Kaip sėkmingai dirbti draudime

parašė , 2017-02-13 06:32

Tiek if.lt, tiek įvairūs kiti draudimai nuolat ieško draudimo agentų. Jeigu norite užsidirbti ir manote, kad toks darbas jums tiktų – bandykite. Draudimo brokerio darbas įdomus tuo, kad nuolat tenka bendrauti su skirtingais žmonėmis, niekada nebūna nuobodu, o jūsų uždarbis priklauso nuo darbo rezultatų, taigi, reikia stengtis, ir uždirbsite. Kad nereikėtų patiems išradinėti dviračio, iškart patariame, kaip dirbti, kad draudėjo darbas būtų pelningas.

Išsilavinimas

DraudimasPirmasis išsilavinimas, kurio reikia, norint dirbti tokį darbą – vidurinis. Jį turėdami būsite raštingi ir bent jau su kažkokiu išsilavinimu. Tačiau, jeigu norite būti sėkmingesni, eikite tolesniu mokslo keliu. Išties, draudimo agentu galima dirbti net ir studijuojant, šios veiklos viena kitai netrukdo. Jeigu norėsite ir ateityje dirbti draudimo srityje, tuomet jums pravers draudėjo, finansininko išsilavinimas. Jeigu norėsite platesnio pasirinkimo, rinksitės kažką su ekonomika, draudimu, vadyba, verslu ir valdymu. Na o jeigu norėsite dirbti vėliau kitoje kryptyje, o draudimo brokerio sėkmę neš komunikabilumas, tuomet galėsite studijuoti komunikacijos mokslus.

Jau mokantis plėtokite kontaktus

Studijuojant jūs sutiksite daug žmonių, todėl į visus juos žvelkite kaip į potencialius jūsų klientus arba galinčius suvesti su klientais. Domėkitės, ar žmonėms reikia draudimo, gal jų artimiesiems jo reikia. Gal kažkas iš grupiokų pirks automobilį, galėsite pasiūlyti draudimo paslaugas. Visus kontaktus plėskite. Specialiai dėl draudiko veiklos dalyvaukite ir kitose veiklose. Būtent studijų metu jūs turėsite progą susitikti labai daug skirtingų žmonių. Jų jums suteiks gyvenimas studentų atstovybėse, įvairiuose būreliuose, sporto klubuose, vakarėliuose. Geriausia vykdyti tęstinę veiklą, kur nuolat keičiasi žmonės. Jeigu manote, kad jie dar per jauni tapti jūsų klientais, tuomet vis tiek išlaikykite su jais santykius. Dar po kelių metų jiems irgi reikės draudimo ir kaip tik jūs gal būsite tas brokeris, pas kurį jie apsidraus.

Skleiskite apie save žinią

Daugybė komunikacijos dabar vyksta internete. Galite susikurti savo tinklraraštį ir rašyti gerus ir aktualius tekstus apie draudimą ar finansų valdymą. Galite stengtis pasiūlyti savo tekstus ir žiniasklaidai. Honoraro tikriausiai negausite, tačiau jums bus naudingas toks viešumas, kuris jums pelnys tikrai gero, patikimo draudimo brokerio vardą. Jeigu norite, galite netgi pradėti vesti draudimo seminarus arba webinarus ir mokyti žmones apie teisingą gyvenimą bei teisingą finansų valdymą, kuris, žinoma, visada atsirems į draudimo naudą. Visada, vos sutikę kokį nors žmogų, provokuokite jį ir kvieskite apsidrausti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *