Kaip įrangos finansų sprendimai gali padėti jūsų kompanijai

parašė , 2016-02-18 08:36

Kai tai yra jūsų širdyje, kad pabandytų tam tikrą verslą, bet jūs neturite teisingo pinigų kiekio, kad panaudotumėte pirkimo įrankiams ir įrangai, tada jūs galite siekti gauti įrangos finansų sprendimus. Yra daug pokalbio apie bankus ir kaip jie nesugeba paimti žmonių prašymuose kapitalo skolinimosi. Pinigų nuo bankų pasiskolinimas nėra įmanomas pasirinkimas daugiau ne, ir tai nėra alternatyva, išskyrus tuos su geru įkeistu turtu apsirūpinti.

Dėl to, žmonės prarado tikėjimą bankais ir pasisuko į firmas, kurios specializuojasi verslo įrangos finansavimo pateikime.
Kas yra šis finansavimo tipas? Jei jūs norite nupirkti naują įrangą, ir tai nėra galima jūsų einamajam finansiniam gebėjimui nupirkti juos, kompanija, kuri siūlo finansavimą įrangai gali būti prijungta šiuo tikslu. Tai reiškia, jūs galite pasiskolinti papildomą kapitalą pirkimui įrankių, įrangos ir net transporto priemonių. Padidėjimas skaičiumi finansų įstaigų, kurios nėra bankai davė daugeliui trokštančių verslo savininkų, kad valdytų jų savą avantiūrą net su menku finansavimu. Dabar, žmonės pasitiki šitomis finansų kompanijomis, kad leistų jiems pasiskolinti pinigų, kad duotų tęstinumą verslo tikslams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pavyzdžiui, jūs valdote restorano frančizės verslą, ir jūs neturite pakankamai pinigų, kad nupirktumėte papildomą įrangą, kad duotumėte pagerintas paslaugas ir lygią operaciją tokias kaip:

Šaldymo įranga

Baro įranga

Keptuvės

Elektrinės pjaustyklės

Kreditinės kortelės mašinos

Maistas warmers

Neonas pasirašo

Keptuvės ir griliai

Mikrobangų krosnelės

Baldai

Ledinės mašinos

Skaidymo į puslapius sistemos

Kompiuteriai ir serveriai

Kadangi frančizė buvo mėgstamas pasirinkimas tų, kas nerizikavo į jokį verslą dar, daug kompanijų nori duoti finansavimą frančizėms. Tai yra priežastis, kodėl šis verslo tipas taip pat klestėjo nepaisant aptemptos ekonomikos, su kuria mes susiduriame dabar.

Kaip įrodytas verslo modelis, frančizės duoda žmonėms galimybę sukurti jų savą avantiūrą su mažesniais pavojais palyginti su tradiciniu verslu. Niekas neturi grabalioti jų kelio iki, siekia jų verslo tikslų pasiekimo todėl, kad visas planas bus išdėstytas asmeniui, gavęs teisę savarankiškai atstovauti firmai, ir jie tiktai turi sekti vadovą. Tačiau, kaip visos firmos, frančizei taip pat reikia rankų – ant savininko dalyvavimo, kad taptų sektis. Nėra jokio sugrįžimo, kai blogas valdymas įvyks, ir laukiama, kad įgaliotasis vienetas praras pinigus jei nevaldytas tinkamai. Vadinasi, yra reikalavimas savininkui, kad būtų asmeniškai apimama naujos frančizės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Restorano firmos negali pasiskolinti pinigų nuo bankų todėl, kad juos laiko nestabiliomis firmomis. Tai yra priežastis, kodėl tai yra palengvėjimas verslo restoranų savininkams, kad jie gali pasisukti į kompanijas, kurios aprūpina verslo įrangos finansavimą. Jei jūs planuojate pasiekti vienas jūsų verslui, jūs turite įrašyti į sąrašą dalykus, kuriuos jūs turite nupirkti ir tiekėjai šitoms įrangoms, kad jūs galėtumėte sugebėti palyginti jų kainas. Tada, jūs galite apimti šį sąrašą į savo paraišką įrangos finansams. Taip pat, kompanija gali manyti, kur nupirkti jūsų įrangą kadangi jie galėtų taip pat žinoti kur šaltiniui lauke pigesnė įranga jūsų verslui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *