Jūs esate geras skautas?

parašė , 2013-03-31 23:59

Kartais, paskolos gavėjai turi geriausią ketinimų, bet stokoja pramonės ekspertizės greitai vairuoti atoslūgį ir rinkos produktų srautą. Yra kreditai paskolos tam tikra įžvalga, kurią kiekvienas vysto, kuris suteikia užgrūdintam paskolos pareigūnui, kad aprūpintų patyrusį patarimą kartu su einamosiomis produkto žiniomis, kad pagamintų uždarymą, kuris duoda naudos ir bankui ir paskolos gavėjui.

Senas devizas, ‘būti paruoštas’ tikrai prisitaiko prie skolinimo šiandienėje rinkoje. Daug kartų aš gaunu paklausimus iš klientų, kurie mano, kad jie tiesiog kviečia skolintoją ir pasirašo dokumentą, kad iš naujo finansuotų jų turtą.
Aš dažnai sakydavau, kad aš manau, kad žmonės mano, kad skolintojas greitasis kreditas sėdi, ten laukdamas su ‘pritartu’ ar ‘smukdytu’ pašto ženklu paruoštuose kiekvienai paraiškai, kurie eina į jų įstaigą. Jei tiktai buvo kad paprasta.

Jūs esate geras Skautas?

Skolintojai šiandien ieško paskolos gavėjo, kuris yra paruoštas ir proaktyvus su jų paskolos paketu.

Jūs atsimenate, kaip tai buvo, kai jūs buvote vaikas, ketinantis stovyklauti…, jūs supakavote pagalvę, keliaujančius pėsčiomis batus,

kompasas, žibintas… gerai… jūs gaunate mintį. Tas pats eina tam, kad paskolintų. Skolintojai reikalingas jų paskolos pasidavimo tęsimo;

Paskolos gavėjas PFS (asmeninė finansinė ataskaita)

Einamasis Nuomojamas Ritinys

Fotografijos

YTD PnL

3 Metų Pajamų deklaracija

Kas skubus kreditas anksčiau minėta yra tik pagrindai ir gali keistis truputį priklausomai nuo turto tipo, skaičiaus paskolos gavėjų, ir panašiai.

Pirmas ir galbūt svarbiausias yra nuodugni asmeninė finansinė ataskaita. Tai sako skolintojui, kuris jūs esate… finansinės jūsų pinigų cirkuliacijos ir holdingų nuotraukos rūšis. Tai įrašo į sąrašą visus jūsų vertingus dalykus ir įsipareigojimus, taip pat kaip visą jūsų einamąjį nekilnojamąjį turtą. Aš neseniai turėjau klientą užpildyti mūsų PFS šabloną, neskaitydamas to ir baigiau tuo, kad sakiau mums, kad jis nebuvo Amerikos gyventojas, kai veiksme jis buvo ir yra. Paprastas tikrinimas, pažymėtas po ‘taip’ ar "ne", gali padaryti lemtingą klaidą ant jūsų paraiškos ir gali smukti kitaip kokybiška paskola. Geras daiktas mes apžvelgėme dokumentą anksčiau paskutinio pasidavimo!

Nuomojamas ritinys turi būti einamasis ir aiškus… vėl aiškus… pakankamai pasakė.

Fotografijos turi būti aiškios ir laisvos nuo bet kokių užsienio objektų… neįtinka jokiems šlamšto automobiliams, vienai plačiai oro srovei ar persipildančioms šiukšlių dėžėms akiratyje. Tai iškalbingai byloja draudikui, kad ištrauktų jo pritarimo pašto ženklą, kai vieta atrodo taip didelė kaip tai pinigų cirkuliacijos.

Pajamų deklaracija turi parodyti tas pačias pajamas, atitikdama PnL. Kai PnL rodo NOI

500.000,00$, bet pajamų deklaracija rodo neigiamą pinigų cirkuliaciją, jūs galite pasikliauti turtu, paneigtu anapus paskolos.

Be to, į anksčiau minėtą sąrašą, mes ieškome visiškai atliktų pirkimo kontraktų. Aktualus dalykas, aš turėjau brokerį kviesti mane su pirkimu 5.500.000,00$ šią savaitę su visais dalykais sąraše. Aš buvau pasiruošęs vėl imtis skolintojo, bet kai klaustas apie pirkimo kontraktą, mes buvome informuoti, kad jie vis dar tarėsi dėl detalių. Blogas Skautas… blogai! Kai jūs atstovaujate sandoriui skolintojui ant pirkimo, prašom būti padarytas su visomis derybomis. Nepristatykite to kaip uždaryto kontrakto tiktai, kad priverstumėte skolintoją laukti parašų, kurie galėjo būti vieno mėnesio už. Jie aprūpino terminus pagrįstus einamąja rinka ir normų pakeitimu kasdien, ir programos yra nutrauktos kas savaitę.

Būti paruoštas… Būkite geru Skautu!

Anita Huedepohl

Laisvė, Finansuojanti

615.417.4710

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *