7 didžiausios klaidos, kurias paskolos gavėjai yra linkę padaryti

parašė , 2014-09-21 15:45

Kartais naujas klientas paklaus, kokios svarstomos problemos yra linkusios prieiti vėl ir vėl per komercinį paskolos finansavimo procesą ir kas supainioja, jie turi pabandyti išvengti. Yra geriausios septynios klaidos, kurios ateina į galvą. Kadangi jūs pamatysite, dauguma jų krinta po bendra "laiko parinkimo tema, yra viskas":

1-Ieškojimo per sunkiai "pagrindo", pasirinkdamas momentą, kad užrakintų palūkanų normą – Susitelkia ties mėnesiniu/metiniu užmokesčiu būdamas jūsų tikslo diapazono viduje:

Nesusitelkite ties tuo smogti absolute pagrindui.

-Darbo su daugialypiais brokeriais:

Mitas yra, kad šio metodo paėmimas duoda naudos paskolos gavėjui todėl, kad tai kuria daugiau rinkos nušvietimo žiniasklaidoje ir draudžia geresnį rezultatą. Paskolos gavėjo prote matematika eina kažkas kaip tai:" daugiau brokerių turi galvoje daugiau pasiūlymų, kurie turi būti geresnio reikalo priežastis man".

Faktas yra, kad, kai skolintojai pradeda matyti tą patį paskolos pasidavimą įeinant iš daugialypių šaltinių jie mano, kad niekas nėra iš tikrųjų reikalo kontrolėje. Skolintojai mažiau tikėtina iškels savo geriausias pastangas tokioje neaiškioje aplinkoje.

Paskolos gavėjo geriausia strategija padaro kažkokį reikšmingą reikiamą stropumą, tikrinti užuominas ir rinkti daug žinantį, gerai aprūpintą ir gerbiamą brokerį. Išimtinai įdarbinkite tą brokerį baigtiniam laikotarpiui, ir leiskite kad brokeris dirbti visa rinka, kad gautumėte geriausią įkainojimą ir struktūrą.

3-Nesėkmės pripažinti ir efektyviai susitarti dėl reikšmingo reikalo nurodo skolintojo pasiūlymo laiške tiesiai pradžioje:

Komercinėms paskoloms, skolintojo pradiniam pasiūlymo laiškui ar trukmės lapui yra tipiškai trumpas ant puikios detalės. Vis dėlto jūs turite iškelti bet kokius reikšmingus punktus, kurie yra svarbūs jums šioje ankstyvoje stadijoje. Įvairūs svarbūs reikalo terminai gali būti daug sudėtingesni pakeisti vėliau, kai tik paskolai pritarė, ir įsipareigojimo laiškas buvo išleistas. Pasiūlymo laiško stadija yra laikas atkreipti į mokesčio sąlyginį įsipareigojimą dėmesį, skolintojo skaičiavimo metodas (30/360 ar Tikras/360), svarstomos problemos apskaičiuoti (normos spyna, uždarydama sąrašą), ir bet kokie kiti punktai, kurie gali turėti reikšmę jums ANKSČIAU, NEGU jūs skelbėte gero tikėjimo indėlį.

4-Manymo (ypač Niujorko valstybėje), kurį paskola gali būti paskirta (kad sutaupytų ant paskolos įrašo mokesčio), bet laukimas per ilgai, kad pamatytų ar:

a) senas skolintojas bendradarbiaus, b) visi būtini autentiški dokumentai yra pasiekiami, ir kad c) jūsų teisininkas ruošia projekto užduotį savalaikiame būde.

5-Ne svarstymas visų šiuo metu pasiekiamų paskolos produktų jūsų situacijai:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daug savininkų pažįsta vieną ar du skolintojus ir nukritimą į įprotį pavadinti tą patį vienu ar dviem skolintojais, su kuriais jie yra patogūs, kai atėjo laikas iš naujo finansuoti seną turtą ar finansuoti naujo įsigijimą. Tai yra geras įprotis įveikti. Finansavimo rinka kada nors keičiasi. Kad gautumėte geriausią rezultatą, jūs turite peržiūrėti (ar turėkite gerą brokerį peržiūrėti), visaapimantis peizažas, kad nustatytų jūsų geriausią judėjimą. Gali būti žaidėjų ir produktų, kad savininkas/paskolos gavėjas nežino to, gali pasirodyti yra logiškiausias tinkamas, ir protingiausias verslo judėjimas.

Pavyzdžiui: Galbūt jūs valdote 10 daugiabučių namų ir buvote visada linkęs išsirinkti tipiškas "5 ir 5" tipo paskolos. Šį kartą, meskite naują žvilgsnį. Rinka yra skystis, kaip yra palūkanų normos. Su 10 metų Iždu šiuo metu (2013 m. birželio 10-ąją) 2.2 %, 10 metų pastovios palūkanų normos reikalu 3. 5 % galėtų būti verti artimo žvilgsnio. Su 30 metų pastoviomis palūkanų normomis, pasiekiamomis viduryje 4 % diapazono, ilgas laikas, visiškai amortizuodamas paskolą galėtų gerai būti vertas svarstyti. Jei jūs planuojate pardavinėjimą artimoje trukmėje, LIBOR-plūdė galėtų būti gera mintimi, kadangi tai turės nuostabiai žemą kursą (galbūt net žemiau 3 %), be išankstinio apmokėjimo nubaudimo.

6-Naudojant neteisingą advokatą:

Kartais paskolos gavėjas jaučiasi priverstas panaudoti advokatą, kuris yra draugas, ar galbūt jo dieveris (vyksta, kas yra santuokinis teisininkas ar turto teisininkas) uždaryti komercinį Nekilnojamojo turto sandorį. Mano patarimas yra tiesiog: Nedarykite! Dauguma paskolos gavėjų baigs tuo, kad taupys pinigus ir galbūt suformuos terminus reikalo tolimas daugiau į jų simpatiją, jei jie pasamdys užgrūdintą pro-. Naudojant advokatą, kuris yra nepatyręs šiame labai specializuotame rajone tiktai valdys viršuje banko teisininko sąskaitą, ir gali priversti paskolos gavėją turi išplėsti laiką užsidaryti, kuris gali būti priežastis papildomų mokesčių ir nubaudimo, ir taip toliau. Geriausias patarimas, kad pasiektų lygų uždarymą turi pasirinkti nekilnojamojo turto advokatą, kuris yra užgrūdintas pro-tame labai specializuotame (komercinis prieš gyvenamąjį) laukas.

7-Nesėkmės duoti tinkamą pranešimą:

Viena galima pasekmė daryti neteisingą pasirinkimą #6, ar neteisingą brokerio pasirinkimą galėtų nepajėgti duoti tinkamą pranešimą EINAMAJAM skolintojui, kad su jų paskola turi netrukus atsiskaityti. Įsitikinkite, kad tikrintumėte ir veiktumėte pagal pranešimo reikalavimą išvykstančioje paskoloje PRIEŠ normos ant naujos paskolos užrakinimą.

Pusė mūšis tiesiog imasi tinkamų veiksmų tinkamu laiku. Geras laiko parinkimas gali padėti jums nugalėti, beveik kiekvienas reikalas rodo kitą kartą, jūs tariatės dėl komercinės paskolos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *