Kas yra tilto paskola nekilnojamajame turte?

parašė , 2016-01-30 22:23

Tilto paskolos yra paskolos, duotos trumpam laikotarpiui, suteiktam banko ar agentūros prieš teisingumą turto, kurį jūs parduodate. Ši paskola padėtų jums sujungti tiltu tarpą tarp periodo įsisąmoninimo komercinių pajamų ir pinigų mokėjimo, kad nupirktų naujus namus. Taip, jūs galite panaudoti paskolą, kad įvykdytumėte jūsų poreikį per tarpinį periodą, kai jūsų namų pardavinėjimas nedavė jums grynųjų pinigų, kad nupirktų naują namą. Tokiu būdu, tai gali būti suprantama kaip laikina finansinio susitarimo rūšis.

Pavyzdžiui, jei jūs parduodate savo namus ir galvojate apie pirkimą naujų namų, bet po jūsų pirmų namų uždarymo, jums reikia vietos pasilikti. Tilto paskola bus duota jums kaip trumpalaikė paskola, kad nupirktų jūsų naujus namus, tokiu būdu jūs galėsite prisiartinti net anksčiau, negu užmokestis yra suprastas ant pirmų namų pardavinėjimo
Ši paskola veikia kaip tiltas tarp įsisąmoninimo komercinių pajamų ir mokėjimo pinigų naujiems namams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sąlygos Tilto Paskolos Gavimui

Būtina sąlyga tam, kad gautų šį paskolos tipą yra tokia, kad jūs turite turėti pirkėją savo originaliems namams ar turtui. Jūsų originalių namų ar turto pirkėjas turi duoti verslą dėl raštiško kontrakto, kad jis užmokėtų už namus, kuriuos jūs pakėlėte pardavinėjimui. Jei jūs parodysite šį verslą ar raštišką kontraktą bankui ar agentūrai, kuri specializuojasi tilto paskolų pateikime, bankas ar agentūra mielai išleis jus paskola, kad padėtų įveikti laiką, kol jūs negausite galutinio mokėjimo iš pirkėjo. Ši tilto paskola gali tada būti panaudota, kad nupirktų naujus namus, kur jūs galite gyventi, nesijaudindamas dėl vietos gyventi tame, kol jūs negaunate užmokesčio.

Tilto Paskolos Yra Trumpalaikės Paskolos

Tilto Paskola gali būti komercine tilto paskola ar paskola namo ar buto ar žemės pirkimui. Kadangi tai mano kaip trumpo termino finansavimas įvykdyti tarpą tarp laiko, kuris jūsų turtas yra parduotas, ir jūs gaunate pinigus, šią paskolą taip pat kviečia kiti vardai kaip tarpo finansavimas ar laikinas finansavimas. Šitos paskolos yra gautos ar prieš senus namus ar prieš inventorių ar kitas įkeisto turto formas. Šitos paskolos yra brangesnės palyginti su normaliomis paskolomis. Jie ima aukštesnę normą palūkanų palyginti su tradicinėmis paskolomis, bet jie yra pranašesni, kadangi juos gali suteikti be daug formalumo dėl dokumentacijos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tilto paskolos pajamų dalis gali būti panaudota, kad užmokėtų už bet kokią paskolą prieš jūsų originalius namus ar nekilnojamojo turto turtą, kad tai galėtų tada būti lengvai parduodama. Kita dalis gali būti panaudota, kad padarytų išankstinius mokėjimus ant jūsų naujo turto ar namo. Tai padeda jums gauti gerus reikalus ir gauti ilgalaikę finansinę galimybę kaip naujas namas ar naujas nekilnojamojo turto turtas, gaunant trumpalaikį finansavimą. Tilto paskolos yra lanksti finansavimo forma, padėdamos jums pasiekti jūsų tikslus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *