Statybų biudžeto planas

parašė , 2013-07-24 07:42

Visi, kas stato namus ar yra susidūrę su panašiomis situacijomis puikiai supranta, jog tai begalinės investicijos. Žinoma, viskas priklauso nuo žmogaus poreikių ir galimybių, tačiau tiesa ta, jog visada reikia mokėti pasirinkti teisingai. Vien mintis, jog gyvensite nuosavame name gali atrodyti tiesiog tobula, na o prasidėjus statyboms imsite išlaidauti įvairioms medžiagoms, paslaugoms ir t.t. Tai būtų normalu, jei turėtumėte pakankamai didelę sumą pinigų, kurią galėtumėte investuoti, tačiau vis dažniau pasitaiko atvejų, kai namo statybos pasibaigia vos įpusėjus, nes pritrūksta reikalingų lėšų. Taigi, jei norite sutilpti į nustatytus rėmus, rinkitės tuos specialistus, kurie gali pasiūlyti jūsų kišenei priimtiną variantą. Prabangią medinę tvorą gali pakeisti paprasčiausias tvoros tinklas ir taip sutaupysite gana daug pinigų. Vaizdas bus estetiškai patrauklus, na o likusius pinigus galėsite skirti kitiem pirkiniams. Tvorų gamyba nėra vienintelis pavyzdys. Ši taisyklė turėtų būti taikoma kiekviename statybų žingsnyje.

tvoros tinklasJei norite išvengti nesusipratimų, kai nepavyksta laikytis nustatyto statybų biudžeto – susidarykite planą. Pastarasis ne tik padės sužinoti busimo statinio kainą, tačiau ir pasiruošti artėjančioms investicijoms. Kai žinosite, kiek pinigų galite išleisti atitinkamai prekei, būsite įsprausti į rėmus ir būtent dėl šios priežasties nepritrūksite pinigų statybų eigoje. Vienas geriausių pavyzdžių šioje situacijoje – tvorų gamyba. Pastaroji gali atsieiti itin brangiai, jei nuspręsite naudoti brangias medžiagas ar technologijas, tad jei negalite sau to leisti – tvoros tinklas yra puiki išeitis. Pastarasis suteiks privatumo, atrodys patraukliai, o jūs neviršysite nustatyti biudžeto ribų. Žinoma, atėjus į parduotuvę rinktis įvairių medžiagų ar prekių, galima lengvai susigundyti. Regis prekių kainos skiriasi vos keliomis dešimtimis litų, tad kodėl gi nepasinaudojus šiuo pasiūlymu? Visgi, jei nukrypsite nuo ribų keliose vietose, skirtumas gali išaugti iki tūkstančių, na o tai tikrai nėra jūsų plano dalis.

Taip pat nepamirškite, jog galite sutaupyti, jei pasirinksite tinkamus specialistus. Vieni jų siūlo tik prekes, o kiti į kainas įtraukia ir montavimo darbus, konsultacijas ir panašiai. Tik pagalvokite, jei domitės tvorų gamyba ir planuojate užsisakyti tvorą, geriau rinktis įmones, kurios pačios atliks matavimus, sąmatas ir brėžinius, o ne tas, kurios gali pasiūlyti tik brangias prekes bei paslaugas. Jei pasirinksite neteisingai, net ir tvoros tinklas bei jo montavimas jums gali atsieiti brangiau nei tikėjotės. Visi šie sprendimai bei pasirinkimai turi milžiniškos įtakos, tad jei negalite sau leisti švaistytis pinigais, susidarykite tikslų biudžeto planą ir laikykitės nustatytų ribų.

Vienas atsakymas į “Statybų biudžeto planas”

  1. Karolina says:

    Biudžeto planavimas – labai svarbi dalis statybose. Palanavimas padės išvengti netikėtų išlaidų. Tačiau dar labai svarbu pasirinkti kur galima įsigyti reikalingas statyboms prekes gera kaina .Visada analizuojame prieš perkant.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *