Pirmas kreditas nemokamai

parašė , 2013-03-29 11:55

Retkarčiais, studentai uždirba verslo stipendijas, kurios neaprūpina visos pagalbos, kurią jie tikėjosi gauti. Tai pirmas kreditas nemokamai gali būti labai nuliūdę, todėl, kad asmuo manys, kad jie turi visus savo finansus vietoje, kai jie iš tikrųjų nedaro. Jie gali taip pat pasirinkti mokyklą, kurią jie iš tikrųjų negali leisti sau todėl, kad jie nežino, kad jie ketina turėti užmokėti už tai. Anksčiau, negu studentai kreipiasi pirmas kreditas nemokamai į kolegiją, jie turi būti įsitikinę, kad jie žino, kokią finansinę pagalbą jie ketina gauti.

Pirmas kreditas nemokamaiŠi svarstoma problema paprastai tiktai pasireiškia, kai studentas mano, kad vienerių metų stipendija bus atnaujinama kasmet. Jei mokymo kainos išeis į 10.000$, ir jiems duoda 9.000$ per jų naujoko metus, jie manys, kad jie tiktai turi užmokėti 4.000$ iš savo kišenės per ketverius metus
Jei pirmas kreditas nemokamai tai yra vienerių metų reikalas, nors, tai baigsis po pirmos trukmės. Jie turės iš tikrųjų užmokėti 31.000$ savarankiškai, kuris yra didelis skirtumas, ypač kai tai statoma be įspėjimo.

Negalima pasakyti, kad visos verslo stipendijos yra tiktai geros pirmus metus universiteto teritorijoje. Pilnos išvykos stipendija greitas kreditas gali aprūpinti fondus, kol ji ima studentą, kad užbaigtų kursą. Kasmet, kad jie yra universitete, tai bus atnaujinama, kad tai galėtų būti panaudojama vėl. Iki tol, kol studentas tęsia savo rūšis, jis neturės niekada jaudintis dėl pinigų. Tai išima daug įtampos iš kolegijos patirties ir ieškojimo, kad surastų stipendijas.

Kiti apdovanojimai yra tiktai geri ketverius metus. Jei studentui reikės penkerių metų, kad užbaigtų kursą todėl, kad jis mis-laikai, kuriuos kelios klasės ar perleido nuo kitos mokyklos ar jis leidžia semestrą užsienyje, jis smskreditas praleis terminą savo verslo stipendijų. Jis turės užmokėti visą kiekį už tai praėjusiame semestre. Tuo metu, kai tai neturi taip blogai kaip pasiūlyti pinigų kasmet, gražu žinoti iš anksto, jei tai ketina įvykti.

Apskritai, vienintelis būdas studentui žinoti, kokią finansinę pagalbą jis turi yra jam, kad kalbėtų su jo patarėju. Jis gali taip pat norėti kalbėti tiesiogiai su finansinės pagalbos skyriumi. Žmonės sugebės pažiūrėti į jo rinkmenas ir pasakyti jam viską apie jo situaciją, kiek pinigai pirmas kreditas nemokamai yra sudominti. Kiekvienas studentas turi padaryti tai kartą per metus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *