Kaip atsikratyti celiulito?

parašė , 2017-02-26 23:56

Ko tik moterys neišbando, norėdamos turėti lygią kojų ir viso kūno odą. Specialūs kremai, sveika mityba, linfodrenažinis masažas – visa tai tampa veiksmingomis priemonėmis, siekiant atsikratyti celiutlito. Kas iš tiesų veikia kovojant su juo?

Linfodrenažinis masažas

Masažo namaiTai – labai veiksminga priemonė, kovojant su šiais odos pakitimais. Moterys, kurios džiaugiasi lygia šlaunų oda, pataria nepasiduoti po kelių užsiėmimų, o svarbiausia, turėti išsirinkus tikrai patikimą masažo saloną. „Visų pirma, žinokite, kad iš pradžių kojos neatrodys geriau. Pirmieji masažo seansai tik skaido tas celiulito daleles, todėl grįžusios iš kokio ketvirto linfodrenažinio masažo, jūs pamatysite, kad kaip tik viskas atrodo ne geriau, o tik prasčiau. Atrodys, kad celiulito net padaugėjo, tačiau tai yra normalus įspūdis, nes jis tarsi iškeliamas į paviršių. Reikia dėl to būtinai praeiti visą kursą, nėra kito tokio veiksmingo būdo kovojant su celiulitu kaip limfodrenažinis masažas. Aš asmeniškai po kokio aštunto karto ėmiau matyti, kad viskas pasikeitė ir dabar ima kojos atrodyti geriau, o po 11 apsilankymų pas masažistę jaučiausi kaip naujai gimusi“, – sako viena laiminga moteris.

Mityba ir sportas

Tiek sėkmę pasiekusios moterys, tiek specialistai pridurs, kad vien tik stebuklingi kremai ar masažai nebus veiksmingi, jeigu pati moteris nesistengs koreguoti gyvenimo būdo. Juk kodėl apskritai atsiranda tie trūkumai ant kojų? Tai nulemia paveldimumas ir faktoriai, darantys įtaką kūno pokyčiams. Todėl verta sportuoti, kad užtikrintume gerą kraujotaką ir raumenų būklę. Apskritai, sportuojantys žmonės gyvena kur kas ilgiau ir gali džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Kitas svarbus dalykas – mityba. Jeigu geriate nuolatos gazuotus gėrimus, valgote tik visokius čipsus ir saldumynus, daug riebaus maisto, negalite tikėtis, kad kojos atrodys gerai. Pirma kūnu reikia pasirūpinti iš vidaus – gerti daug vandens, mažinti cukraus kiekį maiste, galbūt atsisakyti labai riebaus maisto ar kažkokių persivalgymo priepuolių vakarais, vengti saldumynų, greitų užkandžių. Valgyti daugiau salotų, neriebios mėsos, žuvies, mėgautis riešutais, vaisiais ir kitais dalykais, kurie sveikos mitybos piramidėje nurodomi kaip labai svarbūs.

Vienas atsakymas į “Kaip atsikratyti celiulito?”

  1. Diana says:

    Manau sveikatai bei gražiam kūnui sportas ir sveika mityba yra labai svarbūs. Tačiau man tokiu atveju padėjo masažas, kurio nauda yra nenusakoma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *