Kieti pinigų skolintojai Los Andžele padeda jums turėti reikalo su apgyvendinimu criss

parašė , 2017-07-13 23:43

Žinios galėjo būti geresnės. Jungtinis Centras Apgyvendinimo Studijavimo Harvardo universiteto (JCHS) išdėstė paskutinis trečiadienis, gruodžio 9-oji, kuris nomuoja Los Andželo rajonuose, tampa baimingai neįperkami nuomininkams. Pagal pranešimą, beveik 60 procentų nuomininko suvartojo per daug jų pajamų stogui per jų galvas. Apytiksliai 58.5 procentų nuomininko nuo Los Andželo / Oranžinė Grafystė (LA/OC), metro rajonai yra "apkrauti", kas reiškia, kad jie naudoja daugiau kaip 30 procentų savo pajamų nuompinigiams ir pralaimi lauke ant kitų pirmo būtinumo dalykų tokių kaip maistas ir sveikatos priežiūra. Tiek daug, kiek, pasakoma, kad 32.8 procentai nuomininko yra "sunkiai apkrauti", vartodami daugiau kaip 50 procentų jų pajamų nuompinigių užmokesčiui
Los Andželas, tiesą sakant, tapo 22-uoju mažiausiai įperkamu metro šalyje.

Tai nėra, lyg šalis nestatė. Los Andželas patyrė pastato bumą praėjusius 30 metų, bet jo multišeimos namus, ir prabangūs butai yra pastatyti, ir eina į, užsienio milijardieriai ir profesionalai, uždirbantys esminius atlyginimus. Įprastas gatvės vyras negali leisti sau jų.

Tuo pačiu metu, Los Angeles Times pranešė, kad apgyvendinimo reikalavimas pakilo kadangi per didelis skaičius nuomininko buvo iškeldinta dėl jų nesėkmės užmokėti jų nuompinigius.

Pajamos buvo sureguliuotos dėl infliacijos ir mažėjo apytiksliai 9 procentams nuo 2001. Priešingai, nuompinigiai padidėjo apytiksliai 7 procentams. Ir dabar, apytiksliai 50 procentų JAV nuomininko suvartojo beveik vieną trečdalį jų pajamų nuompinigiams, gaudami įrašą 21.3 milijonai, didelis padidėjimas palyginti su 2001 14.8 milijonų, kur tiktai 41 procentas nuomininko suvartojo taip daug.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aktyvistai reikalauja vyriausybės kišimosi. Bet, natūraliai, tai užima laiką – jei vyriausybė susitaria…

Viename rinkos kampe, kieti pinigų skolintojai dirba, kad kompensuotų situaciją.

Kieti pinigų skolintojai Los Andžele

Kieti pinigų paskolos skolintojai siūlo, jūs skolinate pagrįstas verte jūsų įkeisto turto, o ne ant jūsų kredito reitingo. Tai atrodo nuostabu kadangi tai reiškia, kad jūsų paraiška gali noriau būti priimta, negu buvo jūs, kad kreiptųsi dėl paskolų nuo tradicinių skolinančių situacijų. Tai yra ypač taip Los Andžele, kur bankai nenori paskolinti net žmonėms, kurie rodo protingą patikimumą.

Kieti pinigų skolintojai yra populiarūs todėl, kad procesas yra paprastas. Jūs tiesiog turite užbaigti kelias formas, kurios įrodo jūsų gebėjimą atsilyginti, ir jūs turėsite parodyti potencialą, kuris egzistuoja jūsų įkeistame turte. Įkeistas turtas gali būti turtu, kurį jūs ketinate nupirkti – ir šiuo atveju jūs galite norėti svarstyti namų greičiau, negu nuoma pirkimą. Galų gale, LA abu pasirinkimas yra brangus… Iš eilės, įkeistas turtas gali būti kažkokiu kitu vertingu dalyku.

Paskolos gavėjai taip pat kaip kieti pinigų skolintojai todėl, kad šitie skolintojai yra greiti. Paskolos apyvarta gali paimti taip trumpas kaip savaitė. Keli sako, kad jie parūpins jus fondai per 2-3 dienas! Tai tikrai greičiau negu 60 – plius apyvarta banko – kuris gali tada atsisakyti nuo jūsų.

Tada yra akis į akį ryšys; jūs nerasite to savo vietiniame banke. Gaukite teisų skolintoją, ir jis gali būti malonumu turėti reikalo su. Skolintojai, kaip manoma, yra vaiskūs, vertinti, patvirtinti ir LA agentūros ir Nacionalinės Paskolos Licencijavimo Sistemos (NMLS) (kiti gali laikyti licencijas nuo Skyriaus Korporacijų ar Nekilnojamojo turto Skyriaus; visi yra lygiai galiojantys). Kaip paskolos gavėjas, jūs būsite taip pat apsaugotas prie neseno, užmušė Vartotojo Biuro įstatymų. Tai yra ypač taip, kadangi jūs siekiate paskolos gyvenamajam o ne komerciniam turtui.

Kol dabar pagavimas su kietais pinigų skolintojais didžia dalimi nesisuko ant dviejų faktorių:

Jie buvo – ir yra – brangūs. Sunkus pinigų skolintojų prašymas dvigubina tokias dideles palūkanas, kaip reguliarus bankas daro. Keli vadinamieji ‘įprasti’ žmonės gali leisti sau tai. Ir jei jūs neįvykdote įsipareigojimų dėl savo atmokėjimo, skolintojas pasisavina jūsų turtą. Daugelis, todėl, mano, kad tai geriau neprisiima rizikos pirmiausia. Kiti gali norėti laikyti jungimą kietos pinigų paskolos su kitomis paskolomis ir ankstesnio į trumpiausią kiekį mažinimu galimu. Apžvelkite skolintoją. Kiekvienas siūlo įvairų kainų ir paskolos įvairovių diapazoną.

Paskola iki vertės (LTV) normos pakilo. LTV reiškia kiekį pinigų, kuriuos jūs galite laukti skolintojo duoti jums mainais už jūsų turtą. Kiekvienas skolintojas vertina jūsų turtą pagal jo, ar ją, savą sprendimų priėmimą. Taip, pavyzdžiui, jei jūsų turtas yra vertas 8000$, vienas skolintojas gali duoti jums 1000$, kol kitas gali duoti jums daugmaž. Kieti pinigų skolintojai yra žinomi tuo, kad tėškė paskolas, kurios pasiekia siaubingus žemus procentinius dydžius – kažkur 60 %-50 % diapazono.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Iki dabar.

Prieš kelias dienas, Alternatyva, Skolindama Magazine.com, didžiausią šaltinį kietoms pinigų paskoloms ir kietoms pinigų skolintojo programoms Kalifornijoje, paskelbė, kad kieti pinigų skolintojai Los Andžele išplėtė savo LTVs į patrauklesnes normas. Žurnalas surinko savo tyrinėjimą nuo tikslių, skubiai atliekamų, internetu pagrįstų duomenų, kurie buvo rinkti iš daugiau kaip 263 tiesioginių skolintojų. Tai taip pat nagrinėjo apgyvendinimą, finansuojantį komercines tendencijas ir skolintojo elgesį tokį kaip įrašyti veiksmai ir paskutiniai baigiamieji tvirtinimai. Žiniatinklio svetainė nusprendė, kad, atsižvelgiant į situacija Kalifornijoje apskritai ir Los Andžele ypač, šita byla nurodo į optimistišką ateitį kietiems pinigų skolintojams Los Andžele.

Paviršutiniškas žvilgsnis į paskutinius pranešimus iš internetinio LA, agentūras skolinantis rodo, kad vienas ar du asmenys ar organizacijos net siūlo LTVs 100 % įvertintos vertės.

Trumpas, jei jūs manote, kad savęs yra viena iš masių Los Andžele, kas ieško būstų, bet negali leisti sau einančios kainos, yra vilties… Los Andželas kieti pinigų skolintojai žiūri į vertę jūsų turto, o ne jūsų kredito rezultato ar istorijos ir gali aukštinti jus paskola, pagrįsta tuo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *