Sarvuotos durys

parašė , 2012-06-08 13:40

Kiekvienas nori turėti nuosavą erdvę, saugų kampelį. Šiais, kaip jau tapo įprasta, niūriais amžiais, tai ypač aktualu. Nesvarbu, ar ta privati vieta yra mieste, ar kaime, nesvarbu, kokio tipo būstas (butas, privatus namas, sodo namelis ir t.t.), visuomet šeimininkas nori ir privalo jaustis saugus, turėti galimybę atsipūsti ir negalvoti apie tai, kas trukdo ramybei. Kokie gi dalykai, kokios namo dalys suteikia pasitikėjimo, saugumo ir privatumo jausmą? Ko gero, dažnas pasakytų – durys. Juk pro jas patenkama vidun, o jas uždarius viso aplinkinio pasaulio bėdos ir negandos lieka kitapus. Taigi, tampa suprantama, kad tai itin svarbi būsto dalis.

Jei norima jaustis užtikrintai, perkama ne paprastas, o šarvo duris. Jos būna iš plieno, labai tvirtos ir nebijančios drėgmės. Stakta – irgi padaryta iš plieno. Kai svajojama apie kažkokį pirkinį, pradedama žvalgytis po žiniatinklio platybes. Čia gausu komentarų, patarimų ir atsiliepimų. Iš tiesų naudinga sužinoti, kuri šarvuotas duris siūlanti firma patikimesnė ir geresnė, tačiau būna ir įvairių svaičiojimų. Pavyzdžiui, kai kur sakoma, kad seifinės durys netinka privačiam būstui, praleidžia vandenį į vidų ir pan. Tai visiška nesąmonė, o tik beverčiai plepalai.

Galima paminėti, kad durys šarvas skirstomos į tris rūšis. Viena iš jų būtent ir yra seifinės gyvenamojo namo lauko durys. Seifinės lauko duryspritaikytos lauko sąlygoms. Jos būna padengtos fanera, kuri atspari drėgmei. Be to, tokios durys nebijo oro temperatūros pokyčių. Jų konstrukcija stipri ir patikima.

Toliau – šarvuotos laiptinės lauko durys. Nors taip vadinamos, jos iš tiesų naudojamos ne tik laiptinėse, tačiau ir katilinėse ar gamybinėse patalpose.

Galiausiai – šarvuotos buto durys. Jos būna pagamintos naudojimui vidaus sąlygomis. Tokios durys „nesutaria“ su didele drėgme (dėl medžio imitacijos plokštės). Jos taip pat tinka biurams ir panašioms patalpoms.

Mitas, jog šarvuotos durys kam nors netinkamos, paneigtas. Vis dėlto, atsiliepimus apie tai, kur geriausiai atliekama viskas, kas susiję su junginiu „šarvo durys“, vertėtų paskaityti. Paprasta logika – asmuo, pasinaudojęs firmos paslaugomis ir likęs nusivylęs, tikrai neteigs: „…pati geriausia tokias paslaugas teikianti įmonė“. Taigi, verta pasidomėti ir apie teigiamas, ir apie neigiamas puses.

Internete taip pat galima sužinoti, kur siūlomos žemiausios kainos ir palankiausios nuolaidos. Tokį veiksmą atlikti labai paprasta su kai kur esančia nemokama paslauga – kainos skaičiuokle. Tereikia suvesti keletą duomenų ir pasirinkti ypatybes (vieną iš trijų minėtų rūšių (buto, laiptinės lauko, lauko), spalvą, kiekį ir t.t.).

Seifinės durys – ne tik paprastas pirkinys. Tai investicija daugeliui metų į priekį, todėl prieš išsirenkant privaloma įdėmiai apsižvalgyti. tada su stipriomis durimis bus saugiau gyventi bet kokioje vietoje.

Vienas atsakymas į “Sarvuotos durys”

  1. Geras šeimininkas norėdamas būti saugus, tikrai turės ir savo įrankių komplektą, kad mnutikus nenumatytiem atvėjam galėtų bent minimalų durų ar langų remontą atlikti pats.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *