Nemalonios vietos vestuvėms

parašė , 2017-05-06 23:15

Kad jūsų vestuvės būtų tikrai šaunios, įsimintinos, gražios, svarbu pasirinkta šventės vieta. Ko jūs labiau norite – šventės, kuri vyktų atviroje erdvėje, ar privačioje vietoje vykstančių vestuvių? Išsirinkti tinkamą šventės vietą mokėsite tada, kai žinosite, kokios vietos nėra pats geriausias pasirinkimas.

Senas butas

ŠventėsLabai liūdna šventės vieta yra senas daugiabučio butas ar bendrabučio kambarys. Jeigu nutarėte pataupyti ir švęsti vestuves ne prabangioje vietoje, vis tiek to geriau nedarykite savo prastame bute, kuriame gyvenate. Tai ir negražios nuotraukos bus, ir prisiminimai slogūs. Galiausiai, švenčiant namie negalėsite atsipalaiduoti – vis atrodys, kad reikia patvarkyti vieną ar kitą dalyką, saugoti indus, langus ar kilimus. O kai baigsis šventė – su didžiausiu nuovargiu teks tvarkytis namus ir tą daryti labai įnirtingai, nes jie bus tikrai kaip reikiant netvarkingi. Tad senas butas būtų gana liūdnoka šventės vieta, ir jūs tikrai esate verti geresnės.

Su triukšminga kaimynyste

Kita nelabai gera situacija šventimui – triukšmingos kaimynystės aplinkoje. Verčiau visada rinktis šiek tiek nuošalesnę vietą, kad jums niekas netrukdytų. Taip pat nepamirškite, kad ir jūs trukdysite žmonėms, jeigu garsiai švęsite savo vestuves ten, kur kiti tiesiog miega. Dėl to vestuvėms ir yra numatyta įvairios specialios vietos, kur tikimasi, kad žmonės labai vieni kitiems nesutrukdys ir bus galima kokybiškai atšvęsti.

Viešas restoranas

Restoranas, kuriame tuo metu pietauja dar 10 stalų, o prie vieno rezervuoto sėdite jūs, irgi nebus tokia jauki vieta. Jeigu rezervuojate, tuomet jau visą restoraną arba specialiai rezervacijai skirtą kambarį. Vėlgi, įsitikinkite, kad restorane gali būti daugiau veiksmo, negu tik sėdėjimas prie stalelio. Jeigu vestuvių vieta pasirinktas restoranas tikrai specializuojasi į tokias progas, tuomet ten bus ir salė šokiams, ir persirengimo kambarys. Visgi, turite būti tikri, kad galėsite leisti ten savo muziką, kad taip pat bus galima ir visiems pasirodyti, kaip jie ar jos norės. Kad niekas neprieštaraus dėl dainų, muzikos, šokių, per mikrofoną kalbančio renginio vedėjo.

Tik santuokų rūmai

Gana formalus ir pigus pasirinkimas – vestuvės tik santuokų rūmuose. Tačiau juk iš tiesų tuoktis žmonės nori ne tik dėl popieriaus, bet ir dėl šventės. Gal jums tuo momentu atrodys, kad užtenka tik santuokų rūmų, bet iš tiesų vėliau gal gailėsitės, kad leidotės į tokią avantiūrą ir nieko daugiau nepadarėte, tik susirašėte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *