Patikėti veiksmo investitoriai: vienas būdas gauti investicines pajamas žemoje sugrįžimo aplinkoje

parašė , 2017-11-19 15:13

Labiausiai apskritai pripažįstama, kad asmens vaikystė tokia kaip trečiasis dešimtmetis yra geriausias laikas, kad pradėtų investuoti kapitalą. Galų gale, jūs turite visą gyvenimą priekyje, kad investuotumėte pinigus, kurie yra, kodėl labai daug knygų apie investiciją – labiausiai iš tikrųjų – yra paleistos iki trečiojo dešimtmečio. Mažiau yra iki ketvirtojo dešimtmečio, ir net mažiau iki penktojo dešimtmečio ir išėjimo į pensiją. Tai gali būti dalinai, kodėl patikėtas veiksmo investavimas taip kreipiasi. Šiandienėje žemo sugrįžimo žemos palūkanų normos aplinkoje, patikėtas veiksmo investavimas yra vienas iš kelių investicinio pasirinkimo, kuris gali padėti jums iš esmės didinti jūsų mėnesinių pajamų kiekį. Ir mažos išlaidos yra apimtos
(Nors pavojus yra kitas klausimas).

Kas yra patikėta veiksmo investicija?

Patikėti veiksmai panėšėja į privačią nekilnojamojo turto paskolą. Jei jūs esate nekilnojamojo turto verslininkas,(pavyzdžiui,), kuris nori nufotografuoti greitą paskolą, kad atkurtų turto dalį, kad parduotų naudoje, patikėti veiksmo investitoriai gali būti jūsų geriausiu pasirinkimu. Jie duotų jums paskolą mirksėjimo akyje daug greičiau negu bankas, kur tai ima ilgintas derybas ir stambių didelių knygų sisteminimą, kol jūs negaunate tos paskolos. (Jei apskritai). Vidutinis laikas yra 60 dienų. Kai kurie verslininkai negali laukti tai ilgai. Jie turi nufotografuoti tą reikalą, ir tai yra, kur patikėtas veiksmo investitorius įeina patogus. Jis šakojasi per jūsų reikalingus fondus per tą tą pačią savaitę, kartais kad ta pati diena 1/3-iajame kanceliarinio darbo ir įtampos nulio. Neigiamas aspektas yra, kad paskolos gavėjas moka daug aukštesnę normą, negu jis galėjo paskolai, tipiškai 8 % į 12 % (kadangi investitorius prisiima daugiau rizikos).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip tai dirba?

Procesas yra toks, kad pirkėjas dirba per trečiosios šalies paskolos kūrėją, kuris pasirašo ir lengvina paskolą metus. Sąrašai gali būti pertvarkyti, bet apskritai paskolos gavėjas daro užmokesčius tik palūkanoms kas mėnesį ir viršininko baliono užmokestį, kai tik paskola siekia savo brandą.

Taip pasakykime, kad jūs esate investitorius, ir jūs finansuojate 250 000 10 % BALANDĮ, jūs ar gausite 12 procentų sumokėjimo 2.083$ kiekvienas, iš viso 25.000$, ir metų pabaigoje, atgausite jūsų 250.000$. Ar, blogiausiame įvykių sekos variante, jūs pasisavinate neįvykdančio įsipareigojimų paskolos gavėjo žemę.

Kiti daiktai jūs norėsite žinoti…

Nėra jokio komplekto minimumo tam, kad investuotų kapitalą į vieną patikėtą veiksmą. Jie gali būti fractionalized – kuris yra, padalytas į kelias dalis – bet paskolos kūrėjai apskritai nori turėti reikalo su vienu investitoriumi per paskolą.

Radimas, kad patikėti veiksmai investuoja kapitalą į, gali būti sudėtingas. Jūsų geriausias pasirinkimas gali būti, kad surastų patyrusį brokerį ar patarėją su pasisekimo istorija. Jie tikėtina nustatė santykius su kūrėjais, ir jūs galite dirbti per juos. Jei jūs nenorite susekti šitų reikalų, jūs galėtumėte investuoti kapitalą į patikėtą veiksmo fondą, kuriam vadovauja profesinis vadybininkas. Šitie fondai šiuo metu moka tarp 8 % ir 11 % per metus ir turi minimalius investicinius kiekius ta pradžia apytiksliai 50.000$.

Kad įsigytumėte tikimybę, jūs galite norėti svarstyti bėgimą SEC licencijavimui.

Pluses investuoti globojamus veiksmus

Pluses yra ypač aktualūs dabar su federacija, keliaujančia pėsčiomis jos palūkanų normos ir galbūt keliaujančia pėsčiomis juos vis dar aukščiau. Patikėtos veiksmo investicijos saugo jus nuo shenanigans augančioms normoms todėl, kad jie yra laikyti į brandą ir turi trumpą trukmę. Jūs galite taip pat panaudoti bet kokią grynųjų pinigų rūšį investuoti kapitalą. Jūs kurį automatically turi teisę pašalinti ant bet kokio turto, kai paskolos gavėjas neįvykdė įsipareigojimų paskoloje. Patikėtas veiksmo investavimas gali atidaryti duris į kitas investicijų galimybes. Tai taip pat siūlo sugrįžimą ant investicijos, kuri įeina aukščiau negu vidurkis; laukite tipiško 9 iki 14 procentų sugrįžimo. Ir, jei valdytas gerai, šis investavimo tipas yra saugus. Tai yra todėl, kad tai turi garantuotą derlių.

Minuses investuoti globojamus veiksmus

Akivaizdus minus yra labai tikėtina galimybė jūsų investicinio įsipareigojimų nevykdymo, būtent paskolos gavėjas, nesumokantis jus. Tai vyksta maždaug 85 % privačių pinigų skolintojų kažkuriuo laiku jų gyvenimuose, dar truputį negu kiti. Redfin, gyvenamoji nekilnojamojo turto kompanija, kuri aprūpina tinklu pagrįstą nekilnojamojo turto duomenų bazę ir maklerystės paslaugas, numato, kad tai ketina įvykti dar daugelį šie ateinantys metai, kai apgyvendinimo kainos ketina pasvirti už susivaldymo

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pavojaus vadovavimas…

Kaip jūs galite sutrukdyti jūsų pinigų pralošimui? Ekspertai smarkiai pataria skolintojams tyrinėti kliento kredito istoriją ir patikimumą. Jie taip pat rekomenduoja, kad jūs tyrinėtumėte vertę kliento turto ir pašalinės rinkos aplinkos į punktą, kad jūs fiziškai tiriate pastatą savarankiškai. Jei jūs nesate iki to, svarstote samdymą patarėjo su patirtimi šioje rinkoje. Anksčiau, negu jūs investuosite, analizuosite fondo portfelį ir paskolos praradimo atsargas. Kaip su atskirais patikėtais veiksmais, jūs galite norėti turėti profesionalą daryti tai.

Trumpas…

NerdWallet, viena iš pagrindinių konsultacinių žiniatinklio svetainių ant investicijų turi tai pasakyti: Jei jūs lavinate skolingą perspėjimą, manote, kad veiksmo investicijos gali būti dideliu pajamų generatoriumi tuo laiku, kai investicijos, kurios gamina gerus sugrįžimus yra nedaugelis ir toli tarp.

Jūs galite norėti svarstyti tai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *