Sarvuotos durys

Sarvuotos durys

parašė , 2012-06-08 13:40

Kiekvienas nori turėti nuosavą erdvę, saugų kampelį. Šiais, kaip jau tapo įprasta, niūriais amžiais, tai ypač aktualu. Nesvarbu, ar ta privati vieta yra mieste, ar kaime, nesvarbu, kokio tipo būstas (butas, privatus namas, sodo namelis ir t.t.), visuomet šeimininkas nori ir privalo jaustis saugus, turėti galimybę atsipūsti ir negalvoti apie tai, kas trukdo ramybei. Kokie gi dalykai, kokios namo dalys suteikia pasitikėjimo, saugumo ir privatumo jausmą? Ko gero, dažnas pasakytų – durys. Juk pro jas patenkama vidun, o jas uždarius viso aplinkinio pasaulio bėdos ir negandos lieka kitapus. Taigi, tampa suprantama, kad tai itin svarbi būsto dalis.

Jei norima jaustis užtikrintai, perkama ne paprastas, o šarvo duris. Jos būna iš plieno, labai tvirtos ir nebijančios drėgmės. Stakta – irgi padaryta iš plieno. Kai svajojama apie kažkokį pirkinį, pradedama žvalgytis po žiniatinklio platybes. Čia gausu komentarų, patarimų ir atsiliepimų. Iš tiesų naudinga sužinoti, kuri šarvuotas duris siūlanti firma patikimesnė ir geresnė, tačiau būna ir įvairių svaičiojimų. Pavyzdžiui, kai kur sakoma, kad seifinės durys netinka privačiam būstui, praleidžia vandenį į vidų ir pan. Tai visiška nesąmonė, o tik beverčiai plepalai.

Galima paminėti, kad durys šarvas skirstomos į tris rūšis. Viena iš jų būtent ir yra seifinės gyvenamojo namo lauko durys. Seifinės lauko duryspritaikytos lauko sąlygoms. Jos būna padengtos fanera, kuri atspari drėgmei. Be to, tokios durys nebijo oro temperatūros pokyčių. Jų konstrukcija stipri ir patikima.

Skaityti visą straipsnį “Sarvuotos durys” »