Dengiant stogą – nepamirškite ir lietaus nuvedimo sistemos

parašė , 2017-04-17 12:59

Tie, kas skaičiuoja išlaidas būsimam stogo dengimui, kartais pamiršta, kad ir lietaus nuvedimo sistemos bus reikalingos, ir kad joms taip pat reikės paskirti dėmesio, laiko bei pinigų. Taigi, į ką reikėtų kreipti dėmesį ir apie ką galvoti, ruošiantis dengti stogą ir pagaminti bei sumontuoti tinkamą lietaus nuvedimo sistemą?

Medžiagos, kurių reikės

Lietvamzdžių sprendimaiVisų pirma, prieš dengiant stogą reikia mokėti paskaičiuoti medžiagas, kurių reikės. Tą padaryti, aišku, yra gana sunku, kadangi dauguma stogo dangomis ar lietaus nuvedimo sistemomis prekiaujančių parduotuvių tokios informacijos taip paprastai neskelbia. Kai kurie gaminiai ir jų kainos būna iškart nurodyta internete ar parduotuvėje realybėje, dėl kitų reikia teirautis ir prašyti, kad prekybos vadybininkai apskaičiuotų šias kainas. Tokia realybė yra dėl to, kad medžiagų kainos įvairios ir ne viską iš karto turi parduotuvė, kartais pati užsakinėja iš tiekėjų tik pagal poreikį ir pareikalavimą. Klysite galvodami, kad lietaus nuvedimo sistema yra tik lietvamzdis. Tai ir latakas, ir laštakus, ir latakų bei lietvamzdžių laikikliai, ir apačioje esančios pabaigos, ir alkūnės (specialūs sujungimai). Daug dalykų yra medžiagos, kurių reikia. Geriausia yra kreiptis į parduotuvę, kuri prekiauja stogo dangomis ir lietaus nuvedimo sistemomis, pasakyti, koks namo projektas ar stogo darbai bus daromi, ir veikiausiai jums iš karto bus atsiunčiamos palankiausios kainos.

Stogdengio darbas lengvas, bet brangus

Taip pat žmonės pastebi, kad stogdengio darbas kartais atsieina maždaug tiek pat, kiek kainuoja ir pačios medžiagos. Darbas atrodo lengvas, kol nepradedi pats įsivaizduoti, kad lipsi ant to stogo ir ten darysi kažką. Juk aukštis yra rizika, taip pat turi prisiimti visas garantijas, kad viskas ant stogo bus padaryta tikrai tinkamai. Taigi, šis darbas yra vertas savo kainos.

Svarbu išsirinkti patikimus žmones

Labai svarbu prieš imantis šių darbų pirmiausia galėti išsirinkti tinkamus ir patikimus žmones, kad jie galėtų dirbti taip, kaip reikia, kad būtų galima su jais pasirašyti normalias sutartis. Galima samdyti visą statybų įmonę, galima rinktis tiesiog pavienius stogdengius, kurie siūlo savo paslaugas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *