Laikinos pinigų cirkuliacijos problemos? verslo sujungimo tiltu paskola galėjo, gali būti atsakymu?

parašė , 2014-08-20 15:05

Sujungiančios tiltu paskolos yra vienas iš greičiausių būdų pakelti finansus

Nors paskolos yra brangesnės, kuris yra jūs, moka daugiau su palūkanomis per pasiskolintą £, su sujungimo tiltu paskola, trukmė yra daug trumpesnė. Taip su greitesniu procesu, tikėtina, kad paskola gaus jus finansai vietoje, tokiu būdu jūs galėsite veikti skubiai. Tai taip pat nupirks jus laikas surasti ilgalaikį sprendimą, pavyzdžiui paskola iš naujo ar ilgalaikę paskolą, jei tai bus tai, kas reikalinga, kai tik jūsų trumpalaikė krizė yra nuspręsta.

Daug verslo savininkų jau bus pažįstami su trukmės sujungimo tiltu paskola, bet jungs ją su turto pirkimu. Bet šis paskolos tipas yra dažniausiai panaudotas, kad išvaduotų kapitalą kartais, kai tai labiausiai būtina. Tai suteikia jums gelbėjimo lyną, kai jūs turite veikti greitai

Vis daugiau firmų naudoja sujungimo tiltu paskolas, kad išvengtų pinigų cirkuliacijos krizės

Bloga pinigų cirkuliacija gali griauti net stipriausią firmų, tokiu bū suprasdama, kaip paskola yra suorganizuota, paskirta ir išjungta, turi būti bet kokio mažos įmonės savininko būtina sąlyga. Poveikis nelauktos sąskaitos, ne pinigų sumų užmokestis buvo skolingas, ar panaši pinigų cirkuliacijos krizė gali būti valdyta, jei jūs turite laiką turėti reikalo su nukritimu lauke.

Paskolų sujungimas tiltu gali būti gautas prieš bet kokį vertingą dalyką (ą) – ne tik ypatybės

Sujungimo tiltu paskola gali būti pasiskolinta prieš mechanizmus, transporto priemones, augalą, turtas ar bet kokia kombinacija (apimdamas "perka, kad išleistų", gyvenamasis ar komercinis turtas). Pagrindinė nauda yra, tai yra įasmeninta paslauga. Tai reiškia, kad galutinis sprendimas dažnai bus pagrįstas daugiau negu tiesiog, kiek vertingas dalykas yra verta. Kas reiškia, kad jūs galėjote gauti atsakymą iš principo per valandą ir vertingą gelbėjimo lyną jūsų verslui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Geros sujungimo tiltu paskolos raktas turi gerą išėjimo planą

Paskola yra trumpas terminas, ji yra specialiai suprojektuota, kad nupirktų jus laikas, ‘sujunkite tiltu tarpą.’ Geros paskolos kompanijos garantuos, kad jūs turite gerą išėjimo strategiją. Net jei tai tiesiog perka laiką gauti ilgalaikius fondus vietoje nuo pagrindinės gatvės skolintojo.

Kokią informaciją jūs paprastai turite aprūpinti?

Jūsų pavadinimo ir adreso istorija

Pagrindinės detalės apie jūsų kompaniją

Pavadinimo ir adreso istorija bet kokiems vadovams ar akcininkams, valdantiems daugiau kaip 20 % kompanijos

Bet koks kitas vertingas dalykas, pateiktas kaip saugumas

Tada, kas vyksta?

Kai tik jūs aprūpinate savo detales, organizacija, pasirūpinanti, apsirūpina, paskola bus prabėgimas tinkle tikrinti prieš jus ir jei taikomas jūsų verslas, kad patvirtintų tiektą informaciją. Šitas pradinis tikrinimas nepaliks jokios rūšies "piršto atspaudo" ant jūsų kredito istorijos ir nekainuos jums jokių pinigų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *