Komercinė skolinanti rinkos aplinka 2015: Kalifornija ir palyginimas į pagrindinius miestus

parašė , 2017-02-03 19:27

2015 m. kovo, Nacionalinė asociacija Nekilnojamojo turto pardavimo agentų (NAR) atsitiktinai apžvelgė 49 485 nekilnojamojo turto pardavimo agentus, klausiančias jų apie nekilnojamojo turto rinkos sąlygas jų tam tikroje valstybėje per tai praėjusiais metais. 791 asmenys – 1.61 procentas – sureagavo. Kaip nekilnojamojo turto pardavimo agentas, kuri dirba Kalifornijoje, aš maniau, kad tai informatyvus dirbo per skirtingus pranešimus, skirstė kategorijomis juos pagal iššūkio metimą ir lengvas sąlygas, ir apsiautė palyginus į nekilnojamojo turto sąlygas Kalifornijoje per 2015.
Komerciniai skolintojai, investitoriai, ar bet kas sudomintas pirkimu ar turto pardavimu gali surasti šią analizę, informatyvią ir įdomią. Čia tai yra.

Kai kurios valstybės manė, kad rinkos aplinka buvo įmanoma.

Kai kurios valstybės tokios kaip Ilinojus manė, kad 2015 buvo sparčiai augantis laikas nekilnojamajam turtui. Atstovai Čikagoje mėgavosi galimybėmis.

Šis brokeris turėjo tai pasakyti:

[…] Geriausia rinka mano 40 metų istorijoje. Jie yra "geros ole dienos"! – Tenesis nuosavybės mokesčiai yra ne kontrolėje, specialiai komercinėms ypatybėms.

Bet kitas prisidėjo

Nuosavybės mokesčiai yra ne kontrolėje, specialiai komercinėms ypatybėms.

Kitos valstybės nukentėjo nuo jų rinkos aplinkos

Buvo bendras niurzgėjimas: Nuosmukis, ekonominė abejonė, perverdamas kainas, nuostabų finansinių įsipareigojimų nevykdymą, silpnus namus dėl neįperkamų kainų ar nuliūdintų ar nestabilių rinkų.

Pasakytas šis atstovas Niujorke:

Ekonominė abejonė yra artimas trečias pasirinkimas į dalyką 3 virš. ‘Vietinis’ komercinis investitorius lieka kietą smūgį prie neseno nuosmukio. Reikšminga vakansija vis dar egzistuoja daugelio ‘kaimynystės’ centrų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ir kitas:

Mes gyvename apimtame sielvarto rajone, tai daro tai labai sunkiai, kad pradėtų ar palaikytų verslą mažame Amerikos mieste.

Montana 2015 buvo kitas brangus rajonas. Nekilnojamojo turto atstovai ten pažymėjo:

Sugrįžimo normų mažėjimas. 7 % šiandien yra sumažinti žemo metinio padidėjimo prie išperkamųjų nuomų būdamos žala ilgiau, jie yra vietoje, ir tai paveikia banką ir pirkėją, pritrauktą jiems. Būsimo dolerio sugrįžimo grynoji vertė: 10 % kas 5 metus baigia tuo, kad yra pralaimėtojas ilgame prabėgime, negalinčiame pasilikti net su istorine 3 % ar 4 % infliacija.

Neramūs skolintojai

Kitos valstybės, tai pernai, pamatė neramius skolintojus, kurie labiau nenorėjo paskolinti. Didelis to buvo dėl suspausto vyriausybinio reguliavimo ir sustiprino vartotojų apsaugą, kuri buvo ypač įtempta privačiai nuosavybei.

Misuryje, pavyzdžiui, nekilnojamojo turto atstovai paminėjo kad:

Pažemintos grynos operacinės Priklausančio Turto ir Paskolos gavėjo, verčių ir teisingumo padėčių pajamos (didesnis teisingumo įnašas į sandorį ir žemesnė paskola iki vertės) turi DIDŽIULĮ poveikį sprendimų skolintojams, svarsto ir daro. Atrodo, pinigai nėra problema.

Vyriausybinis reguliavimas metė jų dalyje ir nors jie yra neabejotinai naudingi paskolos gavėjo įrodytam provokavimui privatiems skolintojams. Šiaurės Karolinoje, tai yra tuo, ką atstovai nekilnojamojo turto pramonėje turėjo pasakyti apie jų situaciją:

Dodd-Frank padarė oficialius laiškus į Ūkių pardavinėjimą, namo turi būti vertintas 35 % komercinės kainos.

Ir pasakė kitą Indianoje:

Vyriausybinis perreguliavimas slopina vystymąsi.

Privatus skolinantis sektorius užaugo prie šuolių ir apriboja tai praėjusiais metais, bet matyt, kuo didesnis privati skolinanti rinka, tuo giliau federalinės vyriausybės atramos taškas. Florida paliudijo blogiausia to 2015. (Šitie besiartinantys mėnesiai numato ne geriau). Pasakytas brokeris, dirbantis Majamyje:

Būsimos Draudimo nuo potvynio normos yra didelė svarstoma problema Floridoje Komercinis Nekilnojamasis turtas

Rinkos aplinka Kalifornijoje 2015

Kalifornijos apgyvendinimo kainos pralenkė visas diagramas, nutraukiančias kelią uždrausta. Viena vertus, pagrindas sprogo su architektūriniais projektais ir patraukliais pastatais, iš kurių kai kurie buvo pastatyti garsiausių vardų architektūriniame lauke. Turtingi emigrantai ir užsieniečiai plūdo į žemės stygų timpčiojimo grynuosius pinigus tiesiai iš kišenės, kad nupirktų pastatus. Pastatai apėmė namus ir komercines ypatybes. Kainos per valdybą pakilo į naujus aukščius.

Daugumoje miestų Kalifornijos aprūpinime, padidintame greitai. Butai buvo pageidaujama akcija, tikėtina todėl, kad jie buvo įperkamiausi. Bet net čia, kiekvienas turėjo būti palyginti turtingas, kad suteiktų jiems.

Apgyvendinimas Kalifornijoje ilgai buvo brangesnis negu didžioji dalis likusios dalies šalies, bet tarp 1970 ir 1980, Kalifornijos naminės kainos nuėjo nuo 30 procentų virš JAV lygmenų į daugiau kaip 80 procentų aukščiau. Šiandien, vidutinė Kalifornija namo kainuoja 440.000$, apytiksliai du su puse kartų vidutinė nacionalinė naminė kaina (180.000$). Taip pat, Kalifornijos vidutiniai mėnesiniai nuompinigiai yra apytiksliai 1.240$, 50 procentų aukščiau negu likusi dalis šalies (840$ per mėnesį). Ir kainos yra numatytos, kad pakiltų (nors ir truputį) ateinantys metai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip pat, nepakankamai apgyvendinimas egzistuoja valstybės pagrindinėse pakrantės bendruomenėse, kad pritaikytų visą namų ūkį, kuris nori gyventi ten. Šis lenktyniavimas pasiūlo viršuje namines kainas ir nuompinigius. Kai kurie žmonės, kurie randa Kalifornijos pakrantę neįperkamas posūkis vietoj to Kalifornijos vidaus bendruomenėms, sukeldami kainas ten pakilti be to. Trumpas, Kalifornijos tapo žinomas brangiais namais pagrindiniai ekspertai, kad numatytų apgyvendinimo burbulą, kuris superatiduos tą 2006 apimtyje ir intensyvume. (Bet ar tai yra, taip lieka diskutuojamas).

Aukštai naminės kainos čia taip pat pastumia homeownership neprieinamas daugeliui. Stovėtas su brangiu apgyvendinimo pasirinkimu, darbuotojai Kalifornijos pakrantės bendruomenėse važinėja 10 procentų toliau kiekvieną dieną negu keleiviai su nuolatiniu bilietu kitur, didžia dalimi todėl, kad apribotas apgyvendinimo pasirinkimas egzistuoja šalia pagrindinių darbo centrų. Kaliforniečiai taip pat keturiais kartais labiau tikėtina gyvens perpildytame apgyvendinime, vedančiame bent jau vieną privatų komercinį skolintoją, kuris dirba Kalifornijoje, kad pastebėtų kad:

Neužimta Žemė yra Visada Problema.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *