Verslas yra mokslas, palaikytas meno

parašė , 2014-07-02 23:14

Verslas yra mokslas, palaikytas meno. Sėkmingos firmos supranta balansą tarp aukščiausios linijos ir galutinio rezultato. Atsiminkite per "tašką com" bumas, kompanijos paviešino, rodydamos pajamas be naudos. Pajamos, kurios tęsė aukščiausią liniją (kad parodytų rizikos kapitalo investuotojams), bet buvo nedelsiant įsiskolintos pardavėjams iš tikrųjų aprūpinantis produktą ar aptarnauja pasiūlytą žiniatinklio svetainę. Su keliomis išimtimis, dienos pralaimi, pinigai firmoms yra beveik baigti. Dienos "mes tiktai prarandame.50$ centus pagal kiekvieną užsakymą, bet mes sudarome jį apimtyje", yra už mūsų!
Viena iš tų išimčių yra faktoringas. Faktoringas (taip pat žinomas kaip gautinų sąskaitų finansavimas) yra pardavinėjimas kompanijos sąskaitos (os) finansų kompanijai (faktorius) su nuolaida. Faktoringo tikslas aprūpina neatidėliotinas ir dažnai būtinas apyvartinis kapitalas viršuje priekis, ne 30 + keliomis dienomis vėliau. Faktoriai pavers jūsų sąskaitas į grynuosius pinigus nedelsiant, kurie gali padėti apimti verslo pridėtines išlaidas tokias kaip algalapis, atlyginimai, ir nuompinigiai taip pat kaip kitos einamosios išlaidos. Faktoringo ciklai milijardai dolerių kasmet JAV vienišame. Tai panaudojama kompanijų, mažų dydyje kompanijoms Sėkmėje 500.

Galutinis rezultatas yra tiesiogiai susietas, kad pralenktų liniją. Taip, jūs galite pagerinti naudą, sumažindamas išlaidas. Šviesos išjungimas, sumažindamas tarnautojus ir daug kitų kainos gelbėjimo matų gali būti paimtas. Kai kurios kompanijos turi visus skyrius, kad apžvelgtų taupumo metodus. Bet tikriausias ir geriausias būdas padidinti galutinį rezultatą padidina aukščiausias linijos pajamas. Ir kaip jūs didinate aukščiausias linijos pajamas be tinkamo kapitalo tekėjimo? Kaip jūs samdote daugiau pardavėjų, ar užsakote papildomą produktą be tinkamų išteklių?

Daug kompanijų nesupranta, kad artėjant laikui, kai jie aprūpina darbą ar produktą, išrašyti sąskaitą ir yra užmokėti, kad jų ištekliai buvo aprišti daugiau kaip 60 dienų. Kartais daugiau kaip 90 dienų.

Proceso pagreitinimas yra vienas iš kritiškų menų versle. Prie faktoringo jūsų sąskaitos jūs galite atrakinti vertę savo receivables šiandien, ne mėnuo ar du nuo dabar. Ir atrakindamas tai, jūsų gebėjimas užaugti yra nepanaudotas. Ankstyvos užmokesčio nuolaidos, gebėjimas samdyti papildomus pardavėjus, ir gebėjimą parašyti naują verslą be baimės.

Skirtingai nuo tipiškų rizikos kapitalo investuotojų, kurios aprūpina fondus mainais už teisingumą ir kontrolę, Faktoriai aprūpina jus fondais, jums reikia, neimate jokio teisingumo ir kai jūs esate padarytas su ‘jais – jūs galite atleisti iš darbo ‘juos!

Vienas atsakymas į “Verslas yra mokslas, palaikytas meno”

  1. Greta says:

    Sutinku, jog šiais laikais versle ir kitokio pobūdžio įmonėse įvairių procesų pagreitinimas yra itin svarbus, nes tai gali turėti įtakos verslo konkurencingumui. Įvairios verslo valdymo sistemos, įrankiai ir tokie sprendimai kaip identity and governance gali prisidėti prie procesų tobulėjimo ir efektyvumo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *