Kas pasiruošti, siekdamas komercinio verslo finansavimo

parašė , 2013-07-14 18:52

Gerai, jūs turite savo milijono dolerių mintį, dabar atėjo laikas įdėti darbą tame. Jūsų verslo modelis yra nustatytas, ar jau krovimas pumpurus. Viskas kurio jums reikia yra fizinė erdvė, kad užaugtų. Ar jūs pradžioje statote savo verslą, ar jūs plečiatės į didesnę erdvę, jūs turėsite gauti būtinus fondus, kad investuotumėte kapitalą į jūsų verslo naujus namus.

Vienintelis daiktas, stovintis ant jūsų kelio tada, tampa verslo finansavimu ar komerciniu paskolos skolintoju. Yra procesas, kurį auditoriai ima dėmesyje į sprendimą, kiek (jei bet kas) pinigai jums gali paskolinti ir kokie paskolos terminai bus. Nors yra daug, kuris yra ne paskolos gavėjo rankose, yra keli daiktai, į kuriuos jūs galite atsižvelgti, kad su viltimi gautumėte galimus geriausius kursus
Sekantis yra kai kurie iš kriterijų, ant kurių paskolos auditorius teis jūsų komercinę paskolos paraišką verslo finansavimui.

Jūsų Verslas Visų pirma, yra jūs jau nustatytas verslas, kuris tikisi žengti žingsnyje į kitą lygmenį ar yra jūs jaunas paleidimo verslas, kuris tikisi statyti kliento pagrindą. Jei jūs būsite jau nustatytas, paskolos auditorius norės pamatyti, kad jūs turite nustatytą klientą bazuotis, kuris ne tiktai auga, bet seks jus į kitą žingsnį, kurį jūs planuojate ant sukūrimo. Jei jūsų verslas bus paleidimas, jūs turėsite įrodyti, kad jūsų verslo planas yra gerai apgalvotas ir seksis. Tiktai klestintis verslas gali sumokėti paskolą, ir alternatyvus finansavimo skolintojas neketina norėti rizikuoti pinigais ant nepasiekiamos svajonės.

Jūsų Rinka Paskui, jūs turėsite patikinti verslo skolintoją, kad jūsų planas turi nepanaudotą ar augančią rinką, kuri reikalingas, kad alternatyvos finansavimas siektų. Galvokite apie tai šis kelias; niekieno bandymas paskolinti jums pinigus, kad investuotų kapitalą į mirtį ar perprisotintą rinką. Įrodykite, kad jūsų rinka yra gyvybinga ir sparčiai auganti per tyrinėjimą, kietus skaičius, ir rajono analizę. Paskolos auditorius paims ir jūsų informaciją ir aistrą projektui atsižvelgiant.

Jūsų Finansai Nesvarbu, kaip stiprus verslo mintis, jūs mažai tikėtina gausite verslo finansavimą nuo skolintojo, jei jūs turite blogą finansinę istoriją savarankiškai. Pažiūrėkite į savo kreditingumo ataskaitą. Jei tai neatrodo žvaigždžių, yra žingsnių, kuriuose jūs galite nedelsiant pradėti žengti, kad pradėtumėte iš naujo susitarti tą problemą. Taip pat, aiškus kontūras to, į ką kiekvienas alternatyvaus finansavimo bitas nueis dirbs sunkiai jūsų paslaugoje. Parodykite paskolos auditoriui, kad jūs suprantate rimtumą verslo finansavimo ir galite išaiškinti tiksliai, ką kiekvienas centas padarys, kad padarytų jūsų verslą stipresnį.

Mažas ruošimasis ir jūsų susitikimas su paskolos auditoriumi turi nueiti labai gerai. Alternatyvus finansavimas yra didelis žingsnis, priverčia jūsų verslo troškimus įvykti. Įsitikinkite, kad tai yra finansiškai garsinis ir saugus žingsnis, ruošiant jus verslo planas ir finansuoja iš anksto ir gaunant geriausius galimus paskolos terminus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *