Verslas paskolina pramonę Malaizijoje

parašė , 2014-09-05 10:52

Po visą pasaulį, Malaizija yra vienas iš pavyzdžių, kuris yra normaliai pateikiamas kai prieita prie besivystančių šalių, kurios klestėjo einamajame daiktų plane. Iš tam tikrų palūkanų yra, kaip šalis sugebėjo uždegti klestinčią vietinę ekonomiką, varytą mažų ir vidutinių matuojamųjų firmų. Tai yra todėl nenuostabu, kurį finansavimas šitoms mažoms ir vidutinėms matuojamosioms firmoms yra garantuotas pasiūlyme paskatinti net tolimesnį vystymąsi.

Malaizijos vyriausybė iš tikrųjų ėmėsi priemonių, kad garantuotų, kad SMEs šalyje yra palaikyti ir kad jie klesti verslo aplinkoje. Į šį galą, šalis ėjo pirmyn, kad priimtų bendrą SMEs apibrėžimą. Tai buvo pasiūlyme dalyvauti identifikavime SMEs įvairiuose sektoriuose taip pat kaip lydinčiuose sub sektoriuose
Šių suderintų pastangų rezultatas yra palengvinimas prie vyriausybės formuluotėje efektyvios plėtros politikos pridėjime, kad palaikytų programas. Vyriausybė taip pat ketino suteikti techninei taip pat kaip finansinei pagalbai tikslą kelti SME pramonę šalies finansinėje pagalboje.

Taip, kas yra apibrėžimas SME Malaizijoje? Pagal Malazijos vyriausybę ir šio straipsnio tikslais, "įmonę laiko SME kiekviename iš atitinkamų sektorių, pagrįstų Metine Komercine Apyvarta ar Dirbančių visą darbo laiką Tarnautojų Skaičiumi."

Yra daug finansininkų Malaizijoje, kurie siūlo verslo paskolas tiems, kas norėtų pagerinti jų firmas ar pradėti., Pavyzdžiui, Maybank2E Malaizijoje turi daug pasiūlymų, kuriuos jie atneša stalui. Jie apima: kredito perviršiai, trukmės paskolos ir prekybos linijos. Šitos trys kredito linijos yra atidarytos firmoms šalyje. Paskolos yra ypač suprojektuotos, kad suteiktų mažoms ir vidutinėms matuojamosioms kompanijoms platformą, ant kurios jie gali pavasaris savarankiškai viršuje ir pasiekti rūšį pasisekimo, kuris yra paplitęs tarp šios visuomenės narių. Kad ruoštųsi, maža ir vidutinė matuojamoji kompanija turi turėti akcininko fondą sujungti, kuris neviršyja RM10 milijono.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Papildomai, jie privalo būti valdyta malajiečių kalba, su bent jau bent jau 51 % akcijų paketo po Malajiečiais. Šitos kompanijos turi būti tinkamai įtrauktos pagal Kompanijų 1965 įstatymą, Bendradarbiaujantį Visuomenių 1993 įstatymą, Visuomenių 1966 įstatymą. Akcininkams, kuriuos svarstytų Malajiečiais, jie turi būti gyventoju Malaizijoje ir verčiau užregistruotas kaip verslininkas po Kompanijų Komisija Malaizijos ar bet kokių kitų autoritetingų kūnų Archyvaras.

Tačiau, taip pat svarbu pažymėti, kad tos firmos su kai kuriomis egzistuojančiomis anksčiau sąlygomis galbūt neturi teisę finansavimo pasirinkimui., Pavyzdžiui, bankas neleidžia iš naujo finansuoti egzistuojantiems finansiniams susitarimams dėl kredito. Papildomai, pirkimas akcijų taip pat kaip ta žemės, net atvejais, kur žemė yra svarbi verslo operacijoms, yra atleistas nuo finansavimo. Šitas pasirinkimas yra suprojektuotas, kad garantuotų, kad skirtingos kompanijos iš tikrųjų siekia paskolų dėl teisingų priežasčių ir ne kaip tik taip, kaip priemonė pasilikti ten nesugebėjimas pasirodyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *