgs nesenus kapitalo pagerinimus, vidaus ir išorines fotografijas turto, ir turto sulaikymo teisę ir pavadinimo paieškas. Su šitais dokumentais rankoje draudikas sukurs skolos iki paslaugos nušvietimo žiniasklaidoje santykį (DSCR), kad nustatytų, jei turtas gali apimti reikalavimus, kad nauja paskola neš su tuo. Be to, skolintojas pažiūrės į trečiosios šalies įvertinimus, atkreipiančius dėmesį į ne tiktai svarstomas turtas bet taip pat ir supantis rajonas ir tendencijos rinkoje.

Komercinis paskolos gavėjas turi turėti stiprų financials ir kredito istoriją, kad ruoštųsi paskolai. Tačiau, skolintojas deda didžiausią svorį ant ypatybių gebėjimo išlaikyti paskolą per tą paskolos gavėjo asmeninės situacijos. Tai yra tiesioginiame palyginime su gyvenamųjų paskolų pasirašymu, kur paskolos gavėjo asmeninė finansinė padėtis kelia aukštesnį susirūpinimą negu turtas, kuris yra paskolos dalis.

Yra šeši šaltiniai komerciniam nekilnojamojo turto skolinimuisi – Portfelio Skolintojai – Vyriausybės įstaigos Skolintojai – CMBS Skolintojai – Draudimo bendrovės – SBA Paskolos – Privatūs Pinigai / Kieti Pinigų Skolintojai.

Portfelio Skolintojai – jie daugiausia susideda iš bankų, kredito sąjungų, ir korporacijų, kurios dalyvauja komercinėse paskolose ir laiko juos ant jų knygų per terminą iki išpirkimo.

Vyriausybės įstaigos Skolintojai – jie yra kompanijos, kurios yra įgaliotos parduoti komercinius paskolos produktus, kurie yra finansuoti vyriausybinių agentūrų tokių kaip Freddie Mac ir Fannie Mae. Šitos paskolos yra sujungtos kartu (securitized) ir parduotos investitoriams.

CMBS Skolintojai – šitie skolintojai išleidžia paskolas, pavadintas "CMBS Paskolos". Vieną kartą parduotas paskolos yra perleistos pasitikėjimui, kuris savo ruožtu leidžia seriją obligacijų su terminų pakitimu (ilgis ir norma) ir užmokesčio prioritetai atveju finansinių įsipareigojimų nevykdymo.

Draudimo bendrovės – daug draudimo bendrovių pasirūpino komercine paskolos rinka, kad padidintų derlių ant jų holdingų. Šitos kompanijos nėra paveiktos prie tų pačių reguliavimo skolinančių nurodymų, kuriais kiti skolintojai yra ir todėl turi daugiau lankstumo, kad sukurtų paskolos paketus už tradicinių skolinančių normų.

SBA Paskolos – Paskolos gavėjai, kurie tikisi nupirkti komercinį turtą jų savam (savininko užimtam) naudojimui turi pasirinkimą panaudoti SBA-504 paskolą, kuri gali būti panaudota įvairiems tipams pirkimo savam verslui, apimdama nekilnojamąjį turtą ir įrangą.

Privatūs Pinigai / Kietos Pinigų Paskolos – tiems paskolos gavėjams, kurie negali ruoštis tradiciniam finansavimui, turėti priskirti istorijai ar iššūkiams su svarstomu turtu – kietos pinigų paskolos gali būti gyvybingu šaltiniu fondų jų numatomam projektui. Šitos paskolos turi didesnę palūkanų normą ir kainą pinigų negu kiti paskolų tipai. Nepriklausomai nuo aukštesnių kainų skolinimosi – šitos paskolos tenkina poreikį komercinėje paskolos rinkoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Komercinės Paskolos Paskolos gali būti ar kreipimusi pagalbos ar ne kreipimusi pagalbos jų projekte. Tipiškoje kreipimosi pagalbos paskoloje paskolos gavėjas (as) yra asmeniškai atsakingas už paskolą, kai paskola yra pašalinta, ir pajamos nėra pakankamos, kad grąžintų paskolos balansą visiškai. Ne kreipimosi pagalbos paskolose turtas yra įkeistas turtas, ir paskolos gavėjas nėra asmeniškai laikytas atsakingas už paskolos skolą. Tipiškose ne kreipimosi pagalbos paskolose sąlyga, pavadinta "blogo berniuko punktai", yra dalis paskolos dokumentų, kurie išdėsto, kad atveju apgaulės, tyčinio iškraipymo, ypatingo nerūpestingumo, nusikalstamų veiksmų, turto pasisavinimo turto pajamų, ir draudimo netikėtos sėkmės, skolintojas gali laikyti paskolos gavėją (ą), asmeniškai atsakingą už paskolos skolą.

Suprantamai, komercinėse paskolos derybose skolintojai teikia pirmenybę kreipimosi pagalbos paskoloms, kur paskolos gavėjai teiktų pirmenybę ne kreipimosi pagalbos paskoloms. Procese pasirašyti skolintoją ir paskolos gavėją (ą) dirba, kad sukurtų paskolą, kuri tenkina ir partijų norą ir tikslus ir jei aklavietė pristato save – paskola nėra išleista.

Komercinių paskolų pasaulis siūlo investitoriams gebėjimą dalyvauti rinkoje, kuri gali turėti patrauklų derlių, pagrindinį saugumą per turto sulaikymo teisės padėtis ant nekilnojamojo turto vertingų dalykų, ir trukmę (12 mėnesių į 5 metus), kurie yra priimtini labiausiai. Sukūrimas tebevykstančių mėnesinių palūkanų per holdingus tokius kaip Komercinės Paskolos Pastabos yra patrauklus ir vartotojams ir instituciniams investitoriams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *