Kaip maži vaikinai gali gauti verslo paskolas

parašė , 2017-11-03 12:35

Nesvarbu, kaip geras minties ar operacijos modelio jūs turite, jūs negalite pradėti įkūrimo be pinigų. Daug žmonių kovoja pradėti tiesiog todėl, kad jie negali gauti fondų, kad realizuotų jų labai tikras ir konkrečias mintis. Verslo paskolų apsaugojimas yra beveik vienintelis kelias mažoms, vietinėms parduotuvėms, kad paliktų pagrindą. Nuo 2008 ekonominės krizės, mažiems vaikinams buvo nelengvai, rasdami pakankamą finansinę pagalbą. Bankai ir kitos finansų įstaigos yra apdairūs paėmimo ant pavojų po to, kas įvyko 2008. Tačiau, yra vilties. Ištirkime, kaip jūs galite nueiti apie finansinio palaikymo gavimą, kad jūs galėtumėte pakelti savo parduotuvę ir bėgimą.
Pirma, Įsitikinkite, kad Jūs Galite Atitikti Reikalavimus, Kuriuos Bankai ir Kitos Įstaigos Nori Pamatyti

Kaip anksčiau minėtas, 2008 ekonominė krizė padarė finansų įstaigas apdairias iš paėmimo ant pavojų ir skolinimo lauke pinigai. Jei jūs norite padaryti pažangą gaudamas pinigus nuo šitų vietų, jūs turite palengvinti jų protus. Jie nori žinoti tiksliai, kam grynieji pinigai bus panaudoti. Būkite įsitikinęs, kad tai bus panaudojama ant kažko betonas ir seifas. Jie neskolins spekuliatyviais tikslais ar didelės rizikos pastangomis tokiomis kaip piramidės pardavimai ar investicijos. Parodykite jiems tikėtiną tikslą gryniesiems pinigams, ir jūs esate ant savo kelio. Jie taip pat nori labai kietos įkeisto turto formos. Tai apskritai yra turtas, prašom įsitikinti, kad jūs iš tikrųjų norite finansavimo anksčiau, negu jūs pakelsite savo namus, kad gautumėte tai. Pagaliau, jūs turite turėti gerą kreditą ir charakterio istoriją. Verslo paskolos nėra tipiškai duodamos tiems su teistumais ar blogu kreditu. Bankai mano, kad šitie žmonės yra didelė rizika ir nori išvengti jų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Interviu Procesas: Būkite Įsitikinęs ir Teisingi

Kai tik jūs garantuojate, kad jūs turite anksčiau minėtus kriterijus, užkaltus taip tvirtai, kaip jūs galite, tai atėjo laikas, eina į finansų įstaigas ir bando gauti paskolą. Verslo paskolos nuo didelių bankininkystės žaidėjų apskritai nėra duodamos paleidimui. Tai yra dėl neatskiriamo pavojaus, kuris atvyksta greta paleidimo. Jei jūs vietoj to sieksite grynųjų pinigų vystymuisi, jūs turbūt turėsite daugiau pasisekimo vienoje iš didesnių bankininkystės įstaigų negu paleidimas, bet šitų įstaigų apskritai kaip darbas su kitais dideliais korporaciniais žaidėjais, kur jų pinigai yra saugūs. Aplankykite banką, kuriame jūsų asmeniniai pranešimai yra ir kalba su profesionalu. Jie padės jums ruoštis procesui, ir pranešti žinią jums, jei jūs ruošitės jų skolinančiai programai. Nesibijokite nueiti į mažesnius bendruomenės bankus ir kredito sąjungas. Tikėkite tuo ar ne, maži vaikinai labiau nori paskolinti mažiems vaikinams. Verslo paskolos keičiasi nuo įstaigos įstaigai. Jūs privalėsite atnešti skirtingą informaciją su jumis į kiekvieną interviu, bet kredito istorijos pranešimai ir jūsų operacijai, ir jūsų asmeniniam gyvenimui visada bus reikalingi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Be šitų daiktų, nėra daug, jūs galite padaryti išskyrus viltį ir pamatyti, jei viena iš įstaigų duos jums pinigus. Jei jūs negalite gauti grynųjų pinigų, kurie turbūt bus atvejis daugumai paleidimo, jūs turite pabandyti gauti finansavimą nuo šeimos narių, naudoti kreditines korteles, ar investuoti jūsų santaupas į jūsų mintį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *