Jūs esate cadillac ar hyundai?

parašė , 2014-07-19 12:55

Vyras ėjo į vieną iš daugelio Cadillac verslo Los Andžele, kad nupirktų automobilį. Jis buvo apsirengęs ūkininko seilinuko specdrabužiais, purvinais batais ir buvo mažiau negu švarus nuskustas. Pardavėjai neduotų jam, dienos laikas daug mažiau ima jį ant bandomojo variklio, bijančio, kad jis galėtų apjuodinti dėl jų puikios reputacijos. Kadangi Los Andželas turi begalinį Cadillac verslą, vyras ėjo kelios mylios žemyn Saulėlydžio Bulvaras į kitą Cadillac saloną, kur jie ne tiktai pasiūlė jam karštą kavą su šypsena, jie pakvietė jį pažiūrėti po gaubtu, spardyti padangas ir nueiti apsisukimui daugiau kaip viename paskutinių modelių. Pasirodė, kad vyras buvo vienas iš sėkmingiausių ūkininkų San Fernando Slėnyje. Tą dieną jis nupirko ne vienas, bet du Cadillacs gryniesiems pinigams, kuriuos jis ištraukė iš kišenės tų mažiau, negu puikūs specdrabužiai ir kadangi jis grįžo į savo ūkį, jis perdavė pirmą verslą su banga, dėvinčia patenkintą vaipymąsi
Istorijos moralė…, kurią jūs niekada nežinote, su kuo jūs kalbate taip visada malonumas kiekvienas tas pats ir būti jūsų žaidimo viršuje. Mano senelis papasakojo man šią istoriją prieš daugelį metų, ir tai buvo viena iš tų gyvenimo pamokų, kurias aš niekada neužmiršiu.

Geriausias paskolos pramonėje būdamas apima daug daugiau už gavimą žemiausios normos ir geriausiai vadina jūsų klientui. Tai reiškia jūsų kliento pramonės žinojimą geriau, negu jie daro taip produktus, kuriuos jūs siūlote, aptarnaus juos ilgame prabėgime ir atneš jiems atgal jums ne sykį.

Paskolos pareigūnas kvietė mane neseniai su trys multi – šeimos finansų iš naujo sandoriai jo rajone. Kai aš nemačiau paketų daugiau kaip savaitę, aš susirašinėjau elektroniniu paštu jam tiktai, kad sužinočiau, kad jo klientas užleido paskolas jo vietiniam bankui. Aš paaiškinau jam, kad vietinis daugiau negu tikėtinas bankas turėjo tiktai vieną pasirinkimą klientui, ir mes turėjome kelis skirtingą pasirinkimą, apimdami 30 metų skolos išmokėjimą, kurį bankas negalėjo atitikti. Jis grįžo klientui, kuriam iš tikrųjų davė tiktai 15 metų skolos išmokėjimo pasirinkimą nuo jo banko ir buvo sužavėtas dvigubinęs pinigų cirkuliaciją beveik su 30 metų pasirinkimu. Šiuo atveju, ekspertas būdamas iš tikrųjų apsimokėjo kadangi mes galėjome aprūpinti grynuosius pinigus lauke 85 % LTV be to, kurį bankas neleis. Gryna apčiuopiama nauda klientui buvo esminė.

Kartais posakis ‘aš nežinau’, nėra blogas daiktas. Būdama gana doras, kad pasakytų taip, bet pasiruošęs nueiti papildoma mylia yra kažkas, kuris aš suradau, kad klientai iš tikrųjų vertina. Jei jūs liaujatės užduoti klausimus, jūs nesate ant jūsų žaidimo viršūnės, ir jūs liaujatės auginti savo verslą. Jūs negalite žinoti kiekvieno produkto ant rinkos, bet jūs galite padaryti tam tikros pramonės tyrinėjimą, kad surastumėte nišos produktus, kurie geriau aptarnaus tą pramonę ir profesiją, kad jūs taptumėte, ‘eina pas’ asmenį jūsų rinkoje. Tyrinėkite jus rajonas ‘vairuotojai’.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei yra per – gausa įstaigos erdvės pardavinėjimui, vietos skelbimams profesinėse publikacijose gydytojams, advokatams ir odontologams. Žinokite jų pramonę ir specifinius daiktus, jie ieško grynaisiais srauto, kas skaudina tai ir kas jie turi užauginti tai. Daug kartų jie gali įeiti į įstaigos pastatą savo savo 15 % ar mažiau mokėjimo grynaisiais, ir jie gali turėti pagalbines pajamas iš užpildymo kitų įstaigų pastate su giriamosiomis profesijomis, kurios maitinasi šalin jų.

Jei jūs gyvenate šalia kolegijos miesto ar karinės bazės, savi – laikymas yra pagrindinis reikalingumas to demografinio, kadangi jie tipiškai neturi pakankamo laikymo. Rinka savarankiškai į savi – laikymo patogumai ir pasiūlymo produktas jie negali pasiekti nuo jų vietinių bankų. Išsiųskite brošiūras, siūlančias ilgesnį skolos išmokėjimą ir grynuosius pinigus lauke pagerinimams tokiems kaip nauji keliai ir RV laikymo automobilių aikštelė, jei jie turi nenaudotą neužimtą žemę ant turto.

Po praėjusių ketverių metų, aš vairavau praėjusias begalines statybų aikšteles, kurios sėdėjo neveikiančios nuo nuosmukio puolimo. Kitas kartas jūs perduodate vieną iš tų svetainių, nuimate skaičių ir kviečiate supirkėją. Yra statybos fondų, atvykstančių pasiekiamas vėl, ir jūs galite pasiūlyti supirkėjui galimybę paimti jo vertikalų projektą.

Vyresnis Pragyvenimas yra kita rinka, kuri auga kasdien ir reikalingas nišos ekspertizės. Tarp padėtų gyvenančių patogumų ir vyresnių socialinės globos centrų, nekalbant jau apie demografinio sprogimo metu gimusius vaikus, besigaunančius iš pažangos metų, galimybės gausiai yra rinkos.

Tokiu būdu paklauskite savęs, jūs esate Cadillac ar Hyundai?

Daugumos paskolos pareigūnų yra patenkintas laukimas, kad priimtų kitą referral, jų ankstesnis klientas siunčia jiems… Hyundai. Jie yra tik puikūs su gavimu nuo Punkto, kad Parodytų B su nedaug dujų ar pastangų.

Cadillac yra paskolos pareigūnas su esmine rinkos dalimi, visada pastabia rinkos tendencijos, kad patenkintų jų kliento kiekvieną reikalingumą. Jie žino tiksliai, kas nauja ir dirba geriausia klientui per geriausią pasiekiamą produktą ir terminus. Jie siūlo ‘visą gyvenimą trunkančią garantiją’ būsimų pasiekiamų produktų, rinkos tendencijos ir nepalyginamas seka iki, patikina kliento pasitenkinimą naujiems įsigijimams.

Yra begalinių pramonės šakų, kurios reikalingas nišos skolinančio produktų, taip padarykite savo tyrinėjimą, suraskite vyriausiuosius nekilnojamojo turto atstovus, kurie atstovauja tiems turto tipams, pataikauja vyriausiesiems pramonės lyderiams, prie aprūpindami finansų iš naujo produktą kad bests jų einamoji paskola ir būti ‘Cadillac’ jūsų lauke.

Anita Huedepohl

Laisvės Finansavimas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *