Prekybinė grynųjų pinigų pažanga – puikus sprendimas firmoms su kreditinės kortelės pardavimais

parašė , 2017-05-08 20:35

Mano draugas atidarė restoraną Niujorke šalia padorios vietos. Su nekilnojamojo turto kainomis būdamos klestintis, jis panaudojo pagrindinę savo santaupų dalį, kad grąžintų skolą indėliui ir pažangos nuompinigiams. Kiti buvo panaudoti pirkime būtinų prietaisų ir įrangos. Jam vis dar reikėjo grynųjų pinigų interjerams, atlyginimų ir kitų einamųjų išlaidų.

Jis nenorėjo uždaryti vietos todėl, kad ji pradėjo daryti gerą verslą. Tačiau, jis turėjo padaryti kažką nedelsiant apie baldus ir eksploatacijos išlaidas, kad sutrukdytų klientams nutolti. Tai yra, kai aš pasakiau jam apie Prekybinius Grynųjų pinigų Avansus!
Aš esu versle, kuris pardavė prekybinę grynųjų pinigų pažangą, vadovauja gana ilgą laiką dabar. Mes taupome detales firmų, kurios yra grynųjų pinigų reikalingume, sužino, jei jiems reikia kokių nors grynųjų pinigų avansų ir parduoda jiems, prekybinė grynųjų pinigų gyva pažanga priveda prie mūsų klientų. Mes esame prisilietime su daugelio pažangos tiekėjų, kurie labai domisi tokios prekybinės grynųjų pinigų pažangos pirkimu gyvas perkėlimas nuo mūsų. Aš supažindinau savo draugą su vienu iš šitų klientų, ir per jokį laiką mano draugas gavo savo grynuosius pinigus, kurių jis norėjo savo verslui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Procedūra buvo labai paprasta ir formalumai, labai nedaug. Viskas kurį jis turėjo padaryti turėjo įrodyti, kad jis turėjo kreditinės kortelės sandorius, ir apimtis buvo ganėtinai padori. Prekybiniai grynieji pinigai aukština tiekėją, gerai žinojo restoraną ir buvo įtikintas faktu, kad jis sugrąžins savo pinigus. Taip, trys dienos yra viskas, kad mano draugas turėjo laukti, kad gautų jo grynųjų pinigų pažangą.

Kai tik jis rūpinosi visomis savo išlaidomis, jo klientai užaugo, ir verslas tapo net geresnis. Jis neturėjo sujaudinti dėl pinigų įdėjimo grynųjų pinigų banke ar užmokesčio prekybiniams gryniesiems pinigams sukūrime aukštinti tiekėją. Kai tik jis smūgiavo kreditinė kortelė prieš sąskaitą, iš anksto sutartas kiekio procentinis dydis bus automatically būti perleidžiami pažangos tiekėjo pranešimui. Nors jis turėjo užmokėti įkurtiems mokesčiams ir porai kitas kainas, daiktai buvo nepaprastai patogūs.

Nebuvo jokio spaudimo nuo grynųjų pinigų tiekėjo, kad grąžintų pažangą. Nebuvo jokio apimto galutinio termino. Grynaisiais pinigais kredituotų į jo pranešimą kaip ir kai kreditinės kortelės sandoriai įvyko. Mano draugas neturėjo susidurti su jokiomis negalėjimo problemomis sutikti jo eksploatacijos išlaidas vėl. Jis buvo nepaprastai dėkingas man ir viskam ką aš padariau, buvo, supažindina jį su vienu iš mano klientų, kurie nupirko prekybinį grynųjų pinigų pažangos tikslų laiką, vadovauja nuo mūsų kompanijos.

Pašalpa Prekybinių Grynųjų pinigų Avansų (MCAs):

MCAs gali dirbti labai gerai mažmeninėse parduotuvėse, viešbučiuose, restoranuose ir kelionių agentūrose, kurios turi daug kreditinės kortelės pardavimų apimties. Svarbiausia pašalpa, jungta su šitais grynųjų pinigų avansais, apima:

Jokie Pastovūs Mėnesiniai Užmokesčiai

Pirma, prekybinė grynųjų pinigų pažanga nėra paskola, kuri reikalingas, kad jūs padarytumėte taisytus mėnesinius užmokesčius, ar jūs galite leisti sau juos ar ne. Jūs neturite jaudintis per daug dėl jų.

Užmokesčiai tampa labai patogūs

Jūs mokate procentinį dydį savo kasdieninių kreditinės kortelės pardavimų priklausomai nuo apimties. Užmokesčiai, taip paaiškinti virš, yra labai patogūs, kad padarytų, kadangi jie vyksta automatically.

Greiti Grynieji pinigai

Geriausias daiktas apie MCAs yra laikas, užimtas, kad apdirbtų juos. Viskas, kuriuo tiekėjas domisi, būtų jūsų kreditinės kortelės pardavimų apimtis ir jei jūs galite įrodyti, kad jūs turite gerą apimtį, jūs gaunate grynuosius pinigus nedelsiant. Nėra jokio reikalingumo jaudintis dėl kredito rezultato ir kitos dokumentacijos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs nejaučiate įžnybimo

Kadangi nėra jokio pastovaus kiekio, kuris turi būti mokamas kasdien, jūs iš tikrųjų nejaučiate įžnybimo sumokėti paskolą čia. Jūs neturite jaudintis dėl gelbėjimo viršuje, kiekis turėjo sumokėti tiekėją.

MCA gali neabejotinai būti naudingas daugeliui firmų, kurios yra skubių grynųjų pinigų reikalingume rūpintis jų išlaidomis. Tačiau yra tam tikrų daiktų, kuriuos šitos firmos turi svarstyti prieš kreipimas dėl tokios pažangos.

Pirmas daiktas yra, jie turi įsitikinti, kad jų kreditinės kortelės pardavimų apimtis yra labai aukšta, ir juos palieka su pakankamai pinigų, kad rūpintųsi jų eksploatacijos išlaidomis po tiekėjo sumokėjimo. Kitas daiktas kurį jie turi suprasti yra, kad yra daug rūšių kainų, apimtų su MCAs. Tai gali pasirodyti brangiau negu reguliari paskola. Procentinis dydis kreditinės kortelės pardavimų, kuriuos jie turi užmokėti yra taip pat ganėtinai aukštas.

Nors yra trūkumų, MCAs pašalpa tikrai sveria daugiau už juos. Jei jūs padarėte savo namų darbą gerai ir jaučiate, kad jūs galėjote turėti naudos iš tokios grynųjų pinigų pažangos, tai bus iš tikrųjų išmintingas sprendimas nueiti prekybinei grynųjų pinigų pažangai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *