Kodėl naudojimas paskolos brokeris?

parašė , 2014-06-14 18:02

Vyriausiasis kokybiškas paskolos brokeris gali padėti jums vairuoti per nuolat besikeičiančią paskolos rinką ir padėti jums identifikuoti ir skirti į geriausias galimybes. Prijungimas į šią rinkos patirtį ir bendrą įspūdį gali lengvai išgelbėti jus daug daugiau, negu brokerio mokestis. Dėl buvimo "tranšėjose" kiekvieną pavieniui dieną kiekvienos pavieniui savaitės, geras brokeris yra avangarde to, kas siūloma, to, kaip toli vokas gali būti pastumtas, taip pat kaip specifinė kalba, naudinga paskolos gavėjui, dėl kurio sėkmingai susitarė dėl kitų sandorių, ir taip toliau.
Raktas brokerio pasirinkimo yra tas pats o dėl bet kokio kito profesionalo pasirinkimo. Burnos žodžio užuominos, taip pat kaip reikiamas stropumas ant brokerio fono, patirties ir reputacijos yra svarbios. Žinoma, kritiška, kad brokeris, kurį jūs pasirenkate yra giliai įsitraukęs einamojoje paskolos rinkoje, yra geras komunikatorius taip pat kaip kvalifikuotas derybininkas.

Gero paskolos brokerio panaudojimas leidžia jums prijungti į aukštą lygį ekspertizės ir patirties, kuri gali padėti jums geriausiai pasiekti jūsų tikslus.

Kaip ilgai procesas paims?

Manymas, kad paskolos gavėjas priėmė sprendimą, kad tęstųsi ir tiekė visus pagrindinius dokumentus turėjo pasirašyti paskolą brokeriui, 60-120 dienų bus tipiškas diapazonas procesui. Ėjimas nuo "pirmo pokalbio telefonu" į uždarymą po 60 dienų reikalingas lygios choreografijos tarp visų apimtų partijų.

Visi pagrindiniai žaidėjai nuo paskolos gavėjo, paskolos brokerio, paskolos gavėjo teisininko, pavadinimo kompanijos, bankininkams, banko teisininkams, vertintojui, inžinieriui ir aplinkos konsultantui turi būti sulaikyti priekiniame judėjime todėl, kad, jei žaidėjas meta rutulį, visas sąrašas gali ir pablogėti. Labiausiai tipiškas laikotarpis, kad uždarytų komercinę paskolą yra kažkur tarp 90 ir 120 dienų.

Retkarčiais, investicijų galimybė gali pristatyti save investitoriui, pagal kurį turi veikti labai skubiai.

Kai aš galiu užrakinti savo normą?

Tai keičiasi nuo skolintojo skolintojui. Kažkoks apgaubia atsakymą, yra nedelsiant (reikšmė per dieną ar du pradinio pasidavimo), ir kitų gali reikėti trijų ar keturių savaičių nuo paskolos gavėjo pritarimo oficialiai paraiškai, kol skolintojas netiekia įsipareigojimo laiško, kuriame laike paskolos gavėjas gali išrinkti užrakinti normą.

Kaip aš galiu sumažinti savo išankstinio apmokėjimo nubaudimą?

Metodai, kad sumažintų išankstinio apmokėjimo nubaudimo poveikį:

Šiuo metu, su daugeliu paskolos gavėjų stovi su dilema: jie turi iš naujo finansuoti dabar ir užmokėti reikšmingą išankstinio apmokėjimo nubaudimą, ar jie turi laukti, kol nubaudimas nedingsta, viltis, kad normos yra vis dar patrauklios ir iš naujo finansuoja tuo laiku? Yra labai įdomus sprendimas išspręsti šią dilemą. Aš esu patenkintas pranešti, kad mes elgiamės su keliais sandoriais, kur mes rakiname palūkanų normoje dabar paskolos gavėjui, kur uždarymas neįvyks iki daug vėliau. Kai kuriais atvejais, uždarymas gali įvykti 10, 11 ar net 12 mėnesių nuo dienos, kad mes pradedame procesą. Tai gali leisti paskolos gavėjui pasiekti abiejų pasaulių geriausią:

1. užrakinti žemiausioje palūkanų normoje dabar, ir 2. sumažinti išankstinio apmokėjimo nubaudimą jų einamojoje paskoloje.

Bet koks paskolos gavėjas ar su pastoviu, ar su derliaus palaikymo išankstinio apmokėjimo nubaudimu su 12 iki 24 mėnesių, likdamas iki brandos gali turėti naudos iš šio priekinio įsipareigojimo ir ankstyvos normos spynos programos.

Kas yra derliaus palaikymo išankstinio apmokėjimo nubaudimas ir kaip tai apskaičiuojama?

Derliaus Palaikymas yra išankstinio apmokėjimo nubaudimas, kad, atveju paskolos gavėjas atsiskaito su paskola prieš brandą, leidžia skolintojui gauti tą patį derlių, tarytum paskolos gavėjas padarė visus suplanuotus paskolos užmokesčius iki brandos. Derliaus palaikymo premijos yra suprojektuotos, kad padarytų skolintojus abejingus į ankstyvą paskolos gavėjo išankstinį apmokėjimą. Ant antrosios pusės, tai gali reikšti, kad, jei paskolos gavėjas šiuo metu turi 6.5 % normą ant jos paskolos su 5 ar 6 metais, kad nueitų iki brandos, šiuo laiku nubaudimas galėjo būti didžiulis.

Pavyzdžiui, priimkime 15 metų 1.000.000$ paskolą tik palūkanoms 4 %. Po 5-ųjų metų paskolos gavėjas nusprendžia iš naujo finansuoti. Derliaus palaikymo išankstinio apmokėjimo nubaudimas sulygintų skirtumą tarp einamosios 4 % normos ir derliaus, kad bankas gaus paskolos pajamų 10 metų Iždo Pastaboje investavimą iš naujo. (10 metų, būdamas likusi paskolos trukmė).

Kad sulaikytumėte šį pavyzdį paprastą, pasakykime, kad išankstinio apmokėjimo laiku, 10 metų Iždo pastabos norma yra 5 %. Paskolos gavėjas privalėtų mokėti skolintojui dabartinę kainą 2 % skirtumo kiekvienus metus daugiau kaip paskolos dešimt likusių metų, ar 200.000$. Šis nubaudimas padarys skolintoją "visą" ir garantuos, kad skolintojas nepatirs ekonominio praradimo dėl užmokėjimo anksčiau paskolos brandos. Ši ta pati formulė prisitaiko prie paskolų amortizavimo, tačiau daug lengviau iliustruoti su paskola tik palūkanoms.

Kiekvienas skolintojas turės mažą pakitimą į šią formulę, tačiau anksčiau minėtas pavyzdys perduoda derliaus palaikymo nubaudimo dvasią.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *