Kur surasti sba paskolina lengvai

parašė , 2017-02-19 08:37

Ieškojimas finansuojantis mažai prekybai, galbūt, reikia tam tikro atkaklumo, bet sužino, kad truputis tikros informacijos vietinėse mažos įmonės paskolose niekada nebuvo lengviau. Šiandieniai verslo savininkai gali panaudoti internetą, kad išrinktų ir nustatytų geriausio finansavimo vietą jų situacijai, prasidedančiai nuo vyriausybės palaikytų mažų prekybos programų, valdytų valstybiniame taip pat kaip vietiniame lygmenyje. Yra pagrindinių vietų nuo to, kur jūs galite pradėti savo paiešką.

Vienas iš pirmų žingsnių į mažos įmonės paskolų jūsų vietoje radimą turi pažymėti tuos skolintojus, kuriems pritaria vietinė Mažos įmonės Administracija ar SBA. Šis pradinis procesas padės jums identifikuoti bankus ir privačius skolintojus, kurie dirba su mažomis įmonėmis todėl, kad visi bankai ir skolintojai nedaro
Šis SBA pritarė skolintojų pasiūlymui, finansuodamas, kuris yra palaikytas federalinės vyriausybės per įvairias programas. Be to, jūs galite aplankyti SBA oficialią žiniatinklio svetainę, kad sužinotumėte pritartus skolintojus ar bankus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Verslo JAV Prieiga, Finansuodamas Burtininko verslo paskolas ir finansuodamas pasirinkimą, pagrįstą jūsų PAŠTO INDEKSU, verslo tikslu, nuosavybe ir pramonės detalėmis. Yra taip pat žymimųjų langelių, kad nustatytų tinkamumą apie specialybę vietinės mažos įmonės paskolos, tokios kaip tie moterims – ar firmos mažumai priklausančios.

Šimtai vietų yra pasiekiamos per JAV ir jo teritorijas, kur jūs gausite savo vietinį Mažos įmonės Išsivystymo Centrą, kuris yra vienas iš vertingiausio išteklių pasirinkimo. Gera partnerystė tarp valstybinės ekonomikos plėtros organizacijos ir vietinių universitetų, su daliniu finansavimu nuo SBA, vietinis SBDC’s aprūpina informaciją apie kiekvieną aspektą valdyti mažą įmonę, apimdamas prieigą prie vietinių mažos įmonės paskolų. Jūs galite surasti savo artimiausią įstaigą per SBA vietinį pagalbos puslapį, kuris įrašo visas įstaigas į sąrašą prie valstybės ir teritorijos.

SBA finansavimas nėra vienintelis žaidimas mieste kai prieita prie vietinių mažų prekybos paskolų. Jūsų vietinis bankas ar kredito sąjunga gali pasiūlyti finansavimą, kuris atitinka jūsų reikalavimus. Jūs turite duoti jiems paklausimą todėl, kad jie yra pažįstami su tuo, kaip jūs kontroliuojate savo asmeninius finansus, jei jūs turite pranešimą ten. Taip pat, jie yra pažįstami su bet kokia valstybe, savivaldybės ir regioninėmis paskolomis ar dotacijomis. Be to, neužmirškite susisiekti su savo miesto verslo plėtros grupėmis ir savo vietiniais prekybos rūmais. Jie gali turėti truputį papildomos informacijos dėl mažos įmonės paskolų. Taip pat, patartina padaryti pasikalbėjimą su patikėtu finansiniu patarėju prieš bet kokio sprendimo priėmimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Internetas yra geriausias pasirinkimas dėl informacijos. Taip, taip pat gali panaudoti internetą, kad surinktų truputį informacijos dėl jūsų paskolos poreikio. Tyrinėjimas apie viršūnę įvertino skolintojus jūsų vietoje ir rinkti jų kontakto informaciją. Jei jūs nerandate, kad bet kokia gera nominali vietinė skolinanti organizacija tada skleidė jūsų tyrinėjimo rajoną. Susisiekite su jais per telefoną ir sutvarkykite susitikimą su jais. Jie gali pasiūlyti jums naudingiausią informaciją dėl jūsų reikalingos paskolos. Taip pat, jie gali informuoti jus, kad jūs turite teisę tai paskolos programai ar ne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *