Privačiojo kapitalo akcijos

parašė , 2017-06-11 19:43

Naudojant žodžius Rizikos kapitalas ir Privatusis kapitalas yra paprastai naudojami kartu, tačiau yra tiktai viena kategorija privačiojo kapitalo, ir tai yra rizikos kapitalas. Privatusis kapitalas turi skirtingus pavojus. Pavyzdžiui, kai kurios kompanijos praeis vystymosi pakeitimų viršvalandžius, ir tai paprastai reikalingas kapitalo įvairiuose skirtinguose kiekiuose. Šis kapitalas taip pat atvyksta iš daugialypių šaltinių. Į kiekvieną stadiją per kompanijos vystymąsi pažiūri kaip "pavojaus kontinuumas". Jei jūsų kompanija yra jauna ir vos kuria pinigų cirkuliaciją, tai tai tampa didele rizika fondui. Tipiškai kompanija šioje situacijoje privalėtų gauti kapitalą iš šeimos ar draugų ar angelo investitorių. Kai tik kompanija pradeda kurti pajamas, tada pavojus tampa daug mažiau

Rizikos kapitalas yra paprastai nustatytiems produktams ar paslaugoms, kurios tikisi išeiti į rinką. Įvairūs investitoriai visada ieško naujausio ir didžiausio produkto, kurį vartotojai visiškai mėgs. Kai kurios iš pagrindinių kompiuterių kompanijų panaudojo rizikos kapitalą, kad finansuotų jų operaciją. Į šį finansavimo tipą pažiūri kaip privati partnerystė. Rizikos kapitalo investuotojai aprūpins teisingumą, finansuodamos, kuris yra būtinas mainais už dalį. Jie paprastai žais kasdien vaidmuo vadovavimui investicijai, kad pakiltų per kelis metus. Dauguma avantiūros investicijų nedaro to toli, bet tiems, kurie daro, jie gali atnešti didžiulį sugrįžimą, darantį jų visaapimančią investiciją atgal ir paskui kelis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra kitas privačiojo kapitalo pasirinkimas toks kaip LBOs ir Beletažai. Jie yra dažnai naudojami, kai tik kompanija užaugino kelis ir yra šiek tiek daugiau gauta. Jie gali reikalingas tam tikros skolos ir teisingumo tačiau, visaapimantis pavojus yra daug žemesnis su žemu, nuvilia normą.

LBO reiškia Nupirktą gavus paskolą Bayouts. Jie yra viena iš bendriausių paskolų, kurios yra panaudotos privačiajam kapitalui. Kompanija gauna paskolą iš privačiojo kapitalo firmos, kuri yra tada gauta grynųjų pinigų ar kompanijos vertingų dalykų. Kartais LBO yra parduotas keliose dalyse ir bet kokiuose grynuosiuose piniguose, kurie yra sukurti, būtų panaudotas kaip mokėjimas grynaisiais aukštam svirties veikimui. Šis proceso tipas buvo labai didelis pora keliais dešimtmečiais prieš tačiau dabar, LBO reikalai yra daugiau sutelkti ties pirkimo firmomis su ketinimu pridėti, kad vertė į kompanijų vertingus dalykus greičiau, negu turėti kompaniją parduoda jų struktūros dalis.

Beletažų Finansavimas yra tik privati paskola. Šis tipas paskolos ar atvyksta iš komercinio banko ar rizikos kapitalo firmos, kuri specializuojasi Beletažuose. Jie paprastai apima subordinanted paskolas ar paprastąsias akcijas. Kai jūs neimate ant pilnos teisingumo padėties, paskui firma, kuri specializuojasi beletažo skoloje gali sumažinti savo pavojų. Tai pagrįsta kapitalo išsaugojimu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kad susižadėtų privačiuoju kapitalu ar rizikos kapitalo partneryste, investitorius turi būti akredituotas. Kartais net gryna vertė turi viršyti milijoną dolerių. Investitoriams, kas yra gryna vertė yra šiek tiek žemesnis, tada jie turi pasirinkimą keičiamiems prekybos fondams. Keičiami Mainyti Fondai yra Privačiojo kapitalo Indeksas. Yra sąrašas gausių viešai mainytų kompanijų, kurios investuos kapitalą į privatųjį kapitalą.

Visaapimantis privatusis kapitalas turi kelias formas, ir rizikos kapitalas yra tik vienas iš tų, kurie gali padėti kompanijai per skirtingas vystymosi stadijas. Tai viskas pagrįsta tuo, kaip rinka pasisuka ir egzistuojantys ciklai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *