Nemokami skelbimai – kokia nauda?

parašė , 2013-03-27 16:44

Esu visu šimtu procentų tikras, jog kiekvienas lietuvis žino tokius mokamus skelbimų portalus, kaip „skelbiu.lt“, „skelbikas.lt“ ir t.t. Tačiau, ar iš tiesų verta mokėti pinigus tam, jog patalpintumėte skelbimą ten, žinant tai, jog yra begalė kitų, nemokamų talpykų? Tiesą sakant, šiandieną ir norėčiau pašnekėti apie kelis portalus, teikiančius nemokami skelbimai paslaugą ir paminėti tokių internetinių puslapių privalumus.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog skelbiu.lt bei kitų mokamų internetinių skelbimų portalų pagrindinis pliusas – lankomumas. Žinant tai, kartais jokie nemokami skelbimai negali išpešti savos naudos. Kad ir kaip ten bebūtų, reikėtų paminėti ir tai, jog visiškai nemokami skelbimų portalai auga ir tai pastarieji daro nė ne valandomis, o minutėmis.

Taigi, kokie yra pagrindiniai „nemokami skelbimai“ paslaugą teikiančių internetinių portalų pliusai? Mano manymu, reikėtų pradėti nuo pačio svarbiausio ir, tikriausiai, nuo pačio akivaizdžiausio – nemokami skelbimai. Sutikite, jog mokėti už šią paslaugą nėra didžiulis malonumas, nors ji daug ir nekainuoja. Kad ir kaip ten bebūtų, reikėtų pastebėti, jog esant mokamiems skelbimams, visuomet atsiras ir daugiau funkcijų (pvz. Skelbimo paryškinimas), už kurias, norint greičiau parduoti prekę, mokėsite. Dėl šios priežasties, man asmeniškai yra žavu, kai vyrauja nemokami skelbimai – visi pardavėjai yra lygiateisiai, visi turi identiškus šansus parduoti prekę.

Nemokami skelbimai

Nemokami skelbimai internetu

Reikėtų paminėti ir dar vieną, ganėtinai svarbų tokių portalų pliusą. Kuomet yra nemokami skelbimai, reiškias, jog bus pakankamai didelė ir pasiūla ir paklausa. Ką turiu omenyje? Žvelgiant iš pasiūlos pusės – jeigu skelbimų patalpinimas yra nemokamas, kodėl žmonėms šia paslauga nepasinaudoti? Tokiu būdu, esant nemokamai paslaugai, visi puls ja naudotis. Žvelgiant iš paklausos pusės – jeigu yra minėtoji nemokama paslauga, reiškia bus daug skelbimų – tokiu atveju, visi žmonės, norintys įsigyti prekę, savosios ieškos būtent ten, mat ten „tūnos minios“ pasiūlymų.

Taigi, kodėl gi nemokami skelbimai suteikia abipusę naudą? Jums, kaip portalo lankytojams ir skelbimų talpintojams, nauda yra akivaizdi – gaunate puikią progą įsigyti ar parduoti norimą prekę. Su internetinio portalo savininkais yra šiek tiek kėbliau – jie uždirba iš jūsų lankomumo. Tarkime, jeigu nemokamų skelbimų portalas pasiektų tokį patį lankomumą, kaip skelbiu.lt, internetinio puslapio pajamos vien iš lankomumo būtų milžiniškos. Būtent to verslūs žmonės ir siekia.

Viską apibendrinant, reikėtų paminėti tik tiek, jog iš tiesų gerai, kad paslaugą „nemokami skelbimai“ teikiančių internetinių puslapių atsiranda vis daugiau ir daugiau. Būkime lietuviais ir teikime – kam mokėti už tai, ką galime gauti nemokamai? Nepaisant to, minėtieji skelbimų portalai yra ne ką prastesni, nei dabartiniai mokami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *