Projekto finansavimo mokesčiai ir kainos

parašė , 2017-04-23 09:12

Projekto Finansavimo Užmokesčiai.

Projekto finansavimo pasaulyje daug verslininkų atsisako užmokėti "atvirus mokesčius" į jų projektą. Kai jūs kreipiatės dėl įsiskolinusio finansavimo, funder turi įgyvendinti finansinę struktūrą, kad įgalintų jus į spyrio pradžią projektas ir be to nustatytų jūsų gebėjimą sumokėti paskolą. Kol teisinga, kad jūs neturite užmokėti atvirų mokesčių, ten yra dažnai jungiami apimtos kainos.

Mokesčių V Kaina:

Mokestis yra, kai jūsų paprašo užmokėti už tiekėjų paslaugas ar jis būti susitarimui finansavimo paketo per tarpininką ar mokestį, apmokestintą funder savarankiškai. Šis mokestis yra normaliai apmokestinamas finansavimo procedūros pabaigoje.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaina yra kažkas, ko negali išvengti. Pinigai eina į tikrus įvykius tokius kaip banko instrumento pirkimas Jūsų vardu, blokuodami fondus rizikos fondo viduje, gaudami privačiojo kapitalo pinigus. Visi jie užsitraukia kainas.

Kas Įtraukiama Į Kainą?

Kainos gali apimti rinkinį daiktų tokių kaip įkeisto turto apsaugojimas. Pasakykime, kad jūs turite projektą, kuris neturi JOKIO įkeisto turto ir dar nekuria jokių pajamų. Apskritai funders/lenders saugo pinigus, paskolintus lauke, gaudami tai prieš tam tikrą įkeistą turtą. Kaip projektas, kuris yra jo pradžios stadijose, jie neturės jokio įkeisto turto. Tai ganėtinai paplitę, kad funders turės nueiti ir gauti išorinį įkeistą turtą prie pirkimo instrumentų, kad gautų prieš projektą.

Dažnai tai apima kitą korporacinį valstybės vientisumą, kad pažadėtų jų vertingus dalykus prieš instrumentą 1 metus ir 1 dieną. Jūs dabar turite dvi partijas rizikoje, korporaciją, žadėdamas jų vertingus dalykus prieš instrumentą ir funder instrumento pirkimas, kad paskolintumėte prieš tai – tai užsitraukia kainas. Kitos kainos gali apimti 1) reikiamą stropumą 2), kad užmokėtų už skrydžius akis į akį susitikimams, 3) blokuodamos pinigus rizikos fondo viduje, 4) gaudamos fondus nuo privačiojo kapitalo investitorių, visa tai užsitraukia labai tikras kainas. Nesakyti, kad visos kompanijos turi šitas kainas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Užmokesčiai ir Komisija

Projektinio finansavimo gavimas gali būti ganėtinai negailestingas. Prašom perskaityti savo sutartis ir terminus kruopščiai, kreipdamasis su brokeriais ar skolintojais, kadangi buvo žinoma, kad kai kurios kompanijos krauna juokingą ženklą viršuje mokesčiai, honorarai avansu, Skype paklausimo mokesčiai ir išėjimo mokestis. Visa tai gali būti įstatyminis tačiau yra tų funders ten, kas tik nėra namie, kad susirinktų ant mokesčių ir labai retai atneštų bet kokius finansavimo rezultatus. Aš išgirdau, kad kai kurios kompanijos krauna 20 kb tik ženklui viršuje, mokestis ir išėjimo mokesčiai gali būti brangiu sukūrimu to sudėtingas kompanijoms nueiti kitur, jei jie negavo finansavimo per 12 mėnesių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *