Kreditingumo ataskaitos – joks maserati’s prašom!

parašė , 2013-07-29 14:38

Per tuos metus, aš dirbau su visomis rūšimis investitorių… nuo tik prasidedančių su jų pačia pirma komercine investicija, vadovaujančiam pareigūnui Sėkmės 500 kompanijų, vystančių didelius ryšulius žalios žemės į mega alėjas. Vienas daiktas laikosi teisingas…, dauguma jų nežino pirmo daikto apie jų kreditingumo ataskaitas ar kaip panaudoti juos.

Neseniai, aš turėjau klientą, su kuriuo aš dirbau iš naujo finansuoti daug ypatybių. Mes buvome coliai nuo uždarymo, kai skolintojas susisiekė su manimi, kad informuotų mane, kad jie smukdė sandorį…

Apstulbintas, aš paklausiau ‘Kodėl?’… Skolintojas turėjo užtraukti kreditą tiesiai anksčiau, negu sandoris užsidarė, kaip yra įprastas, ir surado, kad mano žvaigždžių kliento rezultatas nukrito nuo 700’s į 569!

Kalbėjime su klientu tapo aišku, kad jis turėjo maxed lauke jo kreditinės kortelės ir nueita perriba ant kito projekto nesupratimas, kad tai paveiks paskolą
Jis turėjo milijonus banke, bet ne sprendimo rakte dėl, kaip panaudoti kreditą tinkamai.

Laimei, po trupučio tyrinėjimo, aš sugebėjau suremontuoti kreditą ir vėl imtis sandorių, bet tai yra ne visada lengva sunki padėtis. Kartais kredito klaida gali dažnai lankyti klientą per daug metų. Dauguma sandorių pasiliks ant jūsų kredito iki 7 metų!

‘Aš neturiu parodyti jums savo kredito, tai yra komercinis turtas!’… Jei aš turėjau dolerį kiekvieną kartą kai, aš išgirdau tai savo karjeroje. Iki tam tikro lygio tai teisinga, komercinės paskolos paskolos pasitiki žymiu mastu turtu savarankiškai pinigų cirkuliacijai ir paskolos gavėjo PFS (asmeninė finansinė ataskaita) tačiau, skolintojas vis dar nori nuotraukos to, su kuo jie turi reikalo, ir tri-sujungimo kreditingumo ataskaita yra jų geriausias sąjungininkas. Ar kreipimosi pagalbos ar ne kreipimosi pagalbos paskolos, skolintojas gali paprašyti kreditingumo ataskaitos bet kuriuo metu, taip geriau laikyti kreditą gerai suderintą, praeidamos procesą.

Ar jūs uždarote pranešimus, peržiūrite ribą, apklausa apie naują automobilį… visi jie paveikia jūsų kredito daugybę ir gali pasukti ‘taip’ į nelabai skubiai skolintojo akyse.

Kai jūs uždarote pranešimą, tai siaurina lauką pasiekiamo kredito ant jūsų pranešimo taip, užuot turėję 50.000,00$ gero atidaryto pasiekiamo kredito, kai jūs uždarote kreditinę kortelę su pasiekiama linija kredito 10.000,00$, jūs sumažinote pasiekiamą kreditą 20 %! Kai kreditorius tada žiūri į jūsų kreditą, jis tada turi pažiūrėti į tai, ant kiek jūs mokate namo paskolose, automobilių pastabose, ir taip toliau. Jei jūs sumažinote tą pasiekiamą kredito baseiną 20 %, jis priverčia jus atrodyti būti daug aukštesniu pavojumi, tuo tarpu, jei jūs nelietėte jo ir tiesiog nepanaudojote jį, jūs atrodote kaip klientas jų finansų kontrolėje, kuris neturi panaudoti kreditinės kortelės 10.000,00$.

Per ribas yra ženklas kažko, kas yra perišplėstas ir negali sutikti jų kasdien įsipareigojimas. Jei jūs naudojate dujinę kortelę ir atsiskaitote su 300,00$ balansu kas mėnesį, tai yra vienas daiktas, bet paėmimas 15.000,00$ Vizos kortelės į 18.000,00$ per ribą po vieno mėnesio yra kitas, ypač jei jūs neturite pasiekiamų grynųjų pinigų, kad atsiskaitytumėte su tuo jūsų apsiperkančios linksmybės pabaigoje. Draudikas žino, kad jūs tik nepasirūpinate max lauke jūsų ‘dažnos lakūno mylios’ su tokiomis išlaidomis, taip sulaikykite savo švaistymąsi į minimumą tuo metu, kai jūs finansuojate turtą.

Daugialypės apklausos yra kitas aiškus ‘ne – ne’, ir bus greitas takas, jūs draudikams ‘smukdėte’ krūvą. Kai jūs esate procese finansavimo iš naujo su skolintoju, nepradėkite finansų iš naujo savo mylimas atostogas namo, su kuriomis beveik atsiskaito ar tyrinėti paskutinio raudono sportinio automobilio pirkimą. Tai yra raudona vėliava draudikams taip pat kaip kitai apklausai jūsų kredito, kuris gali numesti jūsų visaapimančią daugybę.

Kitas daiktas… jūsų ‘nemokama kreditingumo ataskaita’ nėra tas pats kaip paskolos pranešimas (aka… ‘tri-susivienija’).

Yra treji kredito biurai (Equifax, Experian ir TransUnion), ir visi trys turi dalyvauti ant pranešimo apsvarstymui, kuris yra, kodėl tiktai jūsų paskolos brokeris turi užtraukti naują pranešimą. Papildomai, tai turi savyje informaciją, neįtrauktą į ‘laisvą pranešimą’, ir labiau daug visapusis. Aš neseniai turėjau klientą traukti jos savą kreditą nuo ‘nemokamos kreditingumo ataskaitos’ tiktai, kad surasčiau, kad mes turėjome užtraukti kitą tiesiogiai po to, kurie tikėtina kainuoja jai kelis punktus ant jos kredito.

Kodėl apklausa kainuoja, jūs nurodote ant savo pranešimo? Galvokite apie tai. . jei jūs skolintumėte pinigus kažkam, jūs norėtumėte paskolinti juos jiems tiktai, kad sužinotumėte, kad jie nuėjo pas 10 kitų žmonių, pasiskolino tą patį kiekį nuo kiekvieno iš jų, tiktai kad nesugebėtų sumokėti bet ką, kadangi jie dabar negali padaryti visus tuos užmokesčius? Žinoma, ne ir niekas nedaro banko. Jei jūs išimate paskolą ant 5.000.000,00$ turto, bankas užsiima tuo, kad įsitikina, kad jūs galite padaryti tuos paskolos užmokesčius, ir sistema ‘tikrinimo ir balansų’, pasiekiamų jiems, yra kreditingumo ataskaita. Jei jūs pasiteirausite, tai tipiškai nepaveiks jūsų rezultato daug, jei bet kas. Daugialypių apklausų sukūrimas yra tikras būdas numesti jūsų daugybę, kadangi jūs esate dabar aukštesnis pavojus į bet ką, kas gali paskolinti jums pinigus, kadangi atrodo, jūs ieškote daugialypių paskolų…

Galutinis rezultatas yra… Kai jūs gaunate paskolos paskolą, nedarykite judėjimo, nederindamas aplink jūsų paskolos pareigūną iš pradžių. Geriau uždaryti jūsų paskolą iš pradžių ir eiti Maserati sekundės apsipirkimas!

Anita Huedepohl Liberty Finansavimas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *