Trumpa mažos įmonės administracijos paskolų santrauka

parašė , 2017-06-27 10:34

Paskolos, pasiūlytos Amerikos Mažos įmonės Administracijos, yra įvertintos kaip patikimiausias finansavimo pasirinkimas, pasiekiamas paleidimo kompanijoms. Įperkamas atmokėjimo pasirinkimas taip pat kaip atrodo, palūkanų žemi kursai yra puikus pasirinkimas kompanijoms, kurios yra piniginio palaikymo reikalingume. Tačiau svarbu atsiminti, kad ši Jungtinių Valstijų vyriausybės įstaiga nemoka paskolų mažoms įmonėms tiesiogiai. Tačiau, tai vysto efektyvius nurodymus fondams, kurie yra duoti jų partnerių, kurie apima bendruomenės išsivystymo kompanijas, palūkininkus taip pat kaip mikro skolinančias kompanijas. Mažos įmonės Administracija taip pat duoda garantiją, kurią fondams, suteiktiems šitų kompanijų, grąžins suplanuoto laikotarpio viduje.
Nors šitos paskolos yra geriausias finansinis pasirinkimas paleidimo kompanijoms, kitos kompanijos, kurios turi plačią prieigą prie kitų fondų tipų negali gauti prieigą prie šitų fondų. Yra keturi tipai SBA paskolų, kurios yra pasiekiamos firmoms, kurios negali gauti prieigą į kitas paskolos pasirinkimo rūšis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tikslas SBA 7 (a) programa turi leisti mažai įmonei įsigyti pinigus lengvai. Tai lanksčiausia ir bazinis tipas paskolos pasirinkimo, kuris yra pasiekiamas verslui. Tai gali būti panaudojama daugialypiams verslo tikslams tokiems kaip pirkimas įrangos ar baldų, suremontavimo pastatų taip pat kaip skolos ir kitų tinkamų tikslų atmokėjimo. Šio fondo tipo branda yra beveik dešimt metų kapitalo atmokėjimui taip pat kaip iki dvidešimt penkerių metų nuolatinių vertingų dalykų atmokėjimui.

SBA 504 paskola leidžia paleidimo firmoms gauti nuolatinį ir ilgalaikį finansavimą pirkimui ar suremontavimui pagrindinių vertingų dalykų tokių kaip pastatai, žemės ir taip toliau. Šis paskolos tipas yra suformuotas, kur SBA siūlo keturiasdešimt procentų visos projekto ir dalyvavimo kainos, skolinanti organizacija dengia beveik penkiasdešimt procentus kainos. Plius, paskolos gavėjas moka beveik dešimt procentus visos projekto kainos. Šis programos tipas yra panaudotas, kad nupirktų pastatus, ilgalaikius prietaisus, pastatyti ar net suremontuoti patogumus taip pat kaip grąžinti skolą su verslo plėtimo tikslu. Po šia paskolos programa, maža įmonė ruošiasi, jei tai rodo vidutines pajamas beveik penkių milijonų dolerių po išskaitymo pajamų mokesčio praėjusius dvejus metus prieš paskolos paraiškos pasidavimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mikropaskolos programa, pasiūlyta Mažos įmonės Administracijos, yra išskirtinė paskola, kuri yra pasiekiama mažai įmonei. Paskolos gavėjas gali panaudoti šį paskolos tipą, kad nupirktų kapitalą, įrangas, aprūpinimą, mašinas ir įrangą. Ši vyriausybinė organizacija garantuoja, kad šis fondo tipas yra pasiekiamas nekomercinei organizacijai, kuri yra patirta turint reikalų su technine operacija. Tačiau, svarbu atsiminti, kad šis fondo tipas nėra panaudotas pirkimui turto ar einamosios skolos atmokėjimui.

Mažos įmonės Administracija siūlo žemam palūkanų fondui mažoms įmonėms, kurios yra paveiktos katastrofos. Tai panaudojama, kad suremontuotų sugadintą turtą, įrangą taip pat kaip skirtingus verslo vertingų dalykų tipus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *