Nusistebėjimas apie mažos įmonės paskolų finansavimą?

parašė , 2016-03-04 09:51

Daug mažų įmonių JAV laukia tam tikrų vystymosi galimybių kitais metais. Tai yra didelės žinios! Blogos žinios? Finansavimo galimybės atrodo atšiaurios, ypač jei verslo savininkas turi mažiau, negu didelis kreditas, ar naujas verslas. Kodėl jūs turėtumėte žinoti apie mažos įmonės paskolų finansavimą? Pagrindinės priežastys mažos įmonės finansavimui gauna apyvartinį kapitalą ir fondus kapitalo sąnaudoms.

Tai turėjo papratimą būti, kad kreipimas dėl verslo grynųjų pinigų mažesniam verslui buvo gana paprastas. Jūs aplankytumėte savo vietiniam draugiškam bankininkui ir kalbėtumėte apie savo verslo poreikį. Jūs aptartumėte tai, ko jums reikėjo, ir jie padės su finansavimu verslo paskolos – jūsų, būti tikslūs. Tada, finansinė krizė trenkėsi, ir bankai uždarė rangus ir nusprendė, kad paskolos mažai įmonei buvo per pavojingos
Verslo grynieji pinigai beveik išdžiuvo. Dideli pralaimėtojai? Mažos įmonės savininkai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dabar, mes matome finansavimo trūkumo rezultatą: daug mažų įmonių ar kovoja pasilikti ant vandens, ar randa tai beveik neįmanomas kapitalizuoti ateinančias galimybes. Nesename Metų gale Ekonominė Atskaita, atspausdinta Nacionalinės Mažos įmonės Asociacijos, beveik 40 % mažų įmonių, praneša, kad jie negali įsigyti tinkamą priemonę tam, kad ji finansavo mažos įmonės paskolas, kurias jie laiko būtinas jų verslui, kad tęstųsi ir užaugtų.

Kas yra pasirinkimas kompanijoms, kad gautų verslo grynuosius pinigus, kurių jiems reikia? Dideli korporaciniai bankininkai ir maži vietoje priklausantys bankai nėra alternatyva, kuria jie tradiciškai buvo. Jūs galite jausti, kad jūsų verslas yra belaisvis, laikytas einamosios ekonominės padėties ir kredito krizės. Ką jūs negalite žinoti yra, kad yra didysis šaltinis alternatyvių skolintojų, kurie gali aprūpinti apyvartinį kapitalą mažas įmones. Paskoloms galima būti gaunama prieš pinigų cirkuliaciją ar jūsų gautinas sąskaitas. Be to, daiktus tokius kaip inventorius ir pirkimo nurodymai gali svarstyti. Jūs valdote turtą, mechanizmus ar įrangą? Šitie daiktai be to gali būti išpirkti, kad gautų paskolas mažai įmonei.

Kas vyksta, kai jūsų ilgo laiko bankininkas sako jums, kad nėra jokių pinigų jūsų verslui? Nepasiduokite ir manykite, kad viskas prarandama. Yra pagalba tik aplink kampą jums. Verslo skolinimas pasikeitė. Tai gali atrodyti mažai skirtingu, kad padarytų verslą internete, bet tai yra naujas kelias. Jūs tik galite sugebėti gauti finansavimą, jums reikia, kai bankininkai nesako "Jokio kelio." Vertingu dalyku pagrįstos kredito linijos gali būti būdu įeiti į šį Drąsų Naują Pasaulį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tipiški bankai tik daugiau nenori išplėsti tradicinio finansavimo į mažos įmonės savininką. Yra daug to priežasčių, iš kurių kai kurios yra suspaustos federaliniai reikalavimai, taip pat kaip bailūs investitoriai, kurie tiktai žiūri į galutinį rezultatą. Šitie faktoriai susijungia, kad priverstų tai atrodyti, kad bet kokios paskolos verslui gali atrodyti ganėtinai neįmanomos. Bet netikėkite tuo! Yra viso naujo pasaulio privačių bankų ir mažos įmonės skolintojų, kurie sveikina jūsų verslą. Kai tik lygmuo pavojaus verslo, finansuoto, yra nustatytas, jūs galite būti maloniai nustebintas normų ir terminų, kuriuos jums gali pasiūlyti. Pasinaudokite vystymosi galimybėmis jūsų verslui. Užauginkite savo verslą kaip tik taip, kaip jūs svajojote.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *