Išleiskite technologijos pagalbą gavime jūsų komercinės paskolos paraiškos, kuriai pritariama

parašė , 2017-04-07 11:59

Kiekvienas paskolos atstovas ar brokeris turi žinoti reikšmę apie laiko parinkimą. Laiko parinkimas turi būti tinkamas; todėl, kad, jei tai nėra atvejis, reikalas niekada neplaukios į baigimą. Tokiu būdu mes galime pasakyti, kad laiko parinkimas yra artimai jungtas į gavimą paskolos pritarimo laiško, išleisto akimirksniu.

Tačiau, kas turi būti padaroma, kai paskolos gavėjas visai ne nesugeba gauti būtinus daktarus laiku? Tai reiškia, kad ilgas laukia, kol viskam nepritaria? Ne. Tačiau, tai visada apims mažą sunkų darbą ant jūsų, paskolos gavėjo, dalis.

Šiandien, interneto amžiuje, prie informacijos gali gauti prieigą akimirksniu; tokiu būdu jūs turėsite išpirkti šią specifinę informacijos technologiją, kad gautumėte jūsų tilto paskolą ar bet kokį kitą komercinį turto finansavimą, kuriam pritariama
Tačiau, daugelis žino nedaug kai prieita prie nupirkimo gavus paskolą interneto tokiame būde, kuris paspartins paskolos pritarimo procesą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Turto paveikslai

Vienas iš pagrindinių dalykų, kurių kiekvienam draudikui reikės yra turto paveikslai. Nėra jokios priežasties apskritai, kad lauktų paskolos gavėjo, kad duotų jums turto paveikslus. Greičiau, tapo per paprasčiau surasti turto paveikslus, dabar, vartojant Google Žemę.

Čia jūs galite gauti savo turto oro vaizdus taip pat kaip gatvės vaizdus. Tokiu būdu spragtelėjimas čia ir klavišo nuspaudimas ten gaus jus jūsų paveikslai, kuriuos turi nusiųsti draudikui. Tačiau, vis dar geriau laukti įsitempus, kadangi kai kurie paveikslai gali būti pasenę. Kuris yra, kodėl jums tampa labai svarbu pažymėti datą, kuri yra paminėta su paveikslu. Jei, tačiau, jūs pateiksite senus turto paveikslus skolintojui, jums bus geriausia atnaujinti jūsų skolintoją ir patikinti skolinančią partiją, kurią atnaujinti paveikslai bus pateikti, kai tik paskolos pritarimo procesas yra pradėtas.

Turto detalės

Vėl, tai yra antras svarbiausias dalykas, kurio kiekvienas draudikas reikalingas tam, kad pastumtų jūsų paskolos paraišką vienas žingsnis toliau paskolos pritarimo procese. Pavyzdžiui, jei paskolos gavėjai sako jums, kad yra pramoninis pastatas viduje, bet jie negali iškasti informaciją, susietą su tuo, tada jūs neturite laukti jų, kad aprūpintumėte jus detalėmis (tokiomis kaip ryšulio dydis ar kvadratinė ilgio pėdomis vertė).

Taip pat, neišsekinkite laiko toli, jei jūs negalite surasti informaciją sau savarankiškai. Jūs galite gauti pagalbą kito žavingo fragmento informacijos technologijos, kuri eina prie LoopNet vardo. Šis įrankis yra vienas iš geriausių būdų surasti visus pranešimus, jungtus į turto istoriją, sq. ilgis pėdomis, ryšulio dydis, nuomininkai, žemės mokesčio istorija, ir taip toliau. Ir kas yra didžioji dalis – tai, iš tikrųjų, gali panaudoti. Plius, įrankis net turi komplektą filtrų, kurie gali padėti jums atskirti gerus reikalus nuo blogų vieno dolerio banknotų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip, kai tai yra apie gavimą, kad perduotų jūsų paraiškas komercinėms tilto paskoloms, tai bus tinkama, jei jūs galite aprūpinti tinkamą informaciją (susietą su turto paveikslais ir kitomis techninėmis detalėmis) laiku. Ir, dabar, jūs galite aprūpinti tokią tinkamą informaciją mygtuko pastūmėjime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *