Grynųjų pinigų pirkėjas – nauda ir blogai įrangos finansavimui

parašė , 2017-10-18 22:23

quot; Aš moku už viską grynaisiais, aš niekada nefinansuoju nieko, "ar" aš neturėjau niekada išimti paskolos, aš netikiu tuo". Kiekvienas taip dažnai, aš susitinku šį tipą grįžtamojo ryšio nuo verslo savininko. Požiūris paprastai eina greta stipraus, rankų – ant darbo etikos savininkui, kuris pastatė jų verslą iš pagrindo viršuje. Jie dirbo ilgos valandos, nukentėjo per pakilimus ir kritimus ir paaukojo šeimos laiką ir atostogas, kad priverstų jų verslą išlikti. Jų tikėjimas yra, jei jie negali užmokėti už kažką su grynaisiais pinigais tada, jiems nereikia to.
Aš gerbiu energiją ir ištikimybę, bet aš taip pat atkreipiu dėmesį, kurį atrodo, strategija pritaiko mažoms, firmoms šeimai priklausančioms su mažu skaičiumi tarnautojų, kurie liko plokšti jų vystymesi ir liovėsi plėstis keliais metais prieš. Plėtimas ir naujų rinkų pasiekimas nėra tipiškai jų verslo plano dalis, ir jie yra laimingi dėl pastovių pajamų, dažnai aptarnaujančių tą pačią klientūrą, kurią jie turi per daug metų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Neigiamas aspektas niekada kažko finansavimo yra apribotas kiekis plėtimo, kuris gali įvykti. Iš esmės, jie negali užaugti už to, kas yra jų banko sąskaitoje bet kuriuo metu laiku. Pavyzdžiui, maža įmonė su 100.000$ kapitalo trokšta nupirkti naują 40.000$ mašiną, kuri pagreitins gamybą ar atneš jiems į naują rinką ar tiesiog pakeis seną mašiną; jei jie nusprendžia mokėti grynais, kuris paliks juos su 60.000$, grynaisiais rezervuoja. Jei jie susitinka nenumatytą blogiausią atvejį, kuris reikalingas 30.000$ tada, kurie paliks juos su menka grynųjų pinigų pagalvėle jų pranešime. Jie taip pat apribojo save atveju, jei kita galimybė turi pasirodyti tuo pačiu metu, jie nesugebėtų pasinaudoti tuo kaip mokėjimas anksti už inventorių, kad gautų gerą nuolaidą.

Kitas niekada skolinimosi neigiamas atsakymas yra, kad jūsų verslas neturės jokio nustatyto palyginamo kredito taip atveju, kai jūs tikrai nuspręsite finansuoti kažką, pritarimo tikimybė yra ribinė. Skolintojas nesugebės įvertinti jūsų gebėjimą sumokėti skolą kadangi jūs niekada neturėjote nieko. Kai kurie verslo savininkai jaučia, kad tai turi būti apžiūrima teigiamai, kad jūs neturėjote niekada pasiskolinti, bet finansų pasaulyje tai nėra teigiamas. Jokia kredito istorija nelygina jokios paskolos.

Mantra finansavime yra, ‘lengviau finansuoti įrangą, negu tai yra pinigai’, kurie yra pirmiausiai teisingi. Taip, jūs galite gauti žemą kainos kapitalą nuo savo banko, jei jūs turite nustatytą kredito limitą, bet ta linija turės ribą. Tai nėra geras judėjimas, kad panaudotų jūsų kredito limitą, kad finansuotų vertingą dalyką ar įrangą todėl, kad ta linija turi būti panaudota ar kaip paskutinė nepaprasta poilsio vieta ar trumpalaikiam skolinimuisi. Finansų normos yra dabar 4-6 %, kurie gali būti ištiesti į 5 metus ir kartais ilgiau. Dažnai, plėsdamasis atsargiame ir suplanuotame būde, finansų užmokestis bus mažiau, negu pridėtos jūsų naujos įrangos pajamos. Tai ištikima energijai ir kainavo efektyvias pramonines mašinas, saulės sistemą ir VESTĄ apšvietimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įrangos jūsų verslui finansavimas siūlo jums galimybę išplėsti, sukurti daugiau naudos ir pasiekti naujas rinkas ir klientus. Tiems, kurie nori žinoti pašalpą apie niekada finansavimą kažko, kuris tai yra tai; jūs niekada neįsiskolinsite nieko kažkas, jokie mėnesiniai užmokesčiai, jokios palūkanos ir jokia galimybė skolinimosi daugiau, negu jūs galite sumokėti, bet tame suprastame saugume yra taip pat tam tikro pavojaus ir praleistos galimybės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *